Dvd predvajalnik

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Nov. 2008 19:20

Cenejši predvajalnik ne more bit boljši od dražjega, nikakor? Kako pa je potem lahko cenejši navadni računalnik boljši od appla? no, to je tvoje mnenje, moje je ravno drugačno :wink:
Pa glej ne da se mi.. misli si kar si hočeš, jaz sem svoje mnenje povedala in ga bom še naprej zagovarjala, zaradi mene pa se lahko še ti tri leta po glavi tolčeš :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Nov. 2008 19:21

McLarnovc napisal/-a:Imam navaden prenosnik, za katerega grem stavit da naščije tvojega jabuka v vseh testih kjerkoli in kadarkoli.


Aja? Tak si se torej odločil? Kakšnh testih? Tistih, pri katerih se igra kdo je slabši. Pol mislim, da imaš prav :D
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Nov. 2008 19:24

Tamarra* napisal/-a:Cenejši predvajalnik ne more bit boljši od dražjega, nikakor? Kako pa je potem lahko cenejši navadni računalnik boljši od appla? no, to je tvoje mnenje, moje je ravno drugačno :wink:


Lahko je. Enake komponente pomenijo enako zmogljivost. Drugače ne more bit. Ni teorije. Razen če verjameš, da so v applu skriti taki majhni zeleni možiclji v obliki jabolk, ki neutrudno gonijo pedala, kar povzroči hitrejše delovanje. Razlika je edino ta, da pri applu DRAGO plačaš še vso tisto šminko in vsa ostali medijski bum, ki je povezan z zaslepljevanjem folka, kako bodo dobili nekaj svetega za svoj bolj ali manj težko prigaran denar.

Na primorskem imamo za take kot si ti, ki si ne pustijo nič dopovedat eno dobro besedico iz štirih črk, ampak je raje tukaj ne bom navajal, ker dvomim, da boš razumela njen pomen...

Apple je za večino ljudi pač neuporaben crap....jebiga....na svetu pravice ni.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Nov. 2008 19:29

aja?
Evo, čist enih par stvari k se jih zdaj z glave spomnim.. apple: je hitrejši, nima virusov, celi dizajn (in ne samo ohišje, ampak ko računalnik vklopiš in vidiš kak je vse skupaj zorganizirano), vse stvari enostavno najdeš, ene par programov, ki jih ni pri windowsih, ko neko stvar izbrišeš imaš dva klika do tega, da stvar dobiš nazaj (ne iz koša, ampak takrat ko je niti v košu več ni), poleg tega so še v windows bile kopirane stvari iz epla, čeprav ne bodo nikoli enake.
Sicer pa, tema je o predvajalnikih, ne o računalnikih, tak da sva že malo OT :D

sicer pa, ko si še nekaj dodal v post, a tebi se pa da kaj dopovedat? Oba trdiva, da je pravilno tisto, kar misliva, pač se ne usklajava :wink: in ne vem, kaj hudiča je neuporabnega na macu?
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 10. Nov. 2008 19:40

Tamarra* napisal/-a:aja?
Evo, čist enih par stvari k se jih zdaj z glave spomnim.. apple: je hitrejši, nima virusov, celi dizajn (in ne samo ohišje, ampak ko računalnik vklopiš in vidiš kak je vse skupaj zorganizirano), vse stvari enostavno najdeš, ene par programov, ki jih ni pri windowsih, ko neko stvar izbrišeš imaš dva klika do tega, da stvar dobiš nazaj (ne iz koša, ampak takrat ko je niti v košu več ni), poleg tega so še v windows bile kopirane stvari iz epla, čeprav ne bodo nikoli enake.
Sicer pa, tema je o predvajalnikih, ne o računalnikih, tak da sva že malo OT :D

sicer pa, ko si še nekaj dodal v post, a tebi se pa da kaj dopovedat? Oba trdiva, da je pravilno tisto, kar misliva, pač se ne usklajava :wink: in ne vem, kaj hudiča je neuporabnega na macu?


Apple je ob enaki konfiguraciji sistema enako hiter kot windows, kerfizično nima pogojev ker 800MHz fsb je enako na applu al pa pcju, da bi bil hitrejši, na windowsih imajo viruse vglavnem mulci, pa tisti retardirani uporabniki, ki znajo samo klikat, na windowsih imaš xyzaxayaz programov, ki jih na applu ne bo nikoli, na windowsih se tudi da vse dobiti nazaj tudi za nekaj formatiranj nazaj, in tako dalje.

Ne zdi se mi več vredno guslat črk na tipkovnici zate, tako, da se umikam iz te teme, ker pametnejši odneha. Ti v vašem podjetju kar svetuj folku naj kupuje take predvajalnike za 30€, pa ne se čudit ko boste propadli, ker se še očitno niste naučili, da ima kupec vedno prav. Končujem svoje pisanje v tej temi.
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 10. Nov. 2008 19:54

Verjemi, hitrejši je, mam doma tudi navaden računalnik in sem že dolgo časa nazaj šla probavat.

V firmi naši pa je folk sam začel hodit k nam in spraševat, kako to da tolko dvd-jev šteka. Nakar so vsi začeli nabavljat poceni predvajalnike in tudi sami videli, da je boljši cenejši. Tak da, nismo mi nič začeli folka prepričevat, pol ko pa je kdo rekel, da kaj šteka smo pa samo še spraševali, kakšen predvajalnik ma - in vedno je bil odgovor da enega dragega :wink:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 11. Nov. 2008 11:05

Tamarra* napisal/-a:Verjemi, hitrejši je, mam doma tudi navaden računalnik in sem že dolgo časa nazaj šla probavat.


Kar se appla tiče sem ti v temi o applu, na 13. strani, podal direktno primerjavo. Komentiraj tam...
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov