fwd-ji in druga Email sporočila ki ti polepšajo dan

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
swinga
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 9. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a swinga » 22. Sep. 2008 6:58

Hehe ful smešn, da enim to ni zanimiv drugim je :D
Tista verižna, ki vsebujejo vsebino, če ne pošlš naprej te bo čarovnica ubila, tudi sama nemaram ampak se mi zdi da jih je zadne cajte ful mn kokr jih je blo. :lol:
Tisti so mi všeč k majo ful lepe prponke pa kšne živlenske misli zravn, tud vieo smešnce al pa karkol za smejat.
tko mal za polepšat dan nč druzga :wink:
Ful hvala vsm k so mi jih poslal bom tud sama nazaj tist kar mam, če pa mate še kej se toplo priporočam.
spermij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 441
Na forumu od: 27. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a spermij » 27. Sep. 2008 12:02

Nina, now be ready... :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 29. Sep. 2008 20:52

Cjooo, svoje cajte me je že dvodneuna odsotnost od neta (konkretno mejla) skor ugonobila ...

Ko sm vidla tisto cifro zravn inboxa, me je že panika grabla (sploh u cajtih, ko je bla povezava bl použje naraunana), ko sm odprla in vidla, kok je nekih "sumljivih" naslovou (tj, takih, za kere sm sumla, da se bodo pet minut odpiral, na konc pa postregl z neko budalaštino, k bo a) skrajno dosadna, b) skrajno neprimerna, c) meni nerazumljiva, d) že trikrat videna ...), me je pa sploh velikrat mel, da bi use pokljukala in dala delete. In pr določenih sm to tut delala. Zmer večkrat.

Ob useh tistih grozečih "pošlji ali umri", nagih babah, idiotsko primitiunih (kao) forah, fuzbal prigodah (konstantno dobivala od enga kolega, kermu je pošilju drug kolega, k je špilu nek na nemških koncih), sm en dan dožvela raheu "izpad" in usakmu od teh, k so mi z omenjenim sranjem prhajal u mejl boks, poslala prijazno sporočilce, nej me odkljukajo iz seznama. Eni so razumel, drugi ne, tretji stegnl surlo in zginl za zmer.

Dons je stanje precej bolj humano in me sm pa tja kšn fwd clo razveseli in nasmeje :) , učasih clo tok, da ga moram še s kom podelit. Predusm gre tle za kšne živalce, lepe fotke, zanimivosti, k jih še nism vedla.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron