simobil ali mobitel??

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 17. Dec. 2006 22:10

lyna, tukej maš nokie pr simobilu :)

http://www.simobil.si/personal.asp?nodeid=4274
lyna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 11. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lyna » 17. Dec. 2006 22:33

Hvala jagodka!
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 17. Dec. 2006 23:10

Sherry napisal/-a:jz mam tud debitel, pa se strinjam da je res velk račun...nevem, jz isto zlo mal kličem, tud sms-ov zloooo mal napišem ker se mi jih ne da pisat, pol pa dobim nevem kakšen račun...

eh jst ponavadi dobim tam 2, 3k, sicr pa ne rabim veliko telefona...
sam mi ni jasno od kje imam storitve z dodano vrednostjo, k mi zračunajo 500,00 (sicr odvisno od meseca, ampak vsakič je več :?)?? kaj je sploh to? a mogoče katera ve? :?
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 18. Dec. 2006 1:37

Midva oba uporabljava simobil in mobitel (in potem se sprašujem zakaj toliko stroškov). Sicer pa ne porabiva veliko. Na mesec oboje plačava od 10 do 15 jurjev.
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 18. Dec. 2006 2:45

Sem na Mobitelu in resno premisljujem o Simobilu. Imam Itak paket, kjer se mi pa racun stalno zvisuje, ceprav zdaj resno pazim kolikokrat in kdaj klicem. Tako cudno velik racun je, da sem prosila za izpisek :?
Mi je pa prejsnjic kolegica povedala, da se je njeni kolegici tudi stalno racun vecal, ona pa si je zacela vsak klic in sms zapisovat in jih je na koncu dobila!! :eek: Ko so ji kar nekaj zaracunavali :evil:
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
sweet_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 20. 8. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_girl » 18. Dec. 2006 7:51

||MuCkAa napisal/-a:Sem na Mobitelu in resno premisljujem o Simobilu. Imam Itak paket, kjer se mi pa racun stalno zvisuje, ceprav zdaj resno pazim kolikokrat in kdaj klicem. Tako cudno velik racun je, da sem prosila za izpisek :?
Mi je pa prejsnjic kolegica povedala, da se je njeni kolegici tudi stalno racun vecal, ona pa si je zacela vsak klic in sms zapisovat in jih je na koncu dobila!! :eek: Ko so ji kar nekaj zaracunavali :evil:


res je treba pogledat...kolegici so tud kao zaračunali da je v 5 minutah poslala 30 mms-ov...kar sploh ni mogoče!!! no jz sm tud na mobitelu...pa se mi zdi da se kr neki dražijo....tak da me kr mika simobil...sploh pa zej k je pol leta brez naročnine pa vikendi zastojn...pa že kr dost folka ga ma tak da bi se splačalo... ka pa vem... čez dva tedna bo vse jasno.. kr tak doug še traja akcija!
Ne pozabi, da se zemlja veseli dotika tvojih nog in da veter hrepeni, da bi se igral s tvojimi lasmi. Kahlil Gibran
Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 18. Dec. 2006 10:55

Ostajam pri Mobitelu, Itak paket je zakon, Simobil me nikol ni niti pod razno miku... Pa Simobil ne bo mogu kr u nedogled met enih "zastonj" akcij... Tko da ne vem no... Dokler mi pripada Itak paket bom meu tega... Drugače pa ima tudi Debitel ugodne pakete, tko da bi se že kej najdl
rastalove
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 11. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a rastalove » 18. Dec. 2006 12:46

Jst mam kr oboje, drgač mam bl u uporabi mobitel, kartica z 040 je sam za rezervo.
simmy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 15. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a simmy » 18. Dec. 2006 15:19

Jst sm bla prej na simobilu pa sm prešaltala na mobitel k se mi je bl splačal ker so prej vsi mel mobitel, redko kdo simobil. Zdej pa vidm da se simobil res spet full trud da bi dobil čim več naročnikov. Sam tud jst mislm da take akcije v nedogled ne more met, je skor nemogoče. Tko da bom kr ostala pri mobitelu. Sam če bo tko nadaljeval k pravte... Men se to še ne dogaja da bi mi kr nabiju cene...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 18. Dec. 2006 15:55

Panasonic napisal/-a:Ostajam pri Mobitelu, Itak paket je zakon, Simobil me nikol ni niti pod razno miku... Pa Simobil ne bo mogu kr u nedogled met enih "zastonj" akcij... Tko da ne vem no... Dokler mi pripada Itak paket bom meu tega... Drugače pa ima tudi Debitel ugodne pakete, tko da bi se že kej najdl
Dokler ima za sabo kapital vodafona si simobil privosci agresivno cenovno politiko, da preprica ljudi da z mobitela prestopijo. In men to cist pase, ker je pol pocen hehe.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
chocholate
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 2. 2006
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a chocholate » 18. Dec. 2006 17:04

Jst sm tud šla na Simobil pred kratkim, pa je res ful bolš, pa cenej je fulll..
:D :D
Stojim pred oknom, se vrtim...
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 18. Dec. 2006 17:55

Ma sej simobil da tko dostkrat okol novga leta take akcije vn, npr.zdj so klici zastonj, pred dvem letom smo dobl 500 sms-ov zastonj..tko da..

Men je simobil še vedno najboljši, sm že od samega začetka pri njih in me še niso razočaral, ta paket orto smart je res hud in cene ostajajo iste že zlo dolg časa..

Drgač pa tisti k pravte da te akcije ne bodo trajale v nedogled, sej se že vanprej ve da bo to do marca 07 ane..
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 18. Dec. 2006 18:03

Jest mam pa oboje :P ... majo tko eni kot drugi določene prednosti. Pa itak me bosta zdej 2 položnici skupaj prišli manj kot prej ena :D
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
*FaLLeN*AnGeL*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 8. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *FaLLeN*AnGeL* » 18. Dec. 2006 18:19

MIGRENA napisal/-a:Jest mam pa oboje :P ... majo tko eni kot drugi določene prednosti. Pa itak me bosta zdej 2 položnici skupaj prišli manj kot prej ena :D


Ja pr men je isto. Med vikendi se res splača k so tok nizke cene, da se prou lepo počutim k čvekam usakič k mi rata dolgčas :D
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 18. Dec. 2006 18:26

Jaz sem zdej prešaltala na Simobil. Glavni razlog je bil ta, da je mobitel skor pol cenejši kot pa pri mobitelu .. Pa tarife so tut bolj ugodne. Plus brez naročnine sem zdej za pol leta. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov