antivirusni programi

Vse za prave računalniške frike, fotografijo in mobilno tehnologijo

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 17. Apr. 2007 7:03

Jaz imam zdaj AVG antivirusnega. Študiram na daljavo pa smo ga dobili zastonj na strani. Meni je full vredi.
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 17. Sep. 2007 17:39

No ja, jst sm mela pa Avasta ampak sem ga zaradi pomankanja zaščite izbrisala. Zdej sm si naštimala novega; Kasperskyy (ruski), manjka mi le še aktivacijska koda. Ali kdo ve, kje bi se jo dalo dobiti, namreč na serials nobena ne ustreza :? . Res bi nujno rabila pomoč, saj imam trenutno nezaščiten računalnik. :?
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 02. Feb. 2008 17:32

Rada bi si downloadala AV program NOD32, ampak ne vem katerega, ker je toliko teh različic, pa si ne bi rada že pri izbiri različice vse zasrala in si še nakopala zraven enih x virusov. :D :? Download [ NOD32 3.0.621 Final for Windows NT/2000/2003/XP - 64-bit ] <--- tega sem si dol potegnila, ampak mi je po koncu inštaliranja odprlo okence (pred tem sem kliknila Odpri) in napisalo, da je ta datoteka zaženljiva in da tovrstne datoteke lahko vsebujejo viruse ali drugo zlobno kodo, ki lahko škoduje mojemu računalniku. In potem me vpraša, če sem prepričana, da želim odpreti to datoteko. Kaj naj naredim? (sem čisti laik glede tega)
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 02. Feb. 2008 19:04

sm mela ze vse zivo, najbolj se je obnesel kaspersky
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 02. Feb. 2008 19:05

js mam nod32 in sm do zdej ful zadovoljna.
the Queen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 103
Na forumu od: 12. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a the Queen » 03. Feb. 2008 12:54

jaz imam tudi nod32 in je super sam včeri sem dala skozi en anti spy in mi je najdlo cel kup trojanceu in celo en worm ki je bil media nevaren :eek: :eek:
Uporabniški avatar
bejbika_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika_ » 05. Jun. 2008 10:11

zdravo...

pravkar sm si naložila z neta nod in ob prvam zagonu piše da ga morem posodobit.in ko ga posodobim mi piše da vstavim neko geslo.in potem ustavim isto geslo kot je za zagon programa in mi ga sploh en sprejme in mi okence z geslom kar naprej odpira. a mi zna kdo pomagat?:)
hvala
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 23. Jun. 2008 9:16

Pozdravljeni!

Danes sem po pošti dobila en letak s Siolovimi novostmi. Ponujajo brezplačen antivirusni program BitDefender Internet Security 2008 (kot naročnik Siola ga dobim brezplačno)in me zanima, če ga kdo že ima, in kako se mu zdi, si ga je vredno naložit?
Zdaj imam Aviro in sem zadovoljna, vendar mi čez 1 mesec poteče poskusna verzija :?, pa preverjam nove možnosti...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Jun. 2008 14:20

kar se noda tiče...sem ga mela zdej non stop, pol je slo pa neki narobe in sem si trial kasperskega dol povlekla. in mi je najdu miljon enih stvari, ki jih nod prej ni zvohal.

drugace pa...za vse ki nameravate nelegalno različico noda dol vlečt, že pri dveh različicah se mi je zgodilo da se vmes kr nih otu updejtat, pa sem mogla datume na kompu spreminjat in po trepalnicah plesat da se je spet normalno updejtav, da ne govorim o tem da se mi je vmes sistem skor sesul.
my poor little system.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Jun. 2008 16:05

Zaenkrat mi NOD32 dobro služi (moram potrkat na les). Upam, da bo tako tudi naprej...
funny baby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 299
Na forumu od: 23. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a funny baby » 28. Okt. 2008 17:57

Mene pa neki zanima. Ze priblizno dve leti imam nod32 verzijo 2,7 zdaj so mi pa tam pri nod-u rekli, da zelo priporocajo, da downloadam iz njihove strani verzijo 3,0. A je zelo narobe, ce ne nalozim novejse verzije in kaj se lahko zgodi, ce ostanem pri 2,7?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Okt. 2008 20:21

NOD32
Probala že kar nekaj drugih, pa se ni noben tako izkazal.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 30. Okt. 2008 21:27

NOD32 že kar en lep cajt ni več v vrhu...

Celo brezplačni programi(predvsem avast in antivir) ga pošišata na celi črti... :wink:
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
/\/\4t3j
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 397
Na forumu od: 2. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a /\/\4t3j » 30. Okt. 2008 21:38

McLarnovc napisal/-a:NOD32 že kar en lep cajt ni več v vrhu...

Celo brezplačni programi(predvsem avast in antivir) ga pošišata na celi črti... :wink:


jp se strinjam....meni pa je AVG the best!
@smrketka@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 347
Na forumu od: 13. 10. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a @smrketka@ » 30. Okt. 2008 21:44

sicer pa tako, ko te nek virus dejansko napade, noben antivirusni program ni tako dober da bi ga dobro odstranil. kakor jst zastopim so ti antivirusni programi le zato, da te ščitijo, če pa imaš računalnik že okužen pa niso preveč učinkoviti. no jst mam normana pa sem zadovoljna

Vrni se na Računalništvo, fotografija in mobilna tehnologija

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron