Kakšen mobilni telefon imate trenutno? #2

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 31. Jul. 2011 20:51

^^eee, dej citirej samo ime telefona, npr., ker tole je, zdej vidm, preveč smajlijev sicer :D

eBay. 230€ (v prosti prodaji po Evropi sicer okol 300€. Ja ja, vem, v kakšnem naročniškem razmerju pa 10€, sam žal ne meni dostopno :/)
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 31. Jul. 2011 21:09

Bombonči - sicer ne vem kaj konkretno ti je pri mobitelu pomembno, ampak imam zdaj trenutno nokio E5 in sem zelo zadovoljna (dober fotoaparat, baterija dolgo zdrži, mobilna pisarna (word, excel, ppt)) - no in ravno tu E5 šije ta drugo nokio, ki pa tega nima (urejevalnika), drugače pa sta si v ostalih lastnostih precej podobna.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 02. Avg. 2011 20:31

Tudi jaz imam Nokio E5 :hearts:
Dragi/božiček kupil :)
Super telefon. Mi ej e iz avta padel, sem ga nazaj dobila kot novega (razen dveh praskic).
Zanima pa me, kako si naštimam zastonj GPS.. Sem že klicala na center, so mi tam nekaj razlagali,s em naštimala, ampak ko sem ga naslednjič zagnala, mi je napisal, da rabi povezavo za dostop do zemljevidov.. A kdo mogoče ve, kako se lahko to naštima??
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 03. Avg. 2011 0:35

^^pojdi na Zemljevide in idi na Možnosti -> Nastavitve -> Internet, no in si tam pod možnost Povezava nastaviš brez povezave. Upam da sva se prav razumeli sicer :P
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 03. Avg. 2011 9:19

Ja, prav sva se razumele. Ampak mi GPS potem napiše, da v načinu brez povezave ni zadetkov...??
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
she-devil
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 229
Na forumu od: 30. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a she-devil » 03. Avg. 2011 10:51

Mogoče si nisi predhodno naložila aplikacijo - če je tak se pol kar z mobitelom poveži na svoj domač internet in pojdi na ovi store, ter tam najdeš simbol za zemljevide in link, da si preneseš. Potem pa si jih samo posodabljaš, ko to že imaš.
Breakfast is my religion! (The Mask)
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 07. Avg. 2011 15:13

Trenutno imam Samsung Galaxy S2. Super telefon, prej sem imela iPhone in sem brez pomisleka zamenjala. :D
puppeh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 23. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a puppeh » 23. Sep. 2011 15:33

mam nokio 5800 xpress music, sranje od telefona. Prek zaslona so se mi začele pojavljat črtice, tak da sploh ne morem dostopat do telefona, oz ga morm enih 20 x resetirat, da pride nazaj do menija, zdaj pa se je še baterija napihnila tako, da se ne da tazadn pokrovček zapret.

Žal je moj telefon enih prve serije, ki imajo baje serijske napake, pa saj je že stara kištica, čakam da se galaxy s malo znižajo cene:)
Uporabniški avatar
Mrs. Wonka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 15. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Mrs. Wonka » 22. Okt. 2011 20:06

jst mam pa čist novo ljubezen: Samsung Galaxy Ace :hearts: :D
~beauty is not in the face; beauty is a light in the heart~
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 23. Okt. 2011 12:19

zdej par mesecev iPhone4 Slika
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 16. Nov. 2011 11:32

Tryanna napisal/-a:Trenutno imam Samsung Galaxy S2. Super telefon, prej sem imela iPhone in sem brez pomisleka zamenjala. :D

Kako dolgo zdrži baterija, v primeru da na dan napišeš cca 10 mesičev in opraviš par klicev krajših od 2 min? :D Sama sem namreč precej nezahteven uporabnik, nisem nonstop na telefonu. Važen mi je samo kvaliteten fotoaparat in da baterija zdrži vsaj ene dva ali tri dni ob normalni uporabi telefona. Za Samsung pa mi je (pri novejših) modelih skoraj vsak rekel, da se baterija zelo hitro sprazni. Torej, ja ali ne? :D Aja, pa kje si ga kupila? Jaz sem trenutno še pri Simobilu, a imam itak namen zamenjat št. (čeprav vem, da se da št. prenest, a vseeno) in preit na Tušmobil. Razen če je kje cenejša varianta?
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 16. Nov. 2011 11:38

^^ moj ma istga, pa mu baterija zdrzi en dan-dva (dva ce se ga ne dotakne :D). smsa skor nc, bl telefonar, lih ene tok k ti, pocekera fb, skype. ni nek zahtevn uporabnik tud.

jz mam htc sensation :hearts:
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 16. Nov. 2011 12:03

Eh, potem pa brezveze, da še sploh kaj gledam te Samsunge. :flop:
Mater ta tvoj je pa drag. Sem šla prečekirat pri Simobilu in stane v mojem paketu 400 € (Orto u nulo), na mesec mam pa 12 € osnovne naročnine (tolko mam tudi zdaj). A si pri Simobilu ali kerem drugem operaterju?
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude
Uporabniški avatar
*zeljka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 814
Na forumu od: 14. 8. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *zeljka* » 16. Nov. 2011 12:13

pr mobitelu. paket dzabest (20eur), placala sm telefon 1 eur, pa 24 mescev dodatno zravn placujm 19 eur, seprav skupi narocnina in to use 39 eur/mesec.
Uporabniški avatar
Kasiopeja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 27. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Kasiopeja » 16. Nov. 2011 12:25

Aha, se pravi potem celih 24 mesecev, za kolikor si sklenila naročniško razmerje, plačuješ na mesec teh 39 eur? Jaz iščem varianto, ko cena telefona ni predraga in da je tudi mesečna naročnina nizka (tam do max 16 eur). Pri tem mi je škoda dajat ne vem koliko na mesec, samo zato, da mi na začetku ne bi bilo treba plačat prave cene, ampak akcijsko, ker poleg osnovne naročnine itak vedno ful malo nanese zraven in moj račun načeloma (skupaj z naročnino 12 eur) nikoli ne nanese čez 25 eur.
Zdaj sem zasledila ful poceni LG Optimus Me P350. Kakšne izkušnje s tem telefonom? LG-ji baje niso nek presežek, česar v bistvu niti ne iščem za svoje osnovne potrebe, važna mi je le kvaliteta fotoaparata in vzdržljivost baterije. Pomoje bom morala še nekaj časa počakat, da kaj našparam in potem kupit kaj boljšega, da se ne bom še bolj zaj.... s kakšnim nizkocenovnim telefonom. :)
»Pomislite na to, kako težko je spremeniti sebe, in jasno vam bo, kako majhne so vaše možnosti, da spremenite druge.« Jacob M. Braude

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron