mp4

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bonboniera
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 2. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bonboniera » 28. Avg. 2007 8:56

živjo!!
mene pa zanima, zakaj mi noče na mp4 kopirat muske??
mam 2GB, pa se mi ne zdi d bi že presegla to mejo...
pa tut kaže mi pr lastnostih da je še dost placa...

reče mi, da ne more ustvariti datoteke ali imenika.:(

a je to slučajn še za slike pa video mišlen al kaj?

prosm za hitre odgovore...še dons?
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 28. Avg. 2007 14:03

Na mp4? Player? Kaj misljeno se za slike pa video pa to? mp4 format je multimedijski format, ja. Malo bolj jasno zastavi vprasanje pa bos mogoce se dons dobila kak pameten odgovor.
:gruebel:
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Sep. 2007 14:41

okej te pa js prou razumm :wink:

js mam iste take "probleme" z mp3-jem...placa mam 2GB, ampak lhko naložim samo 1GB (al mal več muzike) gor, za ostal 1GB pa je za podatke...tko mi je tud reku u trgovini ko sm ga kupla...tko d verjetno s tvojim mp4 je isto...
je pa ful neumna taka reč...če že ma 2GB placa, bi lhko oba GB porabli za uno kar hočemo :wink:
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 02. Sep. 2007 15:34

MilkyWay napisal/-a:ampak lhko naložim samo 1GB (al mal več muzike) gor, za ostal 1GB pa je za podatke...tko mi je tud reku u trgovini ko sm ga kupla.

OK, se ne spoznam na te playerje, ampak to je bulls*it. Kako pa player ve, kaj je muzika in kaj ne? Zanj so vse nicle pa enke, vse so podatki, tudi glasba je nek podatek. Lahko da je kaka druga finta, ampak ziher pa ni 1GB za musko pa 1GB za podatke. :D

Sicer pa je 1GB recmo lih zadost za 300 komadov, kar je priblizno (recmo, da je v povprecju 3 min dolg komad) 900 minut in to je 15 ur. A ni to dovolj?
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Sep. 2007 19:27

ja tega ti ne znam razlozit... :D mogoce ime datoteke, njena vrsta...doc, winamp...booo :D vem sam d meni pride do blokade po 1GB in d lhko pole dam gor samo še kšne wordove dokumente in tako...
ne sej ne rabm nč več placa...že tko na 1GB nism vedla več kej dat gor :wink:
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 09. Maj. 2008 9:25

bom kr kle vprasala..

Mam pac en problem z mp3 predvajalnikom.. Ko ga priklopim na pc ga zazna 1x na par mesecev. Ko ga zazna ga lahko tudi prizgem in poslusam muziko. Ce ga ugasnem pol spet cakam en lep cas da ga lahko prizgem...
Ko ga pa sama hocem prizgat pise samo "starting... " in noce nikoli zagnati.. imela katera podobne probleme? pozna katera resitev? nevem niti ce se mi splaca na servis nest, garancija je pa ze potekla..
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Gregor
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 192
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregor » 09. Maj. 2008 10:56

MilkyWay napisal/-a:ja tega ti ne znam razlozit... :D mogoce ime datoteke, njena vrsta...doc, winamp...booo :D vem sam d meni pride do blokade po 1GB in d lhko pole dam gor samo še kšne wordove dokumente in tako...
ne sej ne rabm nč več placa...že tko na 1GB nism vedla več kej dat gor :wink:


Hmm, a to dodajate prek kakšne aplikacije al direkt.. Ker resnično on ne more vedt al je to muzka al ne.. Razen če je še kaj gor, hmm

Drgač pa Kepka placa nikol ni zadost :). Jst mam 60 gb player pa mi kronično zmankuje placa :). Res pa je da mam še neka ostala jajca tud gor....
And now something completely different
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Maj. 2008 11:53

mirella napisal/-a:bom kr kle vprasala..

Mam pac en problem z mp3 predvajalnikom.. Ko ga priklopim na pc ga zazna 1x na par mesecev. Ko ga zazna ga lahko tudi prizgem in poslusam muziko. Ce ga ugasnem pol spet cakam en lep cas da ga lahko prizgem...
Ko ga pa sama hocem prizgat pise samo "starting... " in noce nikoli zagnati.. imela katera podobne probleme? pozna katera resitev? nevem niti ce se mi splaca na servis nest, garancija je pa ze potekla..


men to dela če ga dam v USB luknjo na sprednjem delu računalnika.
Če ga dam zadaj pa dela normalno.
sam če ti je prej normalno delalo, pa zdej nehalo, je pomoje kej narobe...

vi k mate premal palca.Jst sm ga mela tud, zato ker je mp4 meu enke svoje aplikacije gor v datotekah, ap sm tist vse brisala stran, zdej pa je tok placa kot ga more bit.pa če je bil kšn filmčk naložen že ko ste ga kupl, lohk tud dosz zasede..
moncy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 4. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moncy » 29. Jul. 2008 14:48

bom prašala kar v tej temi.
kupila sem nov mp4 player in ko ga hočem povezati na računalnik mi ga nikakor ne zazna, poizkušala sem tudi na drugem računalniku ampak ga noben ne zazna, na playerju se prikaže ikona da se povezuje z računalnikom, ampak računalnik ga ne zazna.
bi mi znal kdo povedati kaj je narobe?

hvala.
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 02. Avg. 2008 13:01

poglej če nimaš na hold naštiman, drgač pa probi itunse gor naložit pa čez muzko na player
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
ZeroCool
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 21. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ZeroCool » 05. Avg. 2008 0:07

moncy napisal/-a:bom prašala kar v tej temi.
kupila sem nov mp4 player in ko ga hočem povezati na računalnik mi ga nikakor ne zazna, poizkušala sem tudi na drugem računalniku ampak ga noben ne zazna, na playerju se prikaže ikona da se povezuje z računalnikom, ampak računalnik ga ne zazna.
bi mi znal kdo povedati kaj je narobe?

hvala.


Poglej če je slučajno prišel mp4 s kakšno posebno programsko opremo ali gonilniki. Ali ima flash pomnilnik/ga zazna kot prenosno napravo, ali ga sploh ne zazna računalnik? Malce še opiši simptome.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov