T2 internet

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 06. Okt. 2008 18:04

Glej...lahko ti meni nakladaš kaj pa kako BI moralo biti. Pač, realno stanje je drugačno. T2-ja(vdsl) ni... Potem je tu še en kup drugih stvari, kot so večkratni izpadi interneta in podobno. Obvestiš siol da ti net ne dela že 2 uri, oni obvestijo telekomove rajonce, čez 10min te pa kliče rajonec, da je nekje na liniji med centralo in mano nek slab oz. oksidiran spoj, ali več njih, in da on nima kaj narest. Jebiga... Ergo smo obsojeni na 1mega adsl pri siolu, in če download doseže 100KB/s je že praznik..
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Zodiac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 1. 10. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Zodiac » 06. Okt. 2008 22:36

McLarnovc: Edino kar ti v tvojem primeru ostane je to, da prešaltaš na Amis. Vsaj plačeval boš manj za enako hitrost, če drugega ne. T2 pač ni možen, ker imate preslabo napeljavo, tukaj T2 ni nič kriv, ker je infrastruktura v lasti telekoma. Ko bojo pa napeljevali optiko, bo pa to stvar T2-ja oziroma Gratela in takrat se boš lahko pheesdil na T2, do takrat pa kar lepo teži Telekomu/SiOL-u.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 07. Okt. 2008 8:19

A si ti nepismen? Ne znaš brat, da jaz T2-ja ne morem imet ker v našem kraju sploh ni VDSL centrale, ne pa zato ker je omrežje preslabo?!?! :roll: :roll: Glede optike pa....za naslednjih 10 let vnaprej, lahko kar pozabim nanjo.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Zodiac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 1. 10. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Zodiac » 07. Okt. 2008 10:55

McLarnovc: Ne zmerjaj me!

In očitno sam zadeve ne razumeš najbolje. VDSL centrale ni, ker je preslabo omrežje PIKA. Dokler TELEKOM ne bo porihtal infrastrukture (to jim ni v interesu, če lahko od tebe zdaj vlečejo več, kot bi pa dobili od T2-ja za najem parice), do takrat ne bo VDSL centrale.

In še enkrat ti bom napisal, ker ne bereš temeljito ... tokrat z velikimi črkami, da slučajno ne spregledaš. POJDI NA AMIS IN BOŠ PLAČEVAL MANJ! Stabilnost omrežja bo enaka kot zdaj, ker gre itak vse po istih paricah, le plačeval boš manj.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 07. Okt. 2008 11:00

Ne, ampak očitno ne znaš brat. Majkemi. T2 centrala JE V IZGRADNJI! Razumeš?! T2-jevi tehniki so tam fizično prisotni, torej to ni neka črka na papirju. Torej omrežje ni preslabo, ker dvomim, da bi šel T2 postavljat vdsl centralo, če bi dognali, da folk ne bo mogel koristit njihovih storitev, zaradi preslabega omrežja.

Res ne razumem, kaj ti ni jasno... :roll: Če grem h amisu bo še slabše. Zakaj? Amis je samo ponudnik, lastnik omrežja je telekom. Če naročim pri amisu tv, in če mi bo tv kockala, lahko kličem na amis, oni pa naj bi zatežili telekomovcem, da naj porihtajo. 2 telekomova rajonca, ki sta bila pri meni pa sta mi zatrdila, da se s teženjem s strani amisa, tuš telekoma in ostalih glede kockanja na tv, sploh ne ubadajo...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Okt. 2008 13:08

hura.
mi mamo pa same T2 radnike pred blokom...tako da bomo v kratkem z optiko blagoslovljeni:)))
Zodiac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 1. 10. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Zodiac » 07. Okt. 2008 23:20

Ah ja McLarnovc, potem pa še naprej plačuj toliko kot zdaj in glej kockasto TV.

Ne vem kaj je folku danes, da za enake storitve raje plačuje več, ko pa imajo samo par klikov stran cenejšo ponudbo.

Če je T2 centrala (kot praviš, čeprav je dejansko samo kolokacija) v izgradnji, bodi pa še toliko bolj vesel.

Prej si trobil da T2 pri vas ni možen, zdaj je pa karnaenkrat T2 centrala v izgradnji. Jaz bi bil na tvojem mestu vesel, ne pa da se tukaj nekaj repenčiš na forumu in praviš kolk so zanič, ker ti ne dajo dobrega neta.

Ampak pripravi se na izpade omrežja oziroma slabo delovanje (pa katerikoli ponudnik na bakreni parici že bo). Ker dokler boste imeli shitty kable, bo tudi internet/TV/tulifon shitty. In za to spet ni noben drug kriv kot telekom.

Če se bosta pa telekom ali T2 odločila za optiko v tvojem koncu, si pa lahko nadvse vesel, ker boš imel vsaj izbiro (zdaj namreč praviš da je nimaš).
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Okt. 2008 9:39

mi mamo pa zaenkrat 10mb neta in dva TV-ja preko dsl-ja na t2.
pa nam zaenkrat vse dela odlično. nič ni kej preveč kockasto.net šiba normalno. neki je na začetku trokiralo, ampak so nam prišli potem vse popravit (resda sem unega tipa klicala eene 6krat v roku treh ur in pol je znorel in nam prišu fizično vse uštimat:)
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 08. Okt. 2008 18:06

P.O.D.N. :roll:

Ga mamo na vikendu in praktično usakič, k pridemo dol, neki ne dela; al ena tevejka, al druga tevejka, al internet, al pa sploh nč od tega. Da ne govorim o tem, da boh ne dej stisnt napačn knof napačnga dalinca, kr pol se lahko do nadaljnega posloviš od programa. O odnosu ljudi na drugi strani telefona bi meu pa moj fotr, k je precej popoudnevou greu slušalko in kuru žiuce, dost lepih za delit.

Skratka :steinigung:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Okt. 2008 20:14

glede na to, da tam neki mladi dečki na tehniki delajo, bi blo bolš, da bi ti klicarla :wink:
k nam je prisu dvakrat al trikrat brez problema, pa še kable nam je ta dolge prnesu, k so nam v štartu same kratke dali.
v glavnem. me mamo dobre izkušnje:)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov