Svetovno nogometno prvenstvo Nemčija 2006

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali boste spremljali svetovno nogometno prvenstvo v Nemčiji?

Da.
86
72%
Ne.
19
16%
Ne vem.
15
13%
Skupaj glasov : 120

bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Jun. 2006 10:36

jst bom VEDNO navijala za bivše brate ... tko k sm za Bosance na Eurosongu, tko za Hrvate v fuzbalu, za Srbe v košarki :!: ... vedno ... še zmer čutim neko pripadnost tem narodom ... in do mene niso bli nobeni nič žleht, nism mela z nobenim nobenih problemov ...
in ja z veseljem bom letost spet šla na Hrvaško na morje ... da bi pa šla raj se kopat v mlako Ankarana al pa v uno svinjarijo v Španijo in Grčijo ... hvala lepa, ne ... men so hrvaške plaže in morje enkratne ... pa še blizu so ... pa pustmo politike, ker to govno je itak povsod isto ... če pa ma kdo kake slabe izkušnje z njimi, pa se mogoče kdaj vpraša, da je kej narobe z njim in ne s Srbom ...
žal mi je, da so vsi izpadl in Čehi in Hrvati in Jugoslovani - to je šport in navijam za kvalitetne ekipa, kar pa vsi teli so ... da bi pa navijala za naturalizirane Avstralce :roll: ... kokr ste proti Hrvaški, navijal ste pa za drugo največjo hrvaško ekipo ... jadno ... :lach:

pa močno prvoščim, da bi bli Francozi drugi v grupi in bi unim Špancem strli odpor, da bi nekateri stopil na realna tla, da tut "njihove" ekipe niso neuničljive ... škoda, da Italijani ne igrajo z brazilci, da bi jih še pred četrtfinalom dam poslal ...

lol kr strah me je, ko bojo Švedi moje Nemce premagal ... bolj leva ekipa prot še bol levi ..
kr.ena: men je tut to kul, da je šla Gana naprej ... pa tm sm upala, da bojo Švedi izpadl, da gre T&T naprej ... k so tok hudi ... hahaha, ganski nacionalni ples :lach:

pa še nekaj ... vsi govorijo o komentarjih iz hrvaškega tabora ... kaj a sam njih poznate? poglejte si kake šele druge ekipe kvasjo ... da en, k mu daš za plačilo banano, da pride dol z drevesa, nima kej igrat nogometa ...
blamaža hrvatov? a se noben ne spomni slovenske blamaže??? 2x blamaže ... namesto, da bi igrali, so se kregal čigava je Šmarna gora ...
GOOOOOOO NEMČIJAAAAAAAA :lach:
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 23. Jun. 2006 10:49

no no bejbi cool down... sej ti noben nč noče :lol: ... zdej ne bi glih širla te teme po nepotrebnem ampak morm pa povedat, da če bi včer igral srbi prot avstraliji bi navijala za srbe... prot njim nimam nč, glihtko ne prot bosancem, makedoncem itd... mam pa prot hrvatom!! ... pač slabe izkušnje + njihova politika... jih pa po drugi strani občudujem zaradi njihove samozavesti oz. egocentričnosti če hočte... nam slovencem tega namreč na žalost močno primanjkuje... in če bi mel vsaj polovico hrvaškega nacionalnega ponosa bi blo verjetn marskej drugač...
The secret of success is consistency of purpose.
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 23. Jun. 2006 17:28

Ma, jaz se ne ubadam s tem... to so čisto čustvene reakcije in se mi jih ne da analizirat sama pri sebi. Sem jugonostalgik, navijam za Srbe vedno, razen kadar igrajo proti Sloveniji in navijam proti Hrvatom. Hodim na Hrvaško na morje, ker mi je tam všeč, med Hrvati imam prijatelje, v športu pa pač ne navijam za njih. (sploh pri ekipnih športih. Individualno so mi simpatični njihovi tenisači ali recimo Blanka Vlašić, ne pa tudi Kostelići, seveda :wink: ).Ne vem, zakaj...

Poleg tega, da sem jugonostalgik, sem tudi "slovanofil", predvsem kar se Rusov tiče. Pa včasih navijam za kake Bolgare ali Čehe. Ne pa za Poljake in Ukrajince... spet ne vem, zakaj...
Uporabniški avatar
*MaŁa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 4. 2006
Kraj: slo

Neprebrana objavaNapisal/-a *MaŁa* » 23. Jun. 2006 19:18

jao učeri so hrvatje dobr igral sam ka ne grejo naprej :cry:
sej ostane mi še argentina pa mexico :) :)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 24. Jun. 2006 10:05

Daaannnsss pa Sweedeennn ... jejjejejej :jump: Go Freeeedddiiii!! :D :P
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
francija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 7. 10. 2005
Kraj: Obala

Neprebrana objavaNapisal/-a francija » 24. Jun. 2006 12:45

Ne spremljam redno, pa me zanima kdo je včeraj zmagal? Francija:Togo?
Rezultat?

Pa, če mi lah povete kdo je odpru letos prvenstvo- katera pevka/pevec?
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 24. Jun. 2006 12:55

Francija je zmagala 2:0

pevka Toni Braxton mislm da, pa skupina Il Divo... :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 24. Jun. 2006 19:54

ce nebo Dojčland zmagala, pol... nikoli vec ne gleam tega nogometa :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 24. Jun. 2006 22:46

hvalabogu, grejo švedi domov... Prav jim je, sn že bil takrat jezen na njih, ko je blo 2:2 z Anglijo. Sem kr užival, ko sem videl, da jih bojo nemci nažgali :D


Argentina pa me je prej fulllll razočarala :evil: :evil: Sem pričakoval gladko zmago, težek bo boj :D Če bojo tak špilali proti nemčiji si lahko kr karte razervirajo za domov... V polfinale gre pomoje nem:bra :) Pa španci so tui nevarni...
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
*MaŁa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 4. 2006
Kraj: slo

Neprebrana objavaNapisal/-a *MaŁa* » 25. Jun. 2006 10:47

argentinci so se zajebal k so messija dal neki minut pred koncm, ka on ful dobr igra :D
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 25. Jun. 2006 11:07

zakaj igrajo portugalci pa nizozemci skuuuup :cry: :cry: Slika
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 25. Jun. 2006 11:22

ja, pa oboji so moji favoritiiii :( jst sploh ne bom gledala :cry:
.:fiona:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 12. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a .:fiona:. » 25. Jun. 2006 12:14

Navijam za Portugalsko... Všeč so mi bli še Švedi in presenetli so me Avstralci... :D
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 25. Jun. 2006 12:56

ja sej to je res, sam ni isti uzitek pol gledat :P
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 25. Jun. 2006 13:15

Js tuuud Go Go Go.. Netherlands :hearts: :jump:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov