ples:)

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lady*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lady* » 28. Avg. 2005 13:12

Ja jst tekmovalno treniram latinsko-amriške plese,pa jih bom do konca svojga lifa,ker v tem vidm smisel življenja!! :!:
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 28. Avg. 2005 13:13

Zvezdica007 napisal/-a:Hey!

A mi lahko kera prosim svetuje eno dobro plesno šolo, kjer bi se učila jazz balet in show dance?! Jst sm že mau gledala po net-u&se bom vrjetno upisala v Bolero. Kaj pa v mislite? Rajši iz prve roke zvem:). Pa še neki me zanima: a tm ko so študentske skupine so res starejši al je to samo "nateg". Ni mi lih v veselje z enimi otroci hodt na plesne.


hodm v Kazino pa je prou kul.......
za študentske skupine nevem, ampak je vrjetn enak kukr dijaska, pr ns smo usi srednja sola.... 2,3,4.letnik..... nobenih mlajsih....
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 29. Avg. 2005 21:37

Aha, pol se bom pa še pr Kazini pozanimala. A v začetni skupini so tud tok starejše punce? Ti si vrjetno že v nadaljevalni skupini. A vi imate show dance skupaj oz. kombinirane treninge z jazz baletom. Kokr sm jst razumela je tako v Bolerotu.
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 29. Avg. 2005 21:48

Zvezdica007 napisal/-a:Aha, pol se bom pa še pr Kazini pozanimala. A v začetni skupini so tud tok starejše punce? Ti si vrjetno že v nadaljevalni skupini. A vi imate show dance skupaj oz. kombinirane treninge z jazz baletom. Kokr sm jst razumela je tako v Bolerotu.


gres na www.kazina.si .... tm pogledas pa ti use pise, če pa se kej dvomiš poklices na stevilko pa ti tajnica Barbi use pove kar hoces vedit :D
Pomoje, da so studentje skupi in da nebo v skupini nobenih starejsih/mlajsih.... pač študentje, usaj tko je pr ns.... pa za studente pa dijake je se popust tko da zato predvidevam da ste isto ko mi....
Za show dance pa nevem...... poglej na web strani pa pise tm..... mas pa tm forum pa lohka se tm uprasas pa ti bojo bol razlozil uni k to tm ze plesejo ;) ;)
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 29. Avg. 2005 22:47

Zlati si! Hvala za odgovor... :)
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 30. Avg. 2005 17:45

A bi blo kej narobe če bi jst pri 19spet začela plesat po skoraj.....8letih premora? :)
iščem en šport.....in menda se bom glih za tega spet zagrela...in to s5 latinsko ameriške.....jajajaja =)
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 31. Avg. 2005 0:31

Zakaj pa ne? Jst se že ogromno časa pripravljam, da se bom upisala na plesne... Pa čeprav sem stara 20 let. In kaj potem? Kdaj bom plesala, če ne zdaj. Leta bežijo... Treba je početi stvari, ki nas zanimajo&ne smemo pustiti, da gredo mimo nas.
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 31. Avg. 2005 7:52

Zvezdica007 napisal/-a:Zakaj pa ne? Jst se že ogromno časa pripravljam, da se bom upisala na plesne... Pa čeprav sem stara 20 let. In kaj potem? Kdaj bom plesala, če ne zdaj. Leta bežijo... Treba je početi stvari, ki nas zanimajo&ne smemo pustiti, da gredo mimo nas.


:respekt: :flehan:

Jz nevem zakaj, da nebi plesala, če obstajajo tud tečaji za odrasle (očke in mamice).... nikol ni prepozno ;)
Uporabniški avatar
Pua
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 11. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Pua » 31. Avg. 2005 12:11

zivjo!
jaz pa zdej intenzivno iscem ksno plesno solo, kjer bi se dalo flamenco ucit. sem ze plesala eno leto in bi zdaj spet nadeljevala, ker mi je letos res manjkalo malo spanskega temperamenta.
sem pa ze vse preiskala in nasla samo plesno mesto in me zanima ce katera pozna se kasno drugo solo flamenca?
hvala!
LP!
Uporabniški avatar
Dirty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 146
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Dirty » 01. Sep. 2005 9:35

Jst pa treniram trebusni ples, zdej bomo zacel z nadaljevalnim tecajem...komi cakam! :D
Bi pa plesala se hip hop, pa z lubijom bi probala take plese kokr so bli pr Dirty dancing 2, pa tango, tko za probat.
Jst obozujem ples!!!! :hearts:
I'm a bad girl and bad girls do bad things...
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 08. Sep. 2005 14:01

sm lih učer vidla eno reklamco ko majo powerke :) neko plesno šolo power dancers :) a ktera to hod pa kko se wam zdi? :D drgač sm js pr bolerutu bla,sam mam zdj premor zarad kolene :?
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 08. Sep. 2005 14:05

jz sm bla v boleru, sam mi zaradi sole in bordanja ni vec znesl... :(
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
padme6
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 8. 9. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a padme6 » 13. Sep. 2005 7:14

:D jaz sem pa trenirala ze hip hop pa moderni jazz balet in mi je blo oboje zlo fajn :gut: samo pol sem zacela spet gimnastiko trenirat ceprav me zlo vlece nazaj k plesu....hip hop ce ze kaj samo problem je kje... :) npr plesna izba pa pingi mi masta premalokrat treninge....ce ve katera se za druge plesne skupine mi prosim napisite :P :razz:
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 13. Sep. 2005 13:48

Punce, a ste vidle: Sebastian ma to soboto avdicijo za njegov nov spot!!
Be happy!!!
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 13. Sep. 2005 19:59

Kašn pa je to moderni jazz balet?

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov