Svetovno nogometno prvenstvo Nemčija 2006

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali boste spremljali svetovno nogometno prvenstvo v Nemčiji?

Da.
86
72%
Ne.
19
16%
Ne vem.
15
13%
Skupaj glasov : 120

Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 07. Jul. 2006 15:15

a bo nesta igral v finalu? kakšno poškodbo sploh ma on?
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
bella_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 26. 5. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a bella_ » 07. Jul. 2006 15:20

Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 07. Jul. 2006 15:36

ojej :grosseaugen: mah, sj tut brez njega zmorejo.. ampak useen... :(
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 08. Jul. 2006 10:21

članek iz današnjih slovenskih novic:



Še papeža kažeta Italijo

Če ste navijač Francije, vam ogled jutrišnjega finala odsvetujemo. Podobnosti med letoma 1982, ko so Italijani zadnjič postali najboljši na svetu, in 2006 so namreč tako zastrašujoče, da galski petelini nimajo niti najmanjše možnosti za drugo slavje. No, vsaj Italijani menijo tako. Da je njihov nogomet prav okrog prvenstva pred 24 leti pretersal podoben škandal kot letos, sploh ni več novička. Leta 1982 Italijani niso verjeli v svoje fante, ves svet je menil, da bodo brez težav slavili Brazilci z velikim Zicom na čelu. letošnja zgodba je identična, le da je karioke v brezno popeljal Ronaldinho. Pred 24 leti je na drugi tekmi azzurrov avtogol stisnil Fulvio Collovati, letos ga je posnemal Cristian Zaccardo. Mnogim je znano, da so leta 1982 v polfinalu zadnjič igrale zgolj evropske reprezentance. Še več, tri so bile povsem identične letošnjim - Italija, Nemčija in Francija. Tretja je bila takrat Poljska, letos Portugalska. Imeni obeh držav se začneta na Po. Še pomembnejši je podatek, da je Italija v obeh polfinalih premagala nasportnika z 2:0. V osemdesetih Poljsko, v torek Nemčijo. Na prvi pogled običajna nasprotnika, a v resnici ju povezuje višja sila. V osemdesetih letih je namreč v Vatikanu zavladal Polski papež Wojtyla, medtem ko je pred kratkim na njegovo mesto prišel nemški papež Ratzinger. Strašljivo? V vse skupaj pa so praznoverni Italijani vpletli še Rolling Stonese. Kotaleče se kamenje po osvojitvi naslova SP leta 1982 Italijane zabavalo 11. julija na koncertu v Torinu, po letošnjem finalu 11. julija pa bo zažigalo v Milanu. Francozi pa v jok - zgodovina se več kot očitno ponavlja!



jutri bo pa zmaga Italije samo še pika na i!! forza italiaaaaa

:freude: :freude:
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 08. Jul. 2006 14:17

Napovedi za dons?

Jest bi stavla na portugalce, sam nevem al nej al ne...
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 08. Jul. 2006 15:19

tiasha ... brez besed ...
pajade ... sori, ampak nism nikol se tok spuščala v to, da bi si ogledovala tvoj profil, pa tvoj spol ... briga me ...

še eno nepotreben post, ki bo vseboval eo žaljivko na moj račun, pa bomo "poračunali" kasneje

pričakovan finale :D
čeprou sm potihem upala, da bo Nemcem uspelo, že zaradi 2002, ko so tako nesrečno zgubili proti Braziliji, so bili Italijani vseeno boljši ... že ko sm se pogovarjala z očetom, ki je moj zvesti spremljevalec nogometa, sva prišla do tega, da bodo Italijani šli do konca ... in so na koncu ... Francozi so pa proti Španiji dokazali, da nej grejo mlečnozobi Španci nazaj v peskovnik (pa ne od Nikolovskega, da nau spet jok pa na drevo :lach:), pa nej fuzbal pustijo izkušenim igralcem ... potem so pa deklasiral Brazilijo ... prou na jok mi je šlo od veselja ... tko sm kričala, da so me do Nouga mesta slišal ... bajši me je pa spat na klopco poslal, ker s(m)o izločil brazilce ... :D
kdo bo zmagovalce? hmmm, čeprou so Francozi bolj izkušeni, je moj denar na italijanski strani ... Buffon je v vrhunski formi, Toni je itak najboljši ... stara italijanska garda bo povozila staro francosko gardo ... pa nej še kdo reče, da so fuzbalerji po 30ih za na odpis ;) ... no, nikoli se ne ve, ampak stavim na Italijana, čeprou me Trezege (piši kao govoriš) privlači na vse pretege ... grrrr
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 08. Jul. 2006 19:26

Dons bojo zmagal Nemci, jutr Francozi. :) :P
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 09. Jul. 2006 11:27

moje zelje glede danasnjega finala so naslednje:

po eni strani si zelim, da zmaga italija. italija kot drzava mi je vsec, blizu, itd, itd., francozov pa ne prenesem najbolj...
po drugi strani pa si zelim, da zmaga francija. ne vem, koliko vam je znana afera v italiji calciopoli, gre za to, da so prisluskovali vodilnim ljudem Juventusa, Milana, Fiorentine in Lazia in ugotovili, kako so se le-ti s sodniki in tistimi, ki delegirajo sodnike dogovarjali o delegiranju sodnikov ter o ostalih necednostih...
to je sedaj pred sportnim sodiscem, tozilec zahteva, da juventus izpade v 3. ligo, ostali pa v drugo ligo. seveda z dodatnim odvzemom tock.
no, trojica najvecjih juventusovih mafijaskih ljudi (Moggi, Giraudo, Bettega) je takoj odstopila iz polozajev sedaj pa se je italijanski minister za pravosodje spomnil, da ce bi italija osvojila SP, bi vse te klube amnestirali, kreten namrec pravi, da en buffon, cannavaro in ostali ne morejo igrati v 3. ligi, potem ko so osvojili naslov svetovnega prvaka.
glede na to, da je italija skorumpirana in mafijska drzava in glede na to, da sta v afero vpletena najvecja lopova med klubi, to sta juventus in milan, ne bi bilo nic nenavadnega, ce bi ob osvojitvi naslova SP ta 2 kluba amnestirali ter bi lahko nadaljevala s necednostmi v prvi ligi se naprej.

zato.....s tezkim srcem...bom navijal za francijo v upanju, da se bo mafijastvo juventusa in milana koncalo....v tretji oz. drugi ligi.

FORZA INTER!!!
Uporabniški avatar
bad_girl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 992
Na forumu od: 3. 9. 2004
Kraj: Domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a bad_girl » 09. Jul. 2006 14:55

No jst bom držala pesti za Francoze :D

Naj Zizou še zadnjič dobi naslov prvaka in na najvišjem nivoju konča svojo kariero...ni kej - je majstor prve klase! :respekt:
_______________________________________
Strawberries cherries and an angel's kiss in spring, my summer wine is really made from all these things...
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 09. Jul. 2006 18:38

Jst sicer navijam za Italijo mičken bol kokr za Francijo ... :D Samo so mi pa tut Francozi odlični res ... sploh Zidko in Tjeri Ponfri ... :D
Tko, da ubistvu ... Italija je moj favoritek, sam prvoščm pa tut Francozkom ... sam naj bo ena huda tekma pa bom epi!! :jump:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 09. Jul. 2006 19:15

rezultat že 1:0 za francijo... :?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Jul. 2006 19:18

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! dejmo naši!!!!!! čeprov morm priznat ni zasluženo.
Čebela19
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 10. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Čebela19 » 09. Jul. 2006 19:19

Bemti, makaronarji. :evil:
Za dežjem pride blato...
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 09. Jul. 2006 19:23

wiiiiiiiiiiii 1:1 ke lepooo :razz:
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 09. Jul. 2006 21:47

wiiiiiiiiiiiiiiiiii italija je zmagala, vsaka jim čast ej ma res :) :respekt:

komentar tekme?? :wink:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov