Vse o mobilnih telefonih

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 03. Sep. 2012 22:05

Teah napisal/-a:Summer055 jaz sem imela HTC Wildfire in sem ga že skor metala v stene. To je za znoret telefon. Da prideš na internet traja 15 minut, smsjev včasih sploh odpret ne gre. To se meni pri iPhonu ni še niti enkrat zgodilo samo ga nimam glih dolgo (okoli 2-3 mesece). Mislim da ti ne bi smel delati težav, vsaj takšnih kot HTC ti ne bo :wink:

Očitno ga nisi znala uporabljati ali pa telefon ni bil brezhiben. :)

Teah napisal/-a:Aplikacij je pa na tono zastonj drugače so pa tudi programi s katerimi dobiš aplikacije, ki so za plačat zastonj.

Zares uporabnih brezplačnih aplikacij za iPhone je bore malo!
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 27. Sep. 2012 9:11

Se da iPhone 5 že naročiti pri nas? Če ne, kdaj pride prva zaloga sploh na Simobil?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 27. Sep. 2012 10:44

^^ker je na simobil.si strani tako zelo hudičevo dobro skrita ta informacija, kaj :roll:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Sep. 2012 19:44

Meni je okoli novega (in tudi vseh prejšnjih) iPhonov najbolj hecno kako se folk zagrebe zanje, kot da so to prve in zadnje zaloge na zemeljski obli. Bolj kot to, da si želijo tega telefona zaradi katerih koli lastnosti že, se mi zdi, da jih večina prvih kupcev nabavi zato, da se lahko med prvimi pokažejo, da ga imajo. In za to je vredno čakati nekaj ur pred Simobilovo poslovalnico kot na socialno podporo? Človeška neumnost ne pozna meja.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 02. Okt. 2012 0:51

http://www.youtube.com/watch?v=w-eSGNyX19I
Ironija je, da so Applovi 'verniki' bolj kot dekletu s kladivom podobni tistim plešastim z opranimi možgani! :evil:
xtina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a xtina » 11. Nov. 2012 17:29

Počasi imam dovolj vseh teh telefonov in najnovejse tehnologije ker mi vse crkne se predno se dobro navadim na karkoli.

Trenutno imam telefon: Sony Ericsson J20i. S telefonom sem sicer izjemno zadovoljna saj ima vse kar nujno potrebujem a s to napako, da mi je po 3h mesecih crknil internet, ki pa je stvar ki jo potrebujem non stop zaradi sluzbe.

Seveda od tem, da ga dam na garancijo ne uredijo popolnoma nic, po 40ih dnevih sem ga dobila nazaj, nepopravljenega, da je moja napaka da ne deljuje lalalalala.

Moje vprasanje pa je a mi lahko kdo piporoci cisto simpl telefn, brez kakrsnih koli not-wroking touchscreenov, le to da ima Wifi in da te na nov meil opozori s sporocilom, da se mi ni treba skos vpisovati v gmail. Torej da dobis vidno na ekranu, kdaj je novo sporocilo.

Vse to sem do sedaj imela...Ne upam pa kupit novega, ker se bojim da bo set crknilo vse skupaj. Iscem nek low budget varianto.

Lepo prosim za predloge.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 11. Nov. 2012 18:08

Brez vezave, z vezavo? Pa danes tezko dobis kaksnen ne-touch mobitel in da podpira wi-fi.

Pa "crknil internet" je zelo sirok pojem. Se ne poveze na wi-fi, povezava pade sama od sebe, se to dogaja na vecih wi-fi omrezjih?

Vzami kaksno poceni android zadevo tja do 200eur (brez vezave).
xtina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 8. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a xtina » 11. Nov. 2012 18:34

ga nameravam kupit reko bolhe... Sem razmisljala o Nokii E65.... sem jo ze imela, je ok, ampak se ne spomnim kako je glede meilov in tega. Mi je to full pomembno ker ogromno uporabljam.
Z mojim tel je pa tako, da mi je cez noc crknilo, brez da bi karkoli premikala nastavitve. Enostavno mi napise Napaka pri uporabi TLSSSL. Če tezava traja dalj casa, se obrnite na ponudnika e-pošte. Sem probala ze vse posodobit nastavitve, pa ugasnit in prizgat... pa nic.... Tudi ce vklopim Wifi mi ne poveze. Niti ne preko bliznjice do meila, pa tudi ne preko brskalnika.... Tudi kako drugo stran ne.
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 11. Nov. 2012 18:51

Sem nekaj googlal in prisel do enih podobnih problemov s tvojim problemom:

http://tinyurl.com/bcr24ba

http://tinyurl.com/a2w87ms

Mogoce bo kaj pomagalo.

Ni pa s telefonom nic narobe, zgleda gmail app zajebava, ker niso TLS/SSL nastavitve taprave.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 13. Nov. 2012 4:20

Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 21. Nov. 2012 9:28

Mene pa zanima kakšne izkušnje imate z mobilnim telefonom SAGETEL-Q900 ki ga prodajajo pri Tušmobilu?Rada bi ga podarila za darilo in nebi rada da je kakšen brezzvezen telefon ki bi po nekaj meseecih crknil .
"Vsaka ženska je lahko lepa, le če zna pravilno poudariti svoje prednosti".
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 21. Nov. 2012 21:09

Tole meni zgleda kot en kitajski ponaredek Blackberryja.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 08. Dec. 2012 12:57

Ima kdo kaj izkušenj s Samsung Galaxy Ace VE?
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 10. Dec. 2012 20:03

kako naredim instagram "račun". Sj to je vse brezplačno ane?
Don't worry, be happy!!
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 10. Dec. 2012 20:11

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov