simobil ali mobitel??

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 19. Dec. 2006 17:21

Zihr lahk tud uradno prekineš in pač plačaš eno kazen, ki je že v pogodbi napisana, sam ne vem, zakaj bi to naredila, če lahko plačuješ naročnino, uporabljaš ga pa pač ne...
Uporabniški avatar
me.geisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: daleč stran...

Neprebrana objavaNapisal/-a me.geisha » 19. Dec. 2006 17:53

...evo zdaj vem odgovor, napišem če še koga zanima, v glavnem naročnino lahko predčasno prekineš, tako, da plačaš neko vsoto,ki pa je odvisna od tega kakšne anekse si podpisal...
drugače bomo pa mi to rešili drugače, bomo mojo naročnino na mami prepisal-na njeno št., men pa spet na kartice, pol pa grem k simobilu... :D
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Dec. 2006 19:49

Jaz tudi razmišljam o zamenjavi..zaenkrat sem Mobitel.

Kaj med vikendi je zastonj na simobilu al kako?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 19. Dec. 2006 20:08

wannabe napisal/-a:Pri Simobilu ne moreš recimo po enem letu kupt druzga telefona, in podaljšat naročnine za eno leto ane? :?


Tud pr Mobitelu se tega že neki časa ne da več - če imaš še veljaven aneks, ne morš podaljšat naročnine z nakupom novga mobija v akciji...

Jst sm kupla pr Simobilu Sony Ericssona za 1000 ist in sm ful zadovoljna z njim, mi dela čisto brezhibno. :wink:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 20. Dec. 2006 9:14

jz sm zadnč na simobil klicala zato, ker me je ravno to zanimal, kdaj lahko zamenjam telefon, ker je moj crknu :? in je reku, da lahko že zdj (še nimam eno leto naročnine), samo so telefoni temu primerno dražji... sj mi je govoru za SE-je, kolk pridejo, ker sm jim zvesta :D sam ga nism kej preveč poslušala.. nč pa ne pride pod 20.000 sit ...

drgač mi pa tud tale kalkulatorček kaže, da je res bolš, če uporablam simobil in ne mobitela :ja:
še enkrat... simobil je zakon :D (zaenkrat, kaj bo pa čez par let, pa ne vem )
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 20. Dec. 2006 9:21

Mimi_M napisal/-a:
wannabe napisal/-a:Pri Simobilu ne moreš recimo po enem letu kupt druzga telefona, in podaljšat naročnine za eno leto ane? :?


Tud pr Mobitelu se tega že neki časa ne da več - če imaš še veljaven aneks, ne morš podaljšat naročnine z nakupom novga mobija v akciji...


Ja, ampak te anekse bojo tko zdej v drugem letu vse ukinl. Pa zdej majo tko narjen, da boš lahko vsak let kupu nov telefon v akciji in podaljšal naročnino samo za 12 mesecev. Tko, da že zaradi tega bom jest tut obdržala naročnino, da če ne druzga si lah vsak let kupim telefon v akciji :P
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 28. Dec. 2006 16:07

ja, včeraj je na mobitelovem centru rekla, da nam maja brišejo stare anekse, razen UMTS naročnin oz. te novejše pogodbe. jaz komaj čakam.

samo nimam pojma kero naročnino naj potem vzamem. ta itak paket mi odgovarja, nikoli nimam nevem kak velikega računa. zapravim manj, kot sem za kartice. no, najbrž ne bom več dolgo študentka in me zanima keri naročniški paket priporočate in kakšne so prednosti (pa tudi slabosti).

itak paket maš lahko samo, če maš potrdilo o šolanju? potem še bo šlo za eno leto podaljšati... :twisted:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 28. Dec. 2006 16:10

tela!
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 04. Dec. 2010 15:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 28. Dec. 2006 16:14

Nia, če maš Opcijo Mobilni, niso klici v druga omrežja 60 sit, ampak 22!

A nimaš tega sklenjenega, pol plačaš pr naročnin še 500 sit/mesc...

p.s.: Mobitelov Itak paket je za "..vse mlade do 30. leta starosti..." :wink:
Zadnjič spremenil Mimi_M, dne 28. Dec. 2006 16:15, skupaj popravljeno 1 krat.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 28. Dec. 2006 16:15

? ;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 04. Dec. 2010 15:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
rebel*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: :)

Neprebrana objavaNapisal/-a rebel* » 28. Dec. 2006 16:16

[quote="~NIA] če kličem na mobitel je mal dražje (čez dan 60/min, zvečer 30min) sam useen, stran od mobitela![/quote]

uzameš uno varjanto, ko plačaš 500 še zravn naročnine, pa maš pol u mobitel okol al kolk že... sam to se splača sam če velik u mobitel kliče (js mam to zastonj, kr je bla akcija, ko sm se prestavla)... itak jih je pa zj tolk na simobilu, da že ni sile


hm...tolk časa sm tole pisala ko čvekam zravn, da sta se vidve že use zmenle :D
Zadnjič spremenil rebel*, dne 28. Dec. 2006 16:17, skupaj popravljeno 1 krat.
...ljubiti...
......biti....
........iti...
.........ti...
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 28. Dec. 2006 16:19

Mimi_M napisal/-a:p.s.: Mobitelov Itak paket je za "..vse mlade do 30. leta starosti..." :wink:


ja saj... čudno mi je bilo, ko je kolegica vprašala na mobitel, če ma lahko ta paket, čeprav ni ne dijak ne študent. pa so ji rekli, da ne. zdaj pa ne vem. upam, da ne komplicirajo, da je tak kot pri simobilu orto smart paket.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 28. Dec. 2006 16:26

Z Mobitelove strani:

2. Ali lahko sklenem Itak paket in ob tem še naprej uporabljamo svojo sedanjo Mobi številko?

Itak paket lahko sklenejo mladi med 15. in 30. letom starosti. Ob sklenitvi paketa predložite osebni dokument s sliko in davčno številko. Študenti in polnoletni dijaki prinesete s seboj tudi veljavno potrdilo o šolanju, nezaposleni potrebujete poroštveno izjavo zaposlene osebe, mladoletni pa še soglasje starša ali skrbnika.

3. Stara sem 26 let in nezaposlena. Ali imate v vaši ponudbi kakšen paket s cenami, prilagojenimi mladim?

Seveda, izberete lahko Itak paket. Ta je s svojimi privlačnimi cenami namenjen prav mladim med 15. in 30. letom starosti. Ob sklenitvi Itak paketa predložite osebni dokument s sliko, davčno številko in poroštveno izjavo zaposlene osebe.
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 28. Dec. 2006 16:32

:gut:

super, potem ni blema, ostajam na tem
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 29. Dec. 2006 9:00

Ali pri simobilu kupiš telefon in ko ti poteče to kaj jz vem naročniško razmerje te kaj potem pokličejo če boš še podalšal pri njih naročnino ali ti naprej pošiljajo položnice,ko telefon odplačaš!
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov