T2 internet

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 25. Apr. 2006 17:06

Poklič na T-2 059000000 oz. jim piši na mail: info@t-2.net
in jih vpraši, če so poslali poizvedbo na Telekom.
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 26. Apr. 2006 7:19

Mislm, jst sem tud slišal samo dobre stvari o T-2. No razen tega da pač zarad objektivnih razlogov (beri: nategovanja s strani Telekoma) zadeva dela in tud da dosegaš hitrosti, ki jih obljubljajo.

Za razliko od Siola ki obljublja 10-ko, ampak do tja nikol ne prideš. Poleg tega maš pa celo jebo da ti sploh zadevo vzpostavijo.....
And now something completely different
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 26. Apr. 2006 7:50

Mi smo se pr T-2 naročil marca pol je trajal ene 14 dni, da so oni nardil ene poizvedbe, če se da sploh prklopt, pol so nam sporočil, da lahko in da pridejo naštimat v roku enga tedna...prišli so seveda čez ene 10 dni ampak pol ni delal neki, k baje Telekomovci neki niso prou zvezal al kuga tko, da je začel delat čez ene dva tedna od takrt, k so nam pršli prvič naštimat...zdej pa dela in to dobr (tok tok tok)

Vse skupi smo od naročila do začetka delovanja čakal en mesc pa pou približno, prklopl so nam pa vse - telefon, TV in internet :)
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 26. Apr. 2006 8:14

Pr nas u Trbovlih vsem normalno dela, tko da ga bova midva tut zdej vzela.
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
duke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 4. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a duke » 30. Apr. 2006 17:03

Frenkie napisal/-a:Mi smo se tud naročil na T-2 in že od novega leta čakamo....
V marcu smo dobil po pošti, da so začel z postopkom priklapljanja naročnikov, ampak še vedno nč.

Kr neki no....
A mogoče kdo ve, kok cajta bo to še trajal?


Sedaj se bodo stvari odvijale veliko hitreje, kajti APEK je izdal novo odlocbo za Telekom.

Agencija za pošto in elektronske komunikacije RS v skrbi za končnega uporabnika želi pozvati operaterje, ki so vstopili oz. vstopajo na trg širokopasovnega dostopa do interneta, naj vso svojo pozornost usmerijo k naglemu in kvalitetnemu zagotavljanju storitev. Tako bodo končnim uporabnikom zagotovili večjo možnost za izbor storitev ter vzbudili njihovo zaupanje v konkurenčno okolje.

Agencija ugotavlja, da je Slovenija bistveno napredovala na področju širokopasovnega dostopa do interneta, vendar je kljub hitremu razvoju še sorazmerno daleč od informacijsko najbolj razvitih držav v Evropski uniji. Razvezava krajevnih zank za potrebe širokopasovnega dostopa je trenutno najboljši način za hitro in učinkovito povečanje penetracije širokopasovnih priključkov na slovenskem trgu. Cilj agencije je zgledovati se po najboljši mogoči uveljavljeni praksi na tem področju in doseči najbolj razvite države v EU.

Agencija za dosego tega cilja že ukrepa. V zadnjem postopku nadzora je Telekomu Slovenije, kot operaterju s pomembno tržno močjo, naložila bistveno skrajšanje rokov za razvezavo krajevne zanke. In sicer, prejšnji 15-dnevni rok za poizvedbo o osnovnih informacijah za delno ali popolno razvezavo lokalne zanke se je skrajšal na 15 minut oz. največ 3 delovne dni za ostale informacije, rok za izvedbo naročila pa se je skrajšal iz prej 15 na največ 7 delovnih dni, pri čemer prekinitev uporabe storitve ne sme trajati več kot 3 ure.

Agencija namreč ugotavlja, da naročniki v nekaterih primerih več kot mesec dni čakajo na širokopasovni dostop celo brez najosnovnejših komunikacijskih storitev, kakršni sta osnovna telefonija in klic v sili, kar je posledica slabe koordinacije med Telekomom Slovenije in novimi operaterji. Takšno stanje je s stališča agencije nedopustno, saj so kršene osnovne pravice uporabnikov do dostopa storitev na trgu elektronskih komunikacijah. Agencija zato poziva Telekom Slovenije in vse druge operaterje, da združijo moči in s proaktivnim sodelovanjem na trgu prispevajo k stalnemu in korenitemu izboljševanju učinkovitosti zagotavljanja storitev končnim uporabnikom.
Uporabniški avatar
duke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 4. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a duke » 30. Apr. 2006 17:03

Torej z majem se bodo stvari odvijale veliko hitreje.
:)
Uporabniški avatar
duke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 4. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a duke » 01. Maj. 2006 22:25

LyLa napisal/-a:Sam so tejle Telekomovci eni tapravi res...

Tko bom šla stran od tega telekoma, da bo kr kej!


Od 10.5 bo mozno prenesti svojo "fiksno" telefonsko stevilko k drugemu ponudniku telefonije.
Tako da se malo potrpi, potem pa menjas operatrja, stevilko pa obdrzis.

Tudi fiksne številke prenosljive
Znanost in tehnologija, 1. maj 2006 10:51
RTV SLO

Najkasneje do 10. maja bo mogoč tudi prenos številke navadnega telefonskega priključka, so sporočili iz Apeka.

Od začetka letošnjega leta je že mogoč prenos mobilne telefonske številke, zdaj pa morajo to omogočiti še operaterji javno dostopnih telefonskih storitev na fiksni lokaciji. Za prenos številk se lahko odloči uporabnik, ki kljub menjavi operaterja želi obdržati isto telefonsko številko.



Vir:RTV Slovenija
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 02. Maj. 2006 10:48

LyLa napisal/-a:Pa še nekaj.. če pravilno razumem ... T2 zdej čist normalno priklaplja?
Ne bi bla rada vmes med kakšnimi "izpadi" kakšen teden brez neta, ker bi me siol odklopil, T2 pa še ne priklopil :)


uff..to se je zgodilo nam. :? smo misli, da bomo popi*****! :evil: pol pa smo se nazaj na telekom priklopili in T2 poslali nekam!dovolj je blo dovolj! :evil: 6 mesecev čakanja, pol pa še izklop!grrr...
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
duke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 4. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a duke » 02. Maj. 2006 16:02

LyLa napisal/-a:O super... res!

Meni osebno je sicer vseeno za stacionarca... ga ne uporabljam res nič, samo nočem menjat zaradi babice, ko se reuca že tko nič ne znajde :)

Thx Duke :)

Pa še nekaj.. če pravilno razumem ... T2 zdej čist normalno priklaplja?
Ne bi bla rada vmes med kakšnimi "izpadi" kakšen teden brez neta, ker bi me siol odklopil, T2 pa še ne priklopil :)


Sedaj bi naj potekalo vse hitreje, Telekom ima 15 min do maksimalno 3 dni casa, da odgovori, ce je mozen priklop T-2 na tvoji lokaciji, ali ne. potem ce je, ti pridejo telekomovci zmontirat razcepnik, montreji od T-2 pa ti najkasneje v treh dneh priklopijo internet in vse ostalo, ce si se kaj drugega narocila.
Najboljse pri T-2 pa je to, da ni nobene vezave, ko vec nisi zadovoljna, ne potrebujes vec interneta (malo cudno danes pa vseeno :D) lahko prekines pogodbo brez, da bi morala placati kako kazen.

:)
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 02. Maj. 2006 16:57

Mam eno vprašanje, če slučajn kdo ve...pa se mi ne da odpirat nove teme. Jst sm zdej pri siolu na adsl-u pa mam pogodbo še vsaj za en let. A mogoče kdo ve kok bi mogla plačat, če bi šla stran :gruebel:
Ker mene tut ful tale T2 ful mika :D
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
duke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 4. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a duke » 02. Maj. 2006 17:18

inchy84 napisal/-a:Mam eno vprašanje, če slučajn kdo ve...pa se mi ne da odpirat nove teme. Jst sm zdej pri siolu na adsl-u pa mam pogodbo še vsaj za en let. A mogoče kdo ve kok bi mogla plačat, če bi šla stran :gruebel:
Ker mene tut ful tale T2 ful mika :D


Za vsak mesec do izteka pogodbe 1250 sit + enkratni znesek 2000 sit zaradi prekinitvene kazni. Točno ti pa piše na pogodbi oz. aneksu, ki si ga podpisala.



Tukaj pa lahko pogledas koliko casa se imas vezavo in tudi druge stvari. Izpolnis zahtevo za prekinitev narocniskega razmerja.

Se pa splaca prekinit ce sedaj placujes za internet 7200 Sit, pri T-2 pa bi placevala, ce bi se obdrzala PSTN od Telekoma, 3.500 SIT
petelin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 136
Na forumu od: 17. 5. 2005
Kraj: Odvisno od števila sončnih peg

Neprebrana objavaNapisal/-a petelin » 03. Maj. 2006 9:34

jst bom tud najbrž zamenjal, ker mi gre siol na žive ker je postal prav počasen. sam bom še mal počakal, da bo manj komplikacij. ker do poletja nekam ne morem bit en mesec brez neta.
SumAm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 4. 3. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a SumAm » 03. Maj. 2006 14:27

kmalu zamenjam na T-2 in sicer 8/1 povezavo :cool:
Frenkie
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1227
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Frenkie » 03. Maj. 2006 15:22

jupiiiiiiiiiiiiiiii :jump:

Men pa jutr pridejo naštimat! Po šestih mesecih čakanja :flehan: :evil:
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 03. Maj. 2006 15:27

Frenkie napisal/-a:jupiiiiiiiiiiiiiiii :jump:

Men pa jutr pridejo naštimat! Po šestih mesecih čakanja :flehan: :evil:


Ja, če bojo res pršli....naju so kr ene dvakrat mičken nategnil :?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov