Apple MacBook

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

bloom*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bloom* » 30. Jul. 2010 7:15

pa še to : tale ponudba je kar mamljiva, ker si želim tudi ipoda. kaj mislite? :)

http://www.tudijazhocemmac.si/
Tejcuu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tejcuu » 04. Sep. 2010 21:46

No upam da s tem ne bom kuga užalila ampak se bom mau pohvalila.. doma imam celo kolekcijop apple. Telefon, oba računalnika, iPode... Do zdaj sem bila zelo zadovoljna ampak lahko koga tudi malo preseneti saj so ti mali jabulčki pravi nagajivčki :wink: V glavnem jaz priporočam vse njihove stvari!
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 05. Sep. 2010 10:52

bloom* napisal/-a:upam, da se bodo kaj pocenili zdaj, ko so prišli novi iPadi. ker je še vedno ql zadevca tale comp. bom čakala v pripravljenosti :)

a v angliji se da dobit cenejše? ker septembra potujem v london in bi se mogoče splačalo pogledat v kak apple store :)


Apple cene definitivno nebo znižal. Kvečjemu lezejo cene samo še navzgor.
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 31. Okt. 2010 15:45

Jaz sem tudi applova, pa me včasih malo zažuli, ker še ne delajo vseh programov prilagojenih zanj. Recimo tistih, ki so manjši. Ampak to ne pomeni, da jih tudi mi ne rabimo. No, pred kratkim me je pa razveselilo, da zdaj lahko preverim porabo telefona tudi z Macom. Mobitel je namreč naredil M: Namiznik tudi za nas.
Bi bilo kul, če bi obstajale peticije ali kaj podobnega, da bi uporabniki Macov vplivali na podjetja, da naredijo še verzije za nas
:D
Uporabniški avatar
passiflora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 182
Na forumu od: 18. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a passiflora » 22. Nov. 2010 18:25

Ah, jah jah, bratec računalničar, ki je tudi na Macu, je prebral moj post in me popravlja. Pravi, ne gre za M:Namiznik, ampak je widget, pa ni ga naredil Mobitel, ampak eno drugo podjetje. No, važno, da sem namen zadela, a ne bruder? :)

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]

cron