emule

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 22. Apr. 2006 18:09

jah...zdj pa ne vem kako je s tem, k od brata punci npr. pa filme ful hitr povleče, sj vem da je tud odvisn od hitrosti interneta sam nebi nč rekla če bi mela navadno povezavo...pa mave isto...ajoj :roll: :evil:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 23. Apr. 2006 10:43

mi pa mamo full hitro 10MB pa mi vseeno full počasi dol vleče.

ne vem kje je razlog.. :?
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 23. Apr. 2006 10:48

***


kaj je danes narobe s cosmo forumom?? :aerger:
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 23. Apr. 2006 13:37

Do not watch eMule. It doesn't like it.


a to res mislijo?? :D
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Apr. 2006 19:13

Hm možn, da sen kej prtisnla ponavedoma kako pa nardim da so vsi serverji in ne en določen?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
skatebaby
Kršitelj/ica 1. stopnje
Prispevkov: 88
Na forumu od: 20. 4. 2006
Kraj: Primorska :)

Neprebrana objavaNapisal/-a skatebaby » 23. Apr. 2006 19:37

na emuli so sami virusi..
dc++ je bol
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 23. Apr. 2006 20:22

LyLa napisal/-a:Ja sama povezava ne bo dovolj...
Dajte se malo potrudit pa sami kaj skonfigurirat no... :roll:

Najprej preveri če nisi za fw, routerjem al kaj jst vem kaj vse...
spucajte kompjutre spama/virusev, ki vam upočasnjuje povezavo ali kaj celo preprečuje
nastavite programe, da delujejo optimalno
glejte od koga in kaj dol vlečete

sej ni tok težko... sam mal je treba pogledat no

Help
Settings & Speed


Ma ja, to je to, ko ljudje mislijo, da bo fajl zdownloadalo v 10ih minutah, potem ko vklopijo program. Če kdo nima volje čakat, naj rajši uporablja dc++ ali kaj podobnega.
Za velike datoteke (filme, igre,albume,...) se pač uporablja eMule, ki edini kot takšen zagotavlja, da je omrežje, na katerem deluje, popolnoma stabilno.
Tisti, ki ni pripravljen čakat na datoteko (tudi po več dni), naj ne jamra, in si naj za alternativo izbere kakšen program, ki je bil omenjen na prejšnjih straneh. Aja, pa še to... Treba se je spustit v eMule in ostale nastavitve, ter večino nastavit ročno. Že res, da je to lahko za laike rahlo zahtevno, ampak v eMule help-u piše čisto vse, kaj je treba nastavit, da stvar deluje optimalno. Le malo več volje je potrebno in malo manj jamranja.

skatebaby napisal/-a:na emuli so sami virusi..
dc++ je bol

Ne govori neumnosti. Očitno si toliko nepazljiva, da pač dobiš virus na networku, ki je eden izmed najbolj varnih.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
sonček=)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 28. 1. 2006
Kraj: pekel, ker je dobro ogrevanje, v nebesih bi zmrznla...

Neprebrana objavaNapisal/-a sonček=) » 09. Maj. 2006 14:49

sam mene pa klub temu prtožvanju strokovnjakov nad laiki kako se nam nč ne da zanima če je pomembn kerga strežnika si izbereš da si lohk dol zloudač kak film.
k vedn mi dol vrže sam muske iz filma, nazadnje pa clo sam besedil bez slike :?: :?:
a je to normaln?
nekdo mi je rekel da sonček nadomesti vse kletvice, zato sem jaz sonček
Uporabniški avatar
miteq
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 596
Na forumu od: 28. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miteq » 09. Maj. 2006 16:20

Ne, ni pomembno. Čim začneš z downloadanje ti bo v kratkem času tako ali tako poiskalo vire tudi na ostalih strežnikih.
Pomembno je le, da imaš high id, torej da lahko računalnik s potencialnimi viri komunicira. Brez high id-ja praktično ne moreš nič.
Cosmopolitánka -e ž (á) naivna in tečna ženska; kokoš : kako je tečna - ta je prava cosmopolitanka; ti si rojena cosmopolitanka, ni ti pomoči; kako je lahko takšna cosmopolitanka dobila tako super moža?

Vir: SSKJ
Uporabniški avatar
tom2007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 10. 8. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a tom2007 » 09. Maj. 2006 16:54

sonček=) napisal/-a:sam mene pa klub temu prtožvanju strokovnjakov nad laiki kako se nam nč ne da zanima če je pomembn kerga strežnika si izbereš da si lohk dol zloudač kak film.
k vedn mi dol vrže sam muske iz filma, nazadnje pa clo sam besedil bez slike :?: :?:
a je to normaln?


v Search oknu mas tut moznost, da si izberes tip datoteke (Type), ki ga isces. Ce rabis film bos seveda dala Video, muzika (albumi) so ponavad .rar al pa .zip, tko da izberes Archive (za posamezne komade pa .mp3). Seveda pa lahko tut rocno nastavis koncnico datoteke, ki jo isces (Extension: npr. .avi za filme). O tipu datoteke ti nekaj pove tut velikost, ce je okol 700 Mb, je verjetno film (1 CD). Drgac pa ja, streznik nima veze, ker ti vlece iz vseh. Temu "problemu" se lahko pa ze v osnovi izognes, ce izberes Global Search pod "Method" (isce ti po vseh streznikih, pa se vec ti dobi, logicno).

Aja, mogoce pa nimas vseh teh moznosti. A mas tazadnjo verzijo eMule? (0.47a)
Play with me...
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 09. Maj. 2006 17:19

kako to da men npr. od kakšnega izvajalca sploh noče predvajat komada...mi ga npr.tud ful hitr zlovda tud če piše po 5 MB in pol ga noče predvajat...:? sj večino mi vse lepo in prav zlovda sam kakšn komad pa noče pa grem druzga zlovdat(isti komad) pa tud noče...
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
duke
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 4. 2006
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a duke » 09. Maj. 2006 21:25

Ja to pa si pac pokvarjen, oz lazen fail dol potegnila.
;)
Se najdejo tudi taki.
:)
LP
sonček=)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 28. 1. 2006
Kraj: pekel, ker je dobro ogrevanje, v nebesih bi zmrznla...

Neprebrana objavaNapisal/-a sonček=) » 06. Jun. 2006 15:09

tom2007 napisal/-a:
sonček=) napisal/-a:sam mene pa klub temu prtožvanju strokovnjakov nad laiki kako se nam nč ne da zanima če je pomembn kerga strežnika si izbereš da si lohk dol zloudač kak film.
k vedn mi dol vrže sam muske iz filma, nazadnje pa clo sam besedil bez slike :?: :?:
a je to normaln?


v Search oknu mas tut moznost, da si izberes tip datoteke (Type), ki ga isces. Ce rabis film bos seveda dala Video, muzika (albumi) so ponavad .rar al pa .zip, tko da izberes Archive (za posamezne komade pa .mp3). Seveda pa lahko tut rocno nastavis koncnico datoteke, ki jo isces (Extension: npr. .avi za filme). O tipu datoteke ti nekaj pove tut velikost, ce je okol 700 Mb, je verjetno film (1 CD). Drgac pa ja, streznik nima veze, ker ti vlece iz vseh. Temu "problemu" se lahko pa ze v osnovi izognes, ce izberes Global Search pod "Method" (isce ti po vseh streznikih, pa se vec ti dobi, logicno).

Aja, mogoce pa nimas vseh teh moznosti. A mas tazadnjo verzijo eMule? (0.47a)


tnx!! ful s mi pomagu!!! :)
nekdo mi je rekel da sonček nadomesti vse kletvice, zato sem jaz sonček
sonček=)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 28. 1. 2006
Kraj: pekel, ker je dobro ogrevanje, v nebesih bi zmrznla...

Neprebrana objavaNapisal/-a sonček=) » 06. Jun. 2006 15:11

še neki jest si morm nujno zloudat dol en program , samkera končnica je najbolš. k nočm da se mi louda 15 let pol pa ugotovim da spoolh ni ok :D
nekdo mi je rekel da sonček nadomesti vse kletvice, zato sem jaz sonček
Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 07. Jun. 2006 16:43

sonček=) napisal/-a:še neki jest si morm nujno zloudat dol en program , samkera končnica je najbolš. k nočm da se mi louda 15 let pol pa ugotovim da spoolh ni ok :D


izberes Type--> Programms?
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov