Tušmobil

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 24. Dec. 2008 14:05

kamis napisal/-a:Ja ni čudn da ga ma.Drgač pa tušmobil počas tone.Ker baje ful izgublajo uporabnike...


Aja? Js pa poznam ful folka k se zdj priključuje na tušmobil. Ker majo dobre ugodnosti.
Live your life like you want
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 27. Dec. 2008 16:11

a res?? js pa ful k jih je premamil, pa zdej šaltajo nazaj na mobitel... vem da je bla ena akcija za to tahudo nokio in so se ful zaj* k niso prebrali malega tiska (mislm da je bla ful visoka naročnina). sam ne vem, a kej penalov plačajo, če grejo stran...
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 03. Jan. 2009 14:00

Ja eni tut zdj šaltajo na mobitel...sam to je pa zadnje kamor bi js prešaltala...mobitel sux....
Tuš mobil? Zajebal zard viske naročnine? Ne vem, men je kul, sm pr simobilu desetkrat več zagonila kot pa tukej, tko da tušmobil zakon! :D
Live your life like you want
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 03. Jan. 2009 18:00

Meni pa gre na zivce ta tusmobil, ker ga ima vedno vec ljudi in je grozno drag, ce klices na njega iz drugih omrezij. Jaz se samo signale puscam ljudem s tusmobilom. :) Omrezje pa je baje res totalno v kurcu...
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 04. Jan. 2009 11:16

_Petra_ napisal/-a:Meni pa gre na zivce ta tusmobil, ker ga ima vedno vec ljudi in je grozno drag, ce klices na njega iz drugih omrezij. Jaz se samo signale puscam ljudem s tusmobilom. :) Omrezje pa je baje res totalno v kurcu...


To pa ni kriv tušmobil, če ti kličeš fuul drago v ta omrežje ampak tvoj ponudnik. Ker je tvoj ponudnik postavil tako ceno. Je omrežje blo u kurcu dokler so se preklapljali, ker so šli stran od mobitelovega omrežja.
Ma ga pa veliko ljudi zato ker ma vrjetno dobre ugodnosti, ali mislš ti kej drugače? :)
Live your life like you want
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 04. Jan. 2009 14:18

Saj verjetno veste, da Tušmobil v Ljubljani in ponekod na obali praktično nima signala? To se je zgodilo, ker so se odločili da ne bbojo več gostovali pri Mobitelovem omrežju. Tisti, ki ste tako odločeni, da Mobitel sux raje objektivno naštudirajte Džabest paket, je namreč zelo ugoden. ;)
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 04. Jan. 2009 17:31

kiny ne vem tocno kaj nisi razumela v mojem postu. Ja, seveda je ceno postavil "moj" opreater, ampak to ne spremeni dejstva, da je meni to se vedno zelo drago. In tud kot je napisala Tryanna je mobitel tud lahko zelo ugoden, prav tako simobil. In ljudje so hodli mnozicno na tusmobil zarad reklame in poceni aparatov, ki crkujejo kot po tekocem traku. To govorim seveda za tiste primere, ki jih poznam. 80 % ljudi, ki jih poznam in so sli na tusmobil so zdaj mnenja, da je bla to slaba poteza.
No, pa vsakomur svoje seveda.
foals
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 23. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a foals » 04. Jan. 2009 20:18

Tryanna napisal/-a:Saj verjetno veste, da Tušmobil v Ljubljani in ponekod na obali praktično nima signala? To se je zgodilo, ker so se odločili da ne bbojo več gostovali pri Mobitelovem omrežju. Tisti, ki ste tako odločeni, da Mobitel sux raje objektivno naštudirajte Džabest paket, je namreč zelo ugoden. ;)



moj tušmobil še vedno gostuje pri Mobitelovem omrežju?! :eek:
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 04. Jan. 2009 20:46

Tryanna napisal/-a:Saj verjetno veste, da Tušmobil v Ljubljani in ponekod na obali praktično nima signala? To se je zgodilo, ker so se odločili da ne bbojo več gostovali pri Mobitelovem omrežju. Tisti, ki ste tako odločeni, da Mobitel sux raje objektivno naštudirajte Džabest paket, je namreč zelo ugoden. ;)


Sm bla zdej 4 dni na obali pa mi je tušmobil loviu...hodm u šolo v Ljubljano..jooj tušmobil mi spet lovi...kje si pa ti dobila te informacije?
Aja pa še tko btw da boš vedla informacijo, mi smo bli na hrvaski strani malo stran od meje, pa je mojmu fantu loviu tušmobil omrežje in to na hrvaški strani.
Live your life like you want
Uporabniški avatar
KiLLyKa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 735
Na forumu od: 23. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a KiLLyKa » 06. Jan. 2009 16:31

Ma niso sposobni bit operaterji.
2ma poznanima se je zgodil, da sta prekinla razmerje (eden avgusta, eden že prej) in plačala vrednost telefona in vse kar je blo za plačat. In sta dobila pošto, da ni blo nč plačano in da naj se obrneta na žensko, ki ma načeuz te izterjatve. Da ne govorim, da datum je bil na pošti 23. december, v roku 8 dni bi mogu bit strošek poravnan, pošta je pa pršla 29. decembra.
In potem se sprenevedajo še :roll:
Da o tem, da pri paketu 30 kljub neporabljenim minutam in smsom (in natančno je blo prebrano da iz tujine smsi ne veljajo in vse te zadeve k so v drobnem tisku) dobiš račun 100€ , simobil posebi zaračunan, mobitel posebi zaračunan, naročnina zaračunana minute pa nepokoriščene... halo :roll: In potem te še drkajo v stilu: ja ste klical če je to tko pa tko. Ne nisem, kar je jasno razvidno na računu in ne plačam in basta.
Totalno so neorganizirani in te napake se ponavljajo stalno. Sram jih je lahko.
If you don't like me there's nothing I can do - NEWS FLASH BITCH, I don't live to please you.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 08. Jan. 2009 9:42

Ja imajo težave tudi včasih pri izdajanju računov...
Računalnik jim tudi zataji...saj ne delajo tega ročno...
Zato jaz vedno predlagam stranki naj vedno sproti preverja račune...
Saj je meni tudi Simobil zaje*** račune parkrat...
Mobitel je pa itak envelik shit...raje sem brez mobitela kokr da sem na Mobitelu...

No potem glede omrežja...v Ljubljani je sedaj Tušmobilovo omrežje dobro podprto tisti ki ste izven Ljubljane po Sloveniji pa si dajte na ročno nastavitev omrežja in daste Mobitelovo omrežje in je to gostovanje brezplačno...ker se noben operater nebo razširu v enem trednu po celi Sloveniji...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 08. Jan. 2009 10:43

Ja moja kolegica je doma v šiški.Pa če leži u pojstli nima signala,more vedno k oknu če se hoče pogovarjat.
Čeprov mislm da bojo to kmalu zrihtal.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 08. Jan. 2009 11:12

Pa je nastavila na ročno nastavitev omrežja ter potem na mobitelovo omrežje?Naj poskusi to...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 08. Jan. 2009 11:36

Bom ji rekla to,tenks.
Uporabniški avatar
Satya
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 316
Na forumu od: 5. 6. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Satya » 10. Jan. 2009 17:30

hm, ne vem, js sm o Tušu res velik slabega slišala, sploh kar se tiče omrežja in crkvanja telefonov. Tko da lepo ostajam na džabest, k se mi zdi najbl ugoden pa še vsi moji so na mobitelu.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov