Dvd predvajalnik

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Nov. 2008 11:52

Tamarra* napisal/-a: Sam še to, - jaz raje gledam film z mogoče malo slabšo kvaliteto, kot pa da filma sploh ne morem gledat, ker ga 'dober' predvajalnik ne zažene zaradi manjhne praskice :wink: in mislim, da večina misli enako..
Kako pa ves, da je blo to zaradi praske na DVDju ne pa zaradi kake druge okvare v DVD predvajalniku? Ne ves. Pojma nimas. Tko da ne lapaj kako slabsi laser boljs bere poskodovane DVDje.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 11:56

No Mahagonij, končno si opazil tole temo ter pristavil svoj pisker... :)
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 12:10

blablabla, vidva se pa itak najbolj spoznata na to, res prava strokovnjaka sta :roll: idita malo pogledat po trgovinah pa prodajalce vprašat, me zanima kaj vama bodo rekli :wink: Zaradi druge okvare v predvajalniku? A to pol pomeni, da majo vsi dragi predvajalniki okvare, glede na to, da s komerkoli sem se pogovarjala je imel enake probleme?
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 12:15

Kaj nama bodo rekli? Da če hočeva kolikor toliko spodoben predvajalnik naj odštejeva minimalno 100€.. :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 12:18

A ti to kr tak veš ? Idi vprašat, pol pa mi povej kaj ti bodo rekli, ne kr neki na pamet blebetat :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 12:32

Vem, ker sem 2 mesca nazaj kupoval dvd-player, pa tudi po zdravi kmečki logiki dvd-player za 40eur NE MORE bit boljši kot tisti za 100 ali še več eurov, že zaradi zastarelosti komponent, ki so v njem. Je res tako težko to razumet? Če imate firmo, ki se ukvarja s tem, bi to mogla razumet...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 09. Nov. 2008 14:27

Sem zadovoljna s številom postov v temi, vendar nič pametnega... :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 14:41

Glej predvajalnike od 100€ naprej, če hočeš imet spodobno robo... Kar je manj, je crap večinoma...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 09. Nov. 2008 15:03

Ima kdo drug kak DVD pod 60€ pa je z njim zadovoljen? Malo mnenj tistih, ki ste kupli bi rada imela.
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 20:34

Evo McLarnovc, sam za tebe sem vprašala danes par ljudi, ko sem bila ravno na obhodu, sem obiskala par sorodnikov, med drugim tudi mojega brata, ki ima predvajalnik za okoli 500eur in poleg tega še enega za okrog 40,50eur, o mnenju enega in drugega.
In njegov odgovor je bil, zakaj sploh sprašujem bedarije, da mi je že milijonkrat povedal, da je ta dražji za v koš vrečt, ker nobenega dvd-ja ne prebere. Za tistega ta poceni je pa rekel, da vse prebere in da nikoli več ne misli dat denarja za drag predvajalnik, ker je v bistvu z njim sam sranje :wink: lahko pa ti najdem še par osebkov, ki imajo dva predvajalnika, pa me zanima kaj mi bo kdo rekel, glede na to da so mi tudi čisto vsi do zdaj rekli, da je cenejši boljši. Ni vse v ceni veš.
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Nov. 2008 11:22

Se ti sploh bereš kake buče kotališ? Take, da bomo hmal lahko bučno olje prešali na temu forumu. Poglej... Kako bo player bral diske je odvisno od (oblike) laserskega žarka oz. od tega, kje je gorišče tega žarka. Kje in kako "ostro" bo to gorišče pa je odvisno od leč, ki so v laserju. Kakšne so te leče pa je odvisno od tega kako so obdelane. Boljša kot je končna obdelava, boljša je kvaliteta žarka. Če hočeš fino končno obdelavo, pa moraš firmi, ki se s tem ukvarja, PLAČAT. Ker nič ni narejeno za pol kile krompirja.

In če tisti za 500€ ne prebere dvd-jev to še ne pomeni da jih ne zato, ker je dražji. Lahko je kaka druga mehanska ali sofwarska napaka.

Tako da...prosim te...nehaj kotalit buče in nekaj nakladat o stvareh o keterih nimaš niti najmanjšega pojma in neveš kako zadeve funkcionirajo. Prosim te...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Nov. 2008 17:52

Kako da ne? Sem ti že rekla, brat ima takšnega, jaz sem imela takšnega, mojadva sta imela takšnega, vsak od nas je imel drugačnega, vendar v podobnem cenovnem razredu in NOBENEMU ni šlo gledat. Mehanska napaka na vseh? Ja, itak :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Nov. 2008 18:05

Daj nehaj nabijat....prosim te.... Samo še bolj dokazuješ, da nimaš pojma... No, meni osebno si to dokazala že v temi o Applih... Sem že rekel, da ne mislim več komentirat, ampak me vseeno premami, ko vidim da take buče kotališ da i gredo kar lasje pokonci...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Nov. 2008 18:50

Jaz ti pa res nisem kriva če ti ni prav in če se ne moreš sprijaznit, da je Applov računalnik boljši od navadnega :wink: sej mogoče pa boš tudi ti enkrat ugotovil to..
To da nimam pojma pa ti sam za sebe govori, meni ne boš :wink:
vsak za sebe kupi to kar se mu zdi da je najboljše, jaz si kupim appla, ker vem, da ga bom lahko imela kakor dolgo ga bom želela imet brez, da bi mi v tem času enkrat crknil, če pa ti želiš met navadno kišto, jo pa mej.
Glede predvajalnika pa isto, se pač j*** z dragim, ko ti ne bo predvajal :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Nov. 2008 19:13

Tamarra* napisal/-a:Jaz ti pa res nisem kriva če ti ni prav in če se ne moreš sprijaznit, da je Applov računalnik boljši od navadnega :wink: sej mogoče pa boš tudi ti enkrat ugotovil to..
To da nimam pojma pa ti sam za sebe govori, meni ne boš :wink:
vsak za sebe kupi to kar se mu zdi da je najboljše, jaz si kupim appla, ker vem, da ga bom lahko imela kakor dolgo ga bom želela imet brez, da bi mi v tem času enkrat crknil, če pa ti želiš met navadno kišto, jo pa mej.
Glede predvajalnika pa isto, se pač j*** z dragim, ko ti ne bo predvajal :wink:


Imam navaden prenosnik, za katerega grem stavit da naščije tvojega jabuka v vseh testih kjerkoli in kadarkoli. Glede tega sem ti v temi o applu podal direktno primerjavo... Glede tistega crkovanja... Še ena buča...VELIKA. Okvare ne moreš predvidet, tako, da ti bo lahko jutri crknil... :wink:

DVD player pa mi bo vedno predvajal, če mi pa ne bo, bo pa kriv dvd(praska na kakem pravem mestu ali pa slabo zapečen), ne pa player. Ti očitno tega ne moreš dojet da cenejši player nikakor ne moe bit boljši kot dražji, oziroma nočeš priznat, ker bi s tem sama sebe fino zakajlala z vseh štirih strani...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov