simobil ali mobitel??

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lalama
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lalama » 30. Dec. 2006 18:40

mislm da maš rok 5 dni :evil:









sej ne...u bistvu je tko da ti morjo itak poslt prej sms za opomin itd...dobiš po mobitelu in po pošti veliiik opominov predn ti izklučjo...
Uporabniški avatar
*BelaLilija*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 3. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *BelaLilija* » 30. Dec. 2006 19:23

Jaz imam SiMobil (že drugi mobi v treh mesecih :D ) in sem ful zadovoljna, ker je ugodnejši kot pa mobitel. Vsaj jaz imam dobre izkušnje z njim, ker sem bila prejšnja leta na mobitelu, pa sem imela strašno drago naročnino. :roll:
Samo bedak je v vse trdno prepričan. (Montaigne)
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 30. Dec. 2006 19:28

~NIA~ napisal/-a:ja bom ja, sam zanima me kolk dni lahk zamudim predn mi blokirajo cifro?


Mislm da je moja mt za dolg časa založila položnico, tko da nau panike veš...pomoje bojo tolerantni :)

Zakaj pa je treba napisati novo položnico v evrih, če pa lahko do 14. plačujemo še s tolarji :?:
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 31. Dec. 2006 11:03

~NIA~ napisal/-a:ja bom ja, sam zanima me kolk dni lahk zamudim predn mi blokirajo cifro?


Uh ti pa si paniko nardila :eek: ... pa sej te ne morjo kuj po 2-eh, 3-eh dneh izklopit. To traja sigurno vsaj kak mesec. Prvo dobiš opomin ali dva, pol ti še sms z opominom pošljejo, nato izklopijo odhodne klice pol pa še dokončno. Tko, da don`t panic :wink:
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Jaga Baba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaga Baba » 31. Dec. 2006 11:38

Sicer ne vem, če je bolo to v tej temi že omenjeno (ne berem tem za nazaj), toda pri Simobilu me zelo moti njihovo omrežje. Namreč, ne samo, da je pokritost pri nas še vedno slaba, tudi na področjih, kjer bi moral biti 100% (recimo v večjih mestih), se zgodi, da ga včasih kar zmanjka.
V Mariboru se mi je recimo že večkrat zgodilo, da mi je med pogovorom kar zmanjkalo signala, ali pa vsaj zelo prekinjalo zvezo. Kot da bi telefon iskal omrežje. Baje ne neka fora z preklaplanjem oddajnikov. :roll:
Uporabniški avatar
adry23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 8. 10. 2006
Kraj: Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a adry23 » 31. Dec. 2006 22:57

Čeprov sem sama na mobitelu,priporočam simobil.Tud sama bom šla na Simobil,k mi naročnina poteče pri Mobitelu.Mobitel je ratu preveč drag za moje finance.Vseen mi računajo,tud če kakšen dan ne uporabljam mobitela. :evil:
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 01. Jan. 2007 12:53

Jaga Baba napisal/-a:Sicer ne vem, če je bolo to v tej temi že omenjeno (ne berem tem za nazaj), toda pri Simobilu me zelo moti njihovo omrežje. Namreč, ne samo, da je pokritost pri nas še vedno slaba, tudi na področjih, kjer bi moral biti 100% (recimo v večjih mestih), se zgodi, da ga včasih kar zmanjka.
V Mariboru se mi je recimo že večkrat zgodilo, da mi je med pogovorom kar zmanjkalo signala, ali pa vsaj zelo prekinjalo zvezo. Kot da bi telefon iskal omrežje. Baje ne neka fora z preklaplanjem oddajnikov. :roll:


Jaz nimam težav s pokritostjo. Edino v kakih kafičih, kjer so debeli zidovi ali v kleti mi vleče slabše kot Mobitelovcem. Oziroma mi sploh ne vleče. Tako da grem tja na kavo, kadar hočem mir :wink:
Zašto se sve to dešava
da l čovek išta rešava
il smo samo tu zbog ravnoteže među zvezdama...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 01. Jan. 2007 18:20

adry23 napisal/-a:...Mobitel je ratu preveč drag za moje finance.
Vseen mi računajo, tud če kakšen dan ne uporabljam mobitela. :evil:


Ne razumem, kaj misliš s tem :?:
Naročnino?
Valda računajo, saj naročnino plačuješ pač enotno, na mesec toliko in toliko, porabo impulzov pa računajo glede na tvojo "porabo" in dvomim, da bi ti obračunavali v prazno...

Čeprav sem na Simobilu, dvomim, no, da bi te na ta način pri Mobitelu goljufali...
Je pa zdej Mobitel "potihem" podražil naročnino za Itak paket (1435 sit) in je menda s tem pristal na črni listi Zveze potrošnikov Slovenije..
Uporabniški avatar
adry23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 8. 10. 2006
Kraj: Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a adry23 » 01. Jan. 2007 18:47

Mimi_M napisal/-a:
adry23 napisal/-a:...Mobitel je ratu preveč drag za moje finance.
Vseen mi računajo, tud če kakšen dan ne uporabljam mobitela. :evil:


Ne razumem, kaj misliš s tem :?:
Naročnino?
Valda računajo, saj naročnino plačuješ pač enotno, na mesec toliko in toliko, porabo impulzov pa računajo glede na tvojo "porabo" in dvomim, da bi ti obračunavali v prazno...

Čeprav sem na Simobilu, dvomim, no, da bi te na ta način pri Mobitelu goljufali...
Je pa zdej Mobitel "potihem" podražil naročnino za Itak paket (1435 sit) in je menda s tem pristal na črni listi Zveze potrošnikov Slovenije..


Ne,naročnino itaq normaln pač plačam tolk kt je.Nabijajo mi če kšn dan ne telefoniram al pa pošiljam smse(recimo 79 sit na dan)-->v primeru da ne uporabljam mobitela tisti dan.
A razumeš zej? :D
Uporabniški avatar
adry23
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 8. 10. 2006
Kraj: Over The Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a adry23 » 01. Jan. 2007 18:48

Sej komi čakam,da mi zele februarja poteče naročnina,pol grem pa sam na simobil.Mam kolege pr simobilu pa pravjo,da so ful zadovoljeni.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 01. Jan. 2007 19:18

adry23 napisal/-a:Ne,naročnino itaq normaln pač plačam tolk kt je.
Nabijajo mi če kšn dan ne telefoniram al pa pošiljam smse(recimo 79 sit na dan)-->v primeru da ne uporabljam mobitela tisti dan.
A razumeš zej? :D


Ne, k sm blond! :D
Jah, pol je pa to tvoj problem, če imaš dokaze za to "nabijanje", pa to mirno prenašaš in ne napišeš kakšne pritožbe :?

OT: ful je moteče v tvojih postih, ker za ločili ne delaš presledkov :wink:
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 01. Jan. 2007 19:23

simobill zaenkrat.

a je to res, kar sem jest slišala, da ma mobitel sam še en let pogodbo z vodafonom in, če je ne bo podaljšal, da bodo klici ful dražji..

je mogoče kdo kej od tega slišal?
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 02. Jan. 2007 10:18

Jaz sem mela prej skoz Mobitel pa je res drago, ampak vsaj s telefoni nisem mela nobeni problemov. Zdaj mam pa Simobil ze skoraj leto in sem od februarja pa do zdaj mela telefon ze 5x na popravilu... Prej nisem imela nikoli tezav s telefoni in niti 1x se mi ni noben pokvaril. Tud fant je sel takrat ko jaz na Simobil si kupil nov telefon in tud njemu ne dela tako kot b mogel... Tud jaz sem ze opazla, da vcasih kr nimam signala na takih mestih, ki bi, vsaj po moje, moral bit...
Drugac, cenovno je pa Simobil res super... Ena in edina dobra stvar :)
Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 05. Jan. 2007 3:18

Sem prestopila na Simobil in sem popolnoma zadovoljna. Cenovno je kr precej ugodnejše zdej.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 05. Jan. 2007 11:18

densy napisal/-a:simobill zaenkrat.

a je to res, kar sem jest slišala, da ma mobitel sam še en let pogodbo z vodafonom in, če je ne bo podaljšal, da bodo klici ful dražji..

je mogoče kdo kej od tega slišal?


mobitel ima pogodbo z vodafonom?? nima simobil? :?

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov