Dvd predvajalnik

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 08. Nov. 2008 21:54

Hehe... sj iščem v rangu do 60€, tko da kakšnen res drag ne pride v poštev. Drugače mu je po mojem vseeno kakšnen je, samo da deluje :)
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Nov. 2008 22:00

Tamarra* napisal/-a:Ja, so. Že iz lastnih izkušenj ti povem, da sem doma imela zares dober Sony-ev predvajalnik, ki je bil res dosti vreden. Po 2,3 letih sem vse skupaj vrgla stran, ker nisem niti enega filma mogla pogledat. Kupila sem enega navadnega Philipsa za 30eur in bere vse DVD-je, pa če imajo še ne vem kakšne praske. In ne moreš verjet, da poznam še cel kup ljudi, ki se jim je zgodilo isto. Tak da ne mi zdaj filozofirat, ker ni vse vredno svojega denarja. Pa kaj če en dvd predvajalnik stane ne vem koliko, ker je pač ne vem kera WOOOW firma. Če dela slabše me boli kera firma je :wink:


Ah ja...ženske in tehnika res niso za skupaj... :D

No ti kar "uživaj" ob tvojemu Philipsu, kjer je pogon DVD-ja verjetno glasnejši od zvoka, ki ga tv spravi od sebe, pa še tisto kar dvd spravi do zvočnikov tv je žalost... Jaz pa rajši uživam ob svojemu Pioneerju, kjer je zvok kristalno čist, slika tudi, preskakovanja nobenega, na pritiske daljinca se odziva v trenutku...

Če ti ne opaziš razlike v kvaliteti zvoka/slike med tistim za 30eur in tistim za 300eur, še ne pomeni da jih tudi drugi ne....

Pa tisti predvajalnik za 300eur je že fizično boljše narejen kot pa tisti za 30eur...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 08. Nov. 2008 22:29

ti že veš :lach: jaz sem svoje povedala, ti pa še naprej blebetaj svoje in razmetavaj denar za brezvezne stvari :wink:
Verjemi, če bi po tebi gledali, bi tudi lahko rekli, da moški in tehnika niso za skupaj. :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Nov. 2008 22:33

Glede razmetavanja dnarja raje nebi... :wink: Razmetavanje dnarja je kupovanje cenenih zadev(pa Mac-ov). Sploh kar se zabavne elektronike tiče... Jaz že dobro vem za kaj se splača odštet nekaj eurov več, da imaš potem stvar kot se šika, ne pa sranje... Ti se boš tega mogla očitno še naučit...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 08. Nov. 2008 22:38

Verjemi, za Mac-a se 100% bolj splača dat več kot pa za dražji dvd predvajalnik. Mislim, sploh ne vidim smisla v tem, da bi kupila drag predvajalnik, če mi bo delal slabše. Ne rečem, mogoče je kakšen odstotek boljši zvok, slika pri tem nima nič, ampak kaj ti to pomaga, če ti sploh ne bo zagnalo dvd-ja :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 08. Nov. 2008 23:05

Tamarra* napisal/-a:Verjemi, za Mac-a se 100% bolj splača dat več kot pa za dražji dvd predvajalnik. Mislim, sploh ne vidim smisla v tem, da bi kupila drag predvajalnik, če mi bo delal slabše. Ne rečem, mogoče je kakšen odstotek boljši zvok, slika pri tem nima nič, ampak kaj ti to pomaga, če ti sploh ne bo zagnalo dvd-ja :D


Da slika nima nič s tem??? Ok, ne mislim več razglabljat s tabo, ker si mi s to izjavo dokazala, da nimaš pojma. Če imate družinsko podjetje, ki se ukvarja s tem, upam da imate zaposlenega kakšnega strokovnjaka oz. da ti ne svetuješ strankam, ker to kar ti govoriš je šarlatanstvo.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 10:16

Ja glej, sory, jaz sem pogledala nešteto filmov in pri vseh se mi je zdela slika skor ista, tak da ne mi pamet solit zdaj s tem, da če je boljši predvajalnik, bo za par pikic boljša slika, ker tega skorajda ne opaziš :roll: poleg tega pa, če ti je takooo važna slika, si boš pa moral sposojat/kupovat blu-ray-e, saj je le tam kristalno čista slika :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 10:30

Še bolj dokazuj, da nimaš pojma ja.... To, da govoriš, da je slika par pikic boljša je kot, da bi rekla, da je na starem 55cm katodnem TV boljša slika kot na 105cm HD Ready LCD-ju...

Če ti ne opaziš razlike, še ne pomeni da je tudi drugi ne, tako da ne solit pameti tistim, ki opazijo razliko...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 10:45

Ja sej sem ti rekla, da če si tako občutljiv moreš gledat blu-raye, ker na navadnem dvd-ju pri nobenem prdvajalniku ne bo kristalna slika :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 10:55

Tamarra* napisal/-a:Ja sej sem ti rekla, da če si tako občutljiv moreš gledat blu-raye, ker na navadnem dvd-ju pri nobenem prdvajalniku ne bo kristalna slika :D


No ko boš enkrat videla direktno primerjavo med sliko, ki jo iz sebe spravi dvd player za 30eur in pa predvajalnik za 300eur, boš spremenila mnenje. Pa ni samo slika važna...je tudi zvok bistveno boljši(sploh če gor priklopiš kak surround 5.1, potem sama kvaliteta izdelave(glasnost pogona itd)... Še 1x...če ti ne opaziš razlike še ne pomeni, da je tudi drugi ne.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 11:00

Ne da se mi več :D jaz bom ostala pri svojem mišljenju, tako da mi je brezveze še karkoli.. Sam še to, - jaz raje gledam film z mogoče malo slabšo kvaliteto, kot pa da filma sploh ne morem gledat, ker ga 'dober' predvajalnik ne zažene zaradi manjhne praskice :wink: in mislim, da večina misli enako..
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 11:04

Tamarra* napisal/-a:Ne da se mi več :D jaz bom ostala pri svojem mišljenju, tako da mi je brezveze še karkoli.. Sam še to, - jaz raje gledam film z mogoče malo slabšo kvaliteto, kot pa da filma sploh ne morem gledat, ker ga 'dober' predvajalnik ne zažene zaradi manjhne praskice :wink: in mislim, da večina misli enako..


Ne sklepaj drugih po sebi.... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 09. Nov. 2008 11:14

Ja a pa sem slučajno rekla da VEM, da drugi mislijo enako? Ker med misliti in vedeti je velika razlika veš :wink: Govorim na podlagi lastnih izkušenj in glede na to, kar se mi zdi da si vsak želi :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 09. Nov. 2008 11:18

Misliti pomeni nič vedeti. In normalno je, da si vsak želi najboljše performanse za sprejemljivo ceno. Tega ti pa predvajalnik za 40eur žal ne more ponuditi.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Nov. 2008 11:50

Tamarra* ti se na tehniko spoznas tok k zajc na boben.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov