Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 10. Sep. 2011 13:32

Ce tu izmenjujemo mnenja telefonih, bom izkoristila priloznost, da povem da nikoli, NIKOLI vec Samsunga. Ce ne bi bil tolk drag, bi ga vrgla z vrha stolpnice. Noben telefon (pa sem jih zamenjala ze ogromno) mi se ni povzrocil toliko sivih las, kot ta.
Uporabniški avatar
princesss
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 286
Na forumu od: 18. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a princesss » 10. Sep. 2011 19:46

Jaz ravno načrtujem nakup Samsunga.. :? Poveš kakšne težave si imela z njim?
Perhaps we all give the best of our hearts uncritically.. to those who hardly think about us in return. /T. H. White/
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Sep. 2011 20:54

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:11, skupaj popravljeno 1 krat.
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 10. Sep. 2011 23:29

Moj Samsung:
1. Ima zelo slabo baterijo - nekje sem sicer zasledila podatek, da naj bi v pripravljenosti zdrzal 10 dni ali celo vec, cemur sicer nisem verjela. Ampak 1 dan ob zmerni uporabi je pa pretirano. Sploh, ker moja 2,5 let stara Nokia zdrzi par dni ob redni (beri: velikokrat dnevno) zlorabi wirelessa.

2. Ta hudic od baterije se fila par ur in ni sans, da das filat telefon popoldne.

3. Tale je najhujsa. Sam od sebe crkne (prvic je crknil ze 1. dan po nakupu) in se ne prizge nazaj, dokler ga ne razstavim, odstranim baterijo in sestavim nazaj (baterijo vmes vrnem, seveda ;) )

V cetrtek sem ga dobila s servisa, ga nafilala, v petek zjutraj je ze crknil. Na servisu mi ga pa kar vracajo, ces da dela po specifikacijah. Ja, v specifikaciji res ne pise: crkuje za bezveze! Mamicujim, res sem jezna!
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 11. Sep. 2011 9:50

No, težko je tako posploševati. Baterije se hitro spraznijo na novejših mobitelih. Jaz recimo nisem imela še nikoli nobene težave s svojim Samsungom.

Kateri model pa sploh imaš?
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 11. Sep. 2011 10:42

Moj prvi telefon je bila Nokia in zaenkrat kaže, da bo tudi zadnja :D Sicer se zadnje čase dosti ljudi pritožuje čeznje, ampak jaz sem s svojim C3 čisto zadovoljna. Ja, priznam, mi je začel blokirat...ampak samo zaradi občutno preveč smsev v pomnilniku :D

Se pa včasih vprašam, zakaj ne delajo več tistih starih dobrih kištastih telefonov, ki si jih lahko z avtom povozil, vrgel po stopnicah, pa so normalno delali :)
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 11. Sep. 2011 11:06

Z LG-jem nimam izkušenj, jih pa imam s Samsungom in to zaenkrat samo dobre :) Za ta denar vzami raje galaxy Ace http://www.mobitel.si/telefoni-in-naprave/aparati.aspx?aid=1488&pu=0
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 11. Sep. 2011 13:54

Tryanna, nisem posplosevala, povedala sem pac, da po tej izkusnji nikoli vec Samsunga.
In zavedam se tudi, da se zarecenega kruha najvec poje. Imam pa Samsung Galaxy Pro. :oops: In da ne bo zdaj izpadlo, kot da je telefon na splosno slab. Super je - kadar dela!! Ce bi mi ga nesposobnezi (ko imas telefon dvakrat na popravilu in dobis nazaj enakega, ne ves, kako jim reci drugace) na servisu znali popraviti, bi mu gotovo pela slavospeve. Tako pa zal ne morem. :x
Uporabniški avatar
bubble.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 226
Na forumu od: 22. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a bubble. » 11. Sep. 2011 15:03

^^ glede Samsunga lahko še jaz pristavim svoj lonček. Tako kot je rekla FemmeFatal; mobi se kar sam od sebe ugasne (s to razliko, da se meni nazaj prižge), baterija ne zdrži ravno dolgo..uglaunem, imam kar nekaj težavic z njim. Ko dela, je supr, drugače pa bolj tako. Ni takšen samo moj, kar nekaj prijateljev oz. znancev ima z njim probleme, pa imamo drugačne verzije. Aja, pa zdaj mi še mikrofon ne dela, se moram preko slušalk pogovarjat. :mad: Spet, kar sam od sebe. :evil:
you never know how strong you are, until being strong is the only choice you have..
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 12. Sep. 2011 19:50

Tudi meni se Samsung kar sam od sebe ugaša! :eek: Zaradi tega ga pa hočem zamenjat. Pa baterija je bila zelo zanič (en dan je zdržal), potem sem pa micro SD kartico dala ven, zdaj pa mi res dolgo zdrži. Tako da ne vem kaj je bla fora...
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 18. Sep. 2011 12:22

No ja, zgleda da imam jaz srečo s svojim Samsungom potem. Edina težava, ki jo imam je ta, da mi včasih ne dela email in moram telefon resetirat, ampak predvidevam, da je to problem zaradi programske opreme, ne mobitela.

Bi bila pa ful vesela, če že enkrat naredijo pametni mobitel, ki ga ne bo treba res vsak dan polniti (in da ni Nokia).
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 18. Sep. 2011 19:34

Jaz imam glede mojega Samsunga malo apdejta. Zadnjic mi je predelalo, da mi mp3 player ni hotel zaznati sd kartice, ki sem jo sicer imela v Samsungu. Sicer pa mi je mobitel podatke s kartice normalno bral. No, pa sem vseeno zamenjala kartico in baterija je zdrzala 2 dni. Ugasnil tudi se ni, ampak itak ni ugasal vsak dan, tako da bo treba se malce pocakati, preden dokoncno okrivim kartico. Zaenkrat je osumljena in tudi dokazi kazejo nanjo. :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 22. Sep. 2011 13:09

Vprašanje za poznavalce mobitelov:

torej potrebujem mobitel za 2 sim kartici in na slušalke, da lahko med vožnjo prostoročno telefoniram. pa še nokia mora biti.

v bigbangovem katalogu imajo akcijo dveh takšnih telefonov, in sicer:
X1-01
C2-00

en stane 50€, drug 62€.

Katerega bi vzeli na mojem mestu in zakaj? pustimo barve in dizajn... :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 22. Sep. 2011 15:23

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Rollin #3
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 760
Na forumu od: 7. 6. 2011
Kraj: Izola

Neprebrana objavaNapisal/-a Rollin #3 » 22. Sep. 2011 17:58

kaj nisi ti reku da imaš nek hud avto?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov