Skejtanje

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Transformer
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: neznano :)

Neprebrana objavaNapisal/-a Transformer » 15. Apr. 2008 16:52

hehe mene pa zanima ce mogoc tle kak tip al tud punca skejta mogoc?

no, s frendi smo mal snemal in sm potem zmontiru 2 filmcka in dal na youtube, tko da ce koga zanima lahk pogleda:
Klik
Klik:D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 15. Apr. 2008 19:34

Ah, good old times :D ... Prou skejtala sama nism nikol, mela sm par neuspešnih poskusou pr biuših, slabo, slabo, lansk let sm se pa po parih letih usak teden namenla s kolegom, k občasno še fura, pa kr nism zbrala poguma se zblamirat, tko da mislm, da js skejtala ne bom nikol :P .

Me pa ful matra long skate, čist mi je stajliš, pa za razliko od klasične dilce zlo stabiln in kompaktn ;D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
mala-stella
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 15. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a mala-stella » 15. Apr. 2008 21:49

....ful dobr to zgleda...ni kaj. ...rispekt! :) .....skejtanje je itak zakon.....
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 04. Maj. 2008 11:10

O hudo! Un Črni ful dobr skejta! S frendicama smo se zmenle, da bomo sam so bli skajti mal ekspensive! Tko, da si ga je na koncu sam ena nabavila...ženska je bla čist potolčena na začetku :)
Hilikus_19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Hilikus_19 » 05. Maj. 2008 18:01

am...jst se bom zdej začela učit skejtat (uhu...kumej čakam)....in prosim če mi lahko kdo pomaga pri kakšnih nasvetih (karkoli)....npr:ti....transformer...ker pač vidm da stvar obvladaš :D!
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 05. Maj. 2008 19:07

Skate or die! :D

Ja ni kaj, dobri ste fantje. Jaz sem nekoč pred davnimi časi, kakšni dve leti nazaj, tudi skejtala. :D Recimo. :razz: Tak daleč kot vi nisem prišla, najbrž zaradi pomanjkanja prave skeit družbe, pa še minilo me je precej hitro. Sem pa bila skejterka po duši, to pa zagotovo. :D
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 05. Maj. 2008 19:11

Jaz sem se samo enkrat butnil na skejt in se peljal rikverc namesto naprej...takrat sem ugotovil, da skejtanje ni zame...poleg tega sem pa vedno gledal skejtarje ko padejo in si zlomijo nogo ali pa roko, pa ne vem kaj še vse...tako da sem si rekel, da nisem jaz za te špase....se raje zgarbam s kom, vsaj vem da imam več šans kakor da bijem bitko z betonom, stopnicami in ostalimi ovirami :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 05. Maj. 2008 19:13

Če šele začenjaš potem je najboljše, da najprej uloviš občutek in ravnotežje na skejtu. probaj se malo poganjat po ravnini, nato ko boš začutla, da si stabilna podji na kak klanec in probaj malo vijugat in cikcakat pa vožno po zadnjih kolescih. Potem pa itak počasi pridejo že prvi triki, skoki, drsenje,...Ah ja kje so cajti :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Maj. 2008 19:51

Moji prvi zametki segajo u davno leto 1990 in nekaj, ko sva se s prjatlco in njeno rolko (dejansko je bla rolka, ne skejt, una plastična, "otroška", spredi zaoblena, zadi oglata :D ) u sedeči poziciji spuščale po klancu pred njenim blokom ... aaaa, rastur. Neki let kasnej, se je taista bejba s pravim skejtom lomila pred mojim blokom, še mal kasnej je isto probavala moja malenkost, a zarad rahle nerodnosti in pomankanja motivacije (dobri stari cajti hudih pristnih skejtarčkou so minil) hit zaklučla obetauno kariero.
X-games-i me žou nikol niso vidl :D .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Hilikus_19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Hilikus_19 » 05. Maj. 2008 20:24

ko bi res tako hitr prišli ti triki!!!ampak se bom predala temu športu z vsem rcem in upam da mi bo uspelo!!! :roll: ......pa tud za vse poškodbe mi ni mar....sam da kaksn ollie nardim :D !
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Maj. 2008 20:28

Sam kokr zgledajo teli osnouni triki pr tovrstnih športih čist đabe, se preklet namatraš, da ti enkrat rata :? ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Hilikus_19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Hilikus_19 » 05. Maj. 2008 20:36

ja....zgleda izi.....sm ni!!!!dolg rabš da ti kaksn trik celo uspe....pa še pri tem si ponavadi kej nardiš.....ampak te ne boli.....ker veš da ti je trik uspel :D!!!
yellowgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a yellowgirl » 29. Jan. 2009 18:40

Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 02. Feb. 2009 17:06

no ja... noro dobri glih ne, dobri pa vsekakor :)

je pa zdej skoz zadnjih par let nastala kr ena lepa zbirka slovenskih filmčkov, k so na ravni...


Aloha, kaj se je zgodilo s tvojim 'matranjem' okol longboarda? :D
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 05. Feb. 2009 17:29

Aaaa, zgodilo se ni čisto nič :| . Zmankal denarja, kakopak.

Še vedno mi je pa tko seksi, da si ga nekega dne sigurn prvoščm, pa če še pou leta z razbitimi koleni in zvitimi gležni okol španciram :P .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov