simobil ali mobitel??

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 18. Dec. 2006 18:51

simobil rox!!! :cool:
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 18. Dec. 2006 19:37

||MuCkAa napisal/-a:Sem na Mobitelu in resno premisljujem o Simobilu. Imam Itak paket, kjer se mi pa racun stalno zvisuje, ceprav zdaj resno pazim kolikokrat in kdaj klicem. Tako cudno velik racun je, da sem prosila za izpisek :?
Mi je pa prejsnjic kolegica povedala, da se je njeni kolegici tudi stalno racun vecal, ona pa si je zacela vsak klic in sms zapisovat in jih je na koncu dobila!! :eek: Ko so ji kar nekaj zaracunavali :evil:

pa sej lahko zahtevaš izpisek vseh klicev, sms...uglavnm cele porabe in preveriš :)
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 18. Dec. 2006 20:11

OK menda bom to že ene 100ič napisala, ampak jaz sem zmanjšala račun iz 15000 (mobitel) na v zadnjih 2 mesecih 3000 sit (simobil) pa kličem fullll več.. pri mobitelu sem prav pazila, pa je bil tako visok račun... Sicer imam še vedno mobitelovo sim kartico in plačujem naročnino, sam je ne uporabljam..

Simobil mi je bil vedno nekak anti saj sem bila od vsega začetka na mobitelu.. samo s takim odnosom, ki ga imajo na mobitelu, si več ne zaslužijo, da bi jim denar nosila... Zdaj so se po 1 letu zbudili s to Itak revolucijo, ki pa je itak bedna, ker so že vsi šli na simobil....

Torej all in all jaz sem definitivno za SIMOBIL :D
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today
Uporabniški avatar
SapraVeronika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: in the fairytale

Neprebrana objavaNapisal/-a SapraVeronika » 18. Dec. 2006 21:07

men je tud simobil bl pr srcu.. mela sm 3 leta mobitel pa sm zdej zamenjala.. nč kaj manj ne kličem pa mam manjše račune.. pač za mlade je itak najbl ugodno, tk da se ne pritožujem.. pa še zdej vikendi zastonj, izkoristit je treba na polno ane.. ostajam pri simobilu.. pa tud če mi je visok račun, pogledam na izpisek pa ni pol panike ane..
Waves of sound they move my body
Touch my body, pull me deeper into you
So hold on to me, cause we're fallin weightlessly
Gravity callin, now I'm falling through.
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 18. Dec. 2006 21:28

Jst sm totalno za Mobitel, sm že od davno na Mobitelu :) Ampak nism naročnica, mam kr tko na kartico za filat :wink:

Zanima me pa neki.. Moj bluzi, da je slišu, da kao je na Simobilu nek paket kjer nimaš pou leta naročnine, pa obdržiš staro cifro. Kao jst če mam zdej 031/×××-××× bom tut pol mela 031/×××-×××, četud bom an Simobilu, sam kao njihova naročnica sm. Mislim men to totalno ne štima, če razumete kaj mislim :D Ve ktera kej o tem?
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Dec. 2006 21:33

renatka, lh maš svojo cifro (o31/041/051) in maš simobilovo naročnino... greš tja s certifikatom.. rečeš, da bi rada obdražala svojo staro cifro... oni ti tačas dajo cifro 040 za ne vem, recmo 3, 4 dni, da ti pač uštimajo tisto cifro iz mobitela... in pol maš še naprej isto cifro... simpl k pimpl :D
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 18. Dec. 2006 21:37

sem naročnica mobitela. študentski paket. moram reči, da manj potrošim kot takrat, ko sem imela na kartice. ampak sem slišala, da bodo za 19% dvignili naročnino. to pa me raz....i. to najbrž zato, ker imamo cenejše klice, SMSe in MMSe ob vikendih. :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Dec. 2006 21:38

hja, očitno nekje morjo notr prnest :D
me zanima, kaj bodo pr simobilu nardil... upam, da nč :D
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 18. Dec. 2006 21:40

jagodka85 napisal/-a:renatka, lh maš svojo cifro (o31/041/051) in maš simobilovo naročnino... greš tja s certifikatom.. rečeš, da bi rada obdražala svojo staro cifro... oni ti tačas dajo cifro 040 za ne vem, recmo 3, 4 dni, da ti pač uštimajo tisto cifro iz mobitela... in pol maš še naprej isto cifro... simpl k pimpl :D


A res je pol to tko al kaj?? :eek: Kok pa Mobitel pusti, da ma Simobil njihove cifre? Kr so tko rivalski med sabo? :D
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 18. Dec. 2006 21:46

ne vem, kk majo narjen... me ne briga :D zarad mene se lh pokolejo med sabo, važn da mam jz pocen pogovore :rofl:
Uporabniški avatar
SapraVeronika
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 28. 6. 2006
Kraj: in the fairytale

Neprebrana objavaNapisal/-a SapraVeronika » 18. Dec. 2006 21:47

^ točno to.. drugač pa renatka to je 100%, ma tud moja sestra to.. sam pač une liste rabiš da ti uredijo pa je 1 2 3.. pa se je men tud ful čudno zdelo na začetku :D
Waves of sound they move my body
Touch my body, pull me deeper into you
So hold on to me, cause we're fallin weightlessly
Gravity callin, now I'm falling through.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 18. Dec. 2006 23:06

Jah sej se gre v končni fazi sam za cifro, naročnino imaš drugje, številko pa pač drugje, to je možno zdej že kar dolgo,
moj fant si je lih zdejle to zrihtal - ima 041, je pa Simobilov naročnik.

V končni fazi pa za to tud plačaš, mislim, da plačaš prejšnjemu operaterju ene 2 jurja, pa lahk greš s to cifro k drugemu.
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 18. Dec. 2006 23:19

MoJcHyKa napisal/-a:
||MuCkAa napisal/-a:Sem na Mobitelu in resno premisljujem o Simobilu. Imam Itak paket, kjer se mi pa racun stalno zvisuje, ceprav zdaj resno pazim kolikokrat in kdaj klicem. Tako cudno velik racun je, da sem prosila za izpisek :?
Mi je pa prejsnjic kolegica povedala, da se je njeni kolegici tudi stalno racun vecal, ona pa si je zacela vsak klic in sms zapisovat in jih je na koncu dobila!! :eek: Ko so ji kar nekaj zaracunavali :evil:

pa sej lahko zahtevaš izpisek vseh klicev, sms...uglavnm cele porabe in preveriš :)

Ja ;)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
me.geisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: daleč stran...

Neprebrana objavaNapisal/-a me.geisha » 19. Dec. 2006 15:04

a ve slučajno kdo, če se da pri mobitelu pol leta pret iztekom naročnine kako prej prekinit naročnino? se da kako izplačat?
Uporabniški avatar
*SweetGirl*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 660
Na forumu od: 24. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *SweetGirl* » 19. Dec. 2006 15:13

To verjetno ne.. pač plačuj naročnino dalje od konca, pa ne uporabljaj kartice (tako imam urejeno tudi jaz)...
Letting him prove
how much he
loves you
is SO today

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov