ples:)

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*5!k@*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 19. 6. 2005
Kraj: pk urška~~>dvorana D

Neprebrana objavaNapisal/-a *5!k@* » 01. Jul. 2005 11:36

em...jst sm tut hotla it u izolo...no če boš šla....glej plesno skupino z urške....to je moja....:)
like~~>nimaM pudpi§a
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 12. Avg. 2005 23:36

Halo!
A mogoče kera ve kje v LJ lahk treniraš ples pa da ne daš na mesec 15 čukov...
Ve ki plešete, kolk plačujete na mesec?
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 13. Avg. 2005 0:08

Zdej se mi neki poje:
Mi plešemo, lalala, cjeli dan i noč! :D

Da ne bom sam tega napisala:
Ful rada plešem, sploh če mi na polno dogaja in mi je vseen za vse okol. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 13. Avg. 2005 0:24

kjut-girl napisal/-a:Halo!
A mogoče kera ve kje v LJ lahk treniraš ples pa da ne daš na mesec 15 čukov...
Ve ki plešete, kolk plačujete na mesec?

Jz dam 12.500 v Kazini. Urška ma men se zdi tud neki tazga, Bolero je še dražji baje ... Jah, nimaš kej, jz dam skor pou žepnine za plesne, sam mi ni žou, ker me to pač veseli - je pač ena stvar k jo mam sam zase in mi ni žou tud tolarja.
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 13. Avg. 2005 0:30

Ah ja sej vrjetn bom jst tud tolk plačvala...ker me res veseli in bi full rada plesala...sej sem zdej že tud neki, ampak to je blo bl tko.
Kolkrat na teden pa mate treninge?
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 13. Avg. 2005 1:03

miikena napisal/-a:Zdej se mi neki poje:
Mi plešemo, lalala, cjeli dan i noč! :D

Da ne bom sam tega napisala:
Ful rada plešem, sploh če mi na polno dogaja in mi je vseen za vse okol. :)

haha dns zihr taka luna, jst bi tud plesala, drgač ne obiskujem nobene plesne šole, sam če mi pa dogaja pa plešem tud celo noč :)
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 13. Avg. 2005 2:42

Če bi mene sona kdo vidu plesat....ups, sj so me :oops:
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 13. Avg. 2005 11:38

Punce k trenutno trenirate ples- a je kšna omejitev za zečet hip-hopat? A recimo obstaja več folka, k so stari tm 19-23 in pridejo prvič v plesno šolo, se prav med začetnike? K men bi blio mal bedn, da bi se prjavla in bi pol tm izstopala med 15-letnicami :roll:

mam pa že več let ful željo, sam vedno neki zabluzim in se ne vpišem...predvsem je problem keš.

Drgač pa- ful mi je všeč, k ste plesalke tko sproščene, nice moving body, lep telešček.
Kok mate kej treningov, pa kako se prehranjujete :?: K mate prov postavce :cool:
Be happy!!!
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 13. Avg. 2005 12:20

sofia83 napisal/-a:Kje v Lj pa plesalke kupujete opremo? Čevlje ipd ..?

Če si ta prvi let, čevlev skor ne rabš, ampak si raj zavihi štumfke, da ti ne bo drsel pr piruetah. Če ti pa to ne sede, si pa loh daš delat ta nizke jazzke, k unmu čevlarju dol pr Zlati ladjici, ker dost v redu nardi, pa ni tok drago kokr npr. v Danzi. Ta visoke jazzke (blokice) so pa najbolše v Danzi, sam so dost drage - pa sej teh prvi let ne rabš, ker ne delaš ne vem kakih skokov. Ostale stvari, pa loh kupuješ po želji - sam hlače je bol da maš kr dost kvalitetne, ker se boste dost raztegoval, pa se une ta pocen ponavad hitr zdrajsajo :?

Mašy napisal/-a:Punce k trenutno trenirate ples- a je kšna omejitev za zečet hip-hopat? A recimo obstaja več folka, k so stari tm 19-23 in pridejo prvič v plesno šolo, se prav med začetnike? K men bi blio mal bedn, da bi se prjavla in bi pol tm izstopala med 15-letnicami

Nobene omejitve ni za začet plesat. Itak te pa pol razvrstijo v skupine po starostih, no, vsaj tko je pr nm. Sam se za hiphop prprav da se boste ful gužval, ker je ful naval zadna leta v tej zvrsti.
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
misssixty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 23. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a misssixty » 13. Avg. 2005 12:27

jst pa sploh ne maram plesa - niti takrat k smo se neke standardne ucil v solski telovadnci (jst zase vem da ne bom nikol tega rabla, pa kok so me sill vsi, pa bli pametni :x ), niti v diskace ne hodim, ker mi je cist mim. Mi pac ne pase in pika.
Uporabniški avatar
kjut-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 78
Na forumu od: 12. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kjut-girl » 13. Avg. 2005 13:21

[quote="Mašy"]Punce k trenutno trenirate ples- a je kšna omejitev za zečet hip-hopat? A recimo obstaja več folka, k so stari tm 19-23 in pridejo prvič v plesno šolo, se prav med začetnike? K men bi blio mal bedn, da bi se prjavla in bi pol tm izstopala med 15-letnicami :roll: /quote]

Ja evo jst tud spadam v to starostno skupino pa bi bla tud šla k začetnicam pr hip hopu. Čeprav upam da bi me kmal premestil zato ker sem že zdej neki podobnga plesala pa mi kar gre.
Al pa--plesala bi tud to kar plešejo na mtv-ju, nek sem prebrala da obstaja tud plesna skupina za to. A kera ve kaj več o tem--kera plesna šola je to.... ?
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 13. Avg. 2005 13:28

kjut-girl napisal/-a:
Mašy napisal/-a:Punce k trenutno trenirate ples- a je kšna omejitev za zečet hip-hopat? A recimo obstaja več folka, k so stari tm 19-23 in pridejo prvič v plesno šolo, se prav med začetnike? K men bi blio mal bedn, da bi se prjavla in bi pol tm izstopala med 15-letnicami :roll:[ /quote]

Ja evo jst tud spadam v to starostno skupino pa bi bla tud šla k začetnicam pr hip hopu. Čeprav upam da bi me kmal premestil zato ker sem že zdej neki podobnga plesala pa mi kar gre.
Al pa--plesala bi tud to kar plešejo na mtv-ju, nek sem prebrala da obstaja tud plesna skupina za to. A kera ve kaj več o tem--kera plesna šola je to.... ?



Mislm da je to Bolero, nism pa ziher, a evo tole sem našla:
MTV BOLERO

Osnovnošolci, srednješolci, ponujamo vam več kot le plesni tečaj! Ponujamo vam tedenska druženja namenjena vsem, ki vas vodi želja po divjih ritmih glasbe MTV- ja. Naučite se enostavne korake, plesne gibe in koreografije, ki jih plešejo znane POP zvezde: J. LOPEZ, B. SPEARS, RICKY M., SHAKIRA... Poleg tega se naučite obnašanja in plesanja v diskotekah, prav tako ne boste v zadregi na nobenem žuru in zabavi.
Na tečaju vas bo s svojim temperamentom in energijo očarala ena izmed naših mladih plesnih učiteljic.
Pridružite se lahko mlajši ali starejši skupini od 15 let!

Khm..? :?
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Tanja__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tanja__ » 13. Avg. 2005 15:26

Jaz bi ful z rock n rollom začela.
A ve katera kolk kaj stane, pa če si je težko najt plesalca?
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 13. Avg. 2005 15:31

UUUU jz tud plešem...... hip-hop (kazina) :tanz: :tanz: :tanz:

rock'n'roll ? pojma nimam, poglej po internetu po slovenskih plesnih šolah... v kazini nevem če je to...? :nixweiss: :gruebel: mozno pa .....
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 13. Avg. 2005 15:57

jst sm 7 let trenirala hip-hop pr geni(bolero) pa sm mogla lansk let nehat zarad poškodbe kolena :( pa mi je took žau..me še ful vleče nazaj.. :D men je biu ples use sam zato sm živela,sam nimam več tok časa k mam še polno obveznosti :D drgač pa je fajn plesat k streseš use z sebe k plešeš :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov