Za koga navijate in zakaj?

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 30. Mar. 2009 11:35

snezinka* napisal/-a:
vrvica napisal/-a:Za Slovence ne navijam nikjer, zanje mi je popolnoma vseeno.


To mi pa ni blo nikol jasno, kako je nekomu lahko čist vseeno za športnike, ki so iz tvoje države. No, da ne bo pomote, nič te ne obtožujem, ker je to tvoja stvar, sam vseeno me pa zanima, kako to? :)

Niti sama nevem. Pac nisem patriotka, nikol nisem bila. Zmeraj so me navdusevali Finci (so mi fajn ljudje, pa ceprav so stereotipsko pijanci in samomorilci).
Pac se mi zdi, da si sportniki ne zasluzijo spostovanja in navijanja samo zato, ker so iz moje drzave. To pac ni razlog, morajo me navdusit s cim drugim. :D
And you don't talk so loud ...
An you don't walk so proud ...
Any more ... and what for?
°°Guns N' Roses - Estranged°°
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 01. Apr. 2009 18:06

kr.ena napisal/-a:Tema je predvsem zakaj navijate za določenega športnika ali reprezentanco oziroma državo.


Se poprauljam; navijam za naše padalce zarad osebne upletenosti v življenje enega od njih :D

keepsake napisal/-a:no, edin če mogoče gledam P.I.G., si izberem enga od tekmovalcev in upam da bo zmagu :D ... ampak to je bolj iz čistega dolgčasa kot iz resnega oboževanja dotičnega tipa.


A tale P.I.G. še rolajo? Doma nimamo xtreme-a, sm pa učas ujela na vikendu al pa u fitnesu ... Lušno :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 01. Apr. 2009 19:56

vrvica napisal/-a:
snezinka* napisal/-a:
vrvica napisal/-a:Za Slovence ne navijam nikjer, zanje mi je popolnoma vseeno.


To mi pa ni blo nikol jasno, kako je nekomu lahko čist vseeno za športnike, ki so iz tvoje države. No, da ne bo pomote, nič te ne obtožujem, ker je to tvoja stvar, sam vseeno me pa zanima, kako to? :)

Niti sama nevem. Pac nisem patriotka, nikol nisem bila. Zmeraj so me navdusevali Finci (so mi fajn ljudje, pa ceprav so stereotipsko pijanci in samomorilci).
Pac se mi zdi, da si sportniki ne zasluzijo spostovanja in navijanja samo zato, ker so iz moje drzave. To pac ni razlog, morajo me navdusit s cim drugim. :D


haha vrvica, a si ti mogoče jz? :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Apr. 2009 20:38

F1 - Fernando Alonso, ker je pač lep. :D Pa še Renault-ja vozi (še lepše).
:rofl:
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 02. Apr. 2009 16:15

Aloha napisal/-a:A tale P.I.G. še rolajo? Doma nimamo xtreme-a, sm pa učas ujela na vikendu al pa u fitnesu ... Lušno :P .

Še, še... :)
Zdej so se sploh vedno vrteli zimski kompetišni in mi delal hude lušte po snegu :D
Je pa Xtreme edina stvar k jo gledam na škatli v dnevni, drugač nism glih narjena za televizijo :)

/OT :P
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 02. Apr. 2009 16:31

hm... glede na to da nism nek fan športa, niti ne spremlam ne po tv ne po radiu... samo hokej spremlam :D ACRONI Jesenice ruls :flehan: :heiss: :gut:
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 02. Apr. 2009 20:52

*zverinica* napisal/-a:
vrvica napisal/-a:
snezinka* napisal/-a:
vrvica napisal/-a:Za Slovence ne navijam nikjer, zanje mi je popolnoma vseeno.


To mi pa ni blo nikol jasno, kako je nekomu lahko čist vseeno za športnike, ki so iz tvoje države. No, da ne bo pomote, nič te ne obtožujem, ker je to tvoja stvar, sam vseeno me pa zanima, kako to? :)

Niti sama nevem. Pac nisem patriotka, nikol nisem bila. Zmeraj so me navdusevali Finci (so mi fajn ljudje, pa ceprav so stereotipsko pijanci in samomorilci).
Pac se mi zdi, da si sportniki ne zasluzijo spostovanja in navijanja samo zato, ker so iz moje drzave. To pac ni razlog, morajo me navdusit s cim drugim. :D


haha vrvica, a si ti mogoče jz? :D

Upam da ne :rofl: :D .
Tko pac je, sej je precej logicna zadeva, sigurno se kdo tako razmislja.
And you don't talk so loud ...
An you don't walk so proud ...
Any more ... and what for?
°°Guns N' Roses - Estranged°°
Uporabniški avatar
*Vrtnica*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 8. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Vrtnica* » 08. Apr. 2010 10:00

hehe čist simpl odgovor...jaz sem predana odbojki zato moj srček bije za ACH Volley Bled :oops: :oops: :love:
Življenje je kakor igra,če ne znaš igrat lahko prvečkrat izgubiš!!!
Uporabniški avatar
barbie_girl_85
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2099
Na forumu od: 15. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl_85 » 08. Apr. 2010 10:19

Nogomet.......Barca. Zato, ker igrajo najlepši nogomet (vsaj po moje).
Drgač mi je pa tud Real pri srcu, še posebej zarad lepe igre po tleh in izvrstnih podaj.


Je pa res, da zdej dost manj spremljam kot včasih, k sm bla čisti frik :D
Uporabniški avatar
LeillaLee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 150
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LeillaLee » 10. Maj. 2010 20:42

Fajn tema, prov zame:) obožujem šport:)
Navadno navijam za Slovenijo, ker sm ful nacionalno usmerjena:)
Ko se gre pa za tenis je to Rafa Nadal, ker je posebn igralc, ma svoj stil, eno posebno energijo oddaja:)
Smučanje sm najbolj vesela uspeha Bodeja Millerja, ker me je prevzel njegov karakter k sm ga spoznala pred leti v KG.
Nogomet- klubsko je to definitivno od vedno in za vedno MANCHESTER UNITED:) tukaj nimam kaj reči zakaj prav oni... všeč mi je njihova tradicionalna pripadnost klubu (večine igralcev), tradicija Fergija:)
Reprezentanca pri nogometu pa definitivno Italija, lepa dežela, zanimiva igra, ki jih vedno pripelje daleč:) seveda navijam tudi za Slovenijo:) če smo zraven:)
Še posebej navijam za Petro Majdič, Petra Mankoča in vse poštene slovenske športnike, ki ne izsiljujejo in trdo delajo za svoje uspehe:)
lp
modra_kapica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 14. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modra_kapica » 16. Jul. 2010 21:52

navijam za barcelono, ker igra lep nogomet^^
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 17. Jul. 2010 10:52

LeillaLee napisal/-a:Reprezentanca pri nogometu pa definitivno Italija, lepa dežela, zanimiva igra, ki jih vedno pripelje daleč:)


itak, zelo daleč - domov že takoj na začetku SP-ja :D sorry mogla sm, ker jih ne prenesem in se mi njihova igra ne zdi niti malo dobra



Jst navijam za slovenske reprezentance - mislim da tu sploh ni potrebno razlagat zakaj :D Potem navijam za RK Koper in VK Koper - enako, pripadnost pač :P Nekako so mi bolj pri srcu ekipni športi no, tako da kar se pozamesnikov tiče - valda sm vesela, če je kakšen SLovenec uspešen, nism pa zagrizena navijačica (npr. za smučanje, plavanje,tek...) :D

Kar se tujih klubov tiče - Bayern, Barca, Arsenal .. rada imam dober nogomet, hehe ;)
Kiel, Barcelona ... prav tako kot nogomet imam rada tudi dober rokomet :)
Kadar igrajo slovenski klubi proti tujim klubom pa itak vedno navijam za slovenske :)
Za reprezentance pa vedno v prvi vrsti za vse države bivše juge ;)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 17. Jul. 2010 11:40

Jaz vedno navijam za naše športnike-naj bo to indvidualni ali pa skupinski šport. Sicer je res, da ne spremljam ravno vseh športov, ampak sm vesela za vse uspehe naših športnikov, ker se mi zdi, da največ naredijo za razpoznavnost naše male državice.
Uporabniški avatar
KayLeigh
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 5. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a KayLeigh » 24. Jul. 2010 22:22

barbie_girl_85 napisal/-a:...Barca. Zato, ker igrajo najlepši nogomet (vsaj po moje).
Drgač mi je pa tud Real pri srcu...


Tole pa ne gre ravno skupi :D jaz osebno navijam za Barcelono, zato Reala tud videti ne morem in isto ljudje ki jih poznam, tako kot "Realovci" ne prenašajo Barcelone. Ne vem, no, se mi zdi, da je to tko kot ali si črno ali pa si belo, nekaj vmes ne moreš bit :D

Libido. napisal/-a:Kar se tujih klubov tiče - Bayern, Barca, Arsenal .. rada imam dober nogomet, hehe ;)
Kiel, Barcelona ... prav tako kot nogomet imam rada tudi dober rokomet :)
Kadar igrajo slovenski klubi proti tujim klubom pa itak vedno navijam za slovenske :)
Za reprezentance pa vedno v prvi vrsti za vse države bivše juge ;)


Kot da bi jaz to napisala, res :) čist moj izbor (edino tam bi mogoče Arsenal zamenjala z Manchestrom) :D
Briga me za dober vtis, od zdej naprej sem EGO!ST.
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 26. Jul. 2010 15:14

KayLeigh napisal/-a:
barbie_girl_85 napisal/-a:...Barca. Zato, ker igrajo najlepši nogomet (vsaj po moje).
Drgač mi je pa tud Real pri srcu...


Tole pa ne gre ravno skupi :D jaz osebno navijam za Barcelono, zato Reala tud videti ne morem in isto ljudje ki jih poznam, tako kot "Realovci" ne prenašajo Barcelone. Ne vem, no, se mi zdi, da je to tko kot ali si črno ali pa si belo, nekaj vmes ne moreš bit :D


Ja, to se res malo tepe. :D Js sm tudi za Barco, k igrajo lepo, prou užitek jih je gledat, tud nogometaši so mi všeč. Reala pa ne morem, sploh mi ne neki lepo igrajo in seveda majo Ronalda. :D

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov