počepi

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Mojca888
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 10. 1. 2018

Neprebrana objavaNapisal/-a Mojca888 » 11. Apr. 2018 19:06

Sara84 napisal/-a:zakaj ne bi probala s pilatesom? pa še ful lepše mišice dobiš, ne zgledaš ko kaka ruska atletinja... ne obremenjuješ ne sklepov ne hrbtenice.


Pilates je zakon :) se strinjam da ti naredi full lepše mišice in vse :P
Uporabniški avatar
kakadu
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 17. 8. 2015
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kakadu » 16. Jul. 2018 11:55

Meni je pomagalo, ko sem na youtube-u pogledala skoraj 30min dolg video, ki je počep res v detajle razložil. Takrat sem si vse napisala in šla v fitnessu korak za korakom. Trajalo je neke 3 treninge, da mi je gib prišel v navado, sedaj ga delam brez problema - napredek pa je huge. Tako na telesu, kot tudi v kondiciji.

Govora pa je seveda o počepu s štango. Ne vem več točno za kater video gre, vendar je bil notri nek možak z dolgo brado.

Gre za kar komplicirane gibe, dolgo časa sem imela predsodek, da je to samo za moške in bla bla, ko pa sem se malo bolj vrgla v trening z utežmi, pa sem kaj hitro odkrila, da bo potrebnega malce več znanja. Pridobi ga od nekoga, ki res ve kaj govori in ne vsakega papka v fitnessu, ki ti ponudi pomoč.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2018 12:01

Ma kaj ti ne samo rit zraste po teh vajah? :D
Js pri sebi niti ne bi rada tega, pa ceprav so samo misice..

Mene bol zanima, ce ima kdo kake uredu predloge za vaje za inner thights :D .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jul. 2018 17:00

Moja sestra skoraj vsak dan trenira, tudi počepe z utežmi in ima normalno veliko rit (koliko pač lahko rečem na njeno postavo, ker je res fit) , samo pač kako naj napišem...učvrsteno? Vidi se ji, da telovadi. Ampak da bi pa res imele fitnes riti bo pa treba delati več h na dan, ne dobiš mišic kar tako.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2018 18:01

Ma ja ma to je malo od konstitucije odvisno. Js zase vem, da ne bi trenirala posebi vaje, ki so prav za rit - počepov. Ene to delajo namenoma, da si zvečajo obseg.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Jul. 2018 18:06

Tudi jaz mislim, da ogromne misice ne zrastejo kar cez noc, se ti samo 'dvigne' malo vse skupaj. Je najbrz tudi razlika ce se dela vec ponovitev + lazja stanga ali pa manj ponovitev + zelo tezka stanga. Plus itak prehrana, proteini, dooolgo treniranje, genetika itd. so potrebni za tavelik ''bubble butt''.

Svaka cast tistim, ki dejansko trenirajo vsak dan v tednu. :oops: A ima sestra doma ustiman fitnes?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2018 18:09

Ja no js ko sem plesala, se mi je zdelo da sem bila malo bolj nabita v rit. Zdaj če že imam čas delam rajš kake druge vaje.
Drugače meni te nabite riti so mi bolj grde kot ne. Oz sem vidla ko je kakšna trenirala za par dodatnih cm, pa se je meni boljše zdelo prej, kot potem.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Jul. 2018 18:13

Ne, prav na fitnes hodi.
Če je ta ravno zaprt (kar je redko), gre doma laufat plus hit vadba z utežmi.
Bom odgovorila zase, v Eurosong jeziku: "Hvala, ne, ne."
Ampak njej je tole postalo način življenja zadnjih treh let recimo in ji je vadba del dneva.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2018 18:36

Doro js s fitnesom in utežmi se nism nikol neki ukvarjala. So mi pa ful zahtevne te vaje, ko si na vseh štirih, pa dviguješ noge ali nazaj ali vstran. Mogoče, če delaš vsakodnevno potem niso več tako težke, če pa delaš vsaketolk, pa konkretno boli vse naslednji dan..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
agrezjan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 3. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a agrezjan » 02. Mar. 2021 12:57

Pa ne jih delat 200. Delaj 4 serije 8-12 pa si dodaj kaksno kilo + delaj se druge vaje iztege nog, zadnjo lozo da se utrdijo druge misice okoli kolena

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov