ples:)

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
DolphiN
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 27. 2. 2007
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a DolphiN » 27. Feb. 2007 20:03

Ja plesat je najbol :D Zelo rada pleeešem hip-hop :D Kva pa vi kej plešete? :razz:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 27. Feb. 2007 20:39

Včasih sem sama trenirala Rock'n roll... pa sm nažalost nehala ampak sm bla mala in me nobedn več ni hotel furat v LJ...

No plešem vse sorte :D odvisno od razpoloženja, glasbe in koliko sem pogumna... :oops:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 27. Feb. 2007 21:17

olivia napisal/-a:
bigboi napisal/-a:Aaaaaaaa, da se nisem prej spomnu pogledat sem :) Js rad plešem :) Vse plese od rit in boki (r&b) do salse :D Še najraje mam kak valček, samo tega nemorem nikjer plesat zunaj, glede na to da se vrti sama house muzka... Če želi kera plesat z mano naj klikneee, aja da še kaj povem o sebi: 202cm/105kg, slikco vidite, če ne mam pa tudi link kjer se še kaj vidi o meni http://www.simpatije.com/si/4843 Pa spoznal bi rad kako fajn gibljivo punco, ki mi pride nekje do ramena ;)

bi se ti takoj prjavla, sam kaj ko bi mogla jaz na mizi plesat, da bi ti bla do rame :D
Ja drgač se standardnih ne da kej dost plesat, edino v festivalni majo vsaketoliko neka obujanja starih časov, ko se je tja še hodilo plesat...

veliko uspeha pri iskanju soplesalke

če so same prpe tu, vse bi plesale a ko se ponudi kdo pa nobena... Prpe, same prpe :twisted: Kak že gre pes ki laja ne grize :wink:
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 27. Feb. 2007 21:48

jst 7 mesecev hodim na trebušne plese in sm ful navdušena :D
pa ful mi je zabavno, ko kakemu tipu povem, da se učim trebušne plese, se mu kar oči zasvetijo :twisted:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 27. Feb. 2007 22:36

Jaz tudi plesati. :D
Za sabo mam ful amaterskih plesnih skupinic iz osnovne šole, ter rednega treniranja plesa. Resno sem začela v sedmem razredu plesati jazz balet, plesala sem ga 4 leta, se vmes preizkusila še v klasičnem baletu, hip hopu in disco dance-u. Letos žal ne plešem več jazz baleta (smlk), sem pa zato začela plesat cheer, yeah. :D
Najlepše je pa itq muvat v diskoteki, kjer ni treba naprezat mišic s špagami in trebušnjaki...
Ful pa si želim plesat trebušne plese, upam da bo tudi to kdaj pristalo na mojem urniku, pa tudi klasični balet (again) ki je res nekaj najlepšega. :hearts:
As the shadow follows the body,
As we think, so we become.
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 28. Feb. 2007 14:18

sinička napisal/-a:jst 7 mesecev hodim na trebušne plese in sm ful navdušena :D
pa ful mi je zabavno, ko kakemu tipu povem, da se učim trebušne plese, se mu kar oči zasvetijo :twisted:

a prav trebušne al specifičen orientalski ples? k jz že drugo leto orientalskega - egipčanski stil... pa sm res navdušena...prej nism nikol nč plesala ampak sm si vedno želela in mi je kr žal da nsim prej začela...
Drgač pa itak tipi palijo na to...ampak jz že kar zamolčim to k pol folk kr hoče da bom zdej tm za njih plesala pa mal napačne predstave majo nekateri...
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 28. Feb. 2007 14:22

bigboi napisal/-a:če so same prpe tu, vse bi plesale a ko se ponudi kdo pa nobena... Prpe, same prpe :twisted: Kak že gre pes ki laja ne grize :wink:

a zdej ti mal igraš na noto "ne pa ne upaš":D :twisted:
sam maš pa tudi enormne višinske zahteve :D
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 01. Mar. 2007 1:18

hmja, nič ne igram na noto. Dejansko nobena neupa, si upaš ti :) Jah, visok sm, nemorm plesat z malo, bi jo odneslo kdo ve kam :) Ne sj ne, sam tko pač čudno mi je plesat z nekom ki ga ne moreš gledat v oči normalno ;) Jah, ponavadi skoz jamrate da ni soplesalcev in take... Js jamram da ni soplesalk... :D
olivia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: Bela Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a olivia » 01. Mar. 2007 13:55

Pa mal je treba jamrat :D
Mah jaz bi si upala, sam kar se tiče višine bi bilo tud men mal bedno k bi ti pomojem lih do bokov pršla, tko da bi te kam drgam lahko gledala, kot pa v oči :wink: ... kake pol metra razlike namreč (sem bolj pri tamalih)... razen če jaz na kakih hoduljah plešem :D
Če utrne se ti solza, naj ne sproži je trpljenje, to naj bo le solza sreče, ki prinaša jo življenje!
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 15. Mar. 2007 16:59

zadnjič sm bil v emonski, ker naj bi bla salsa v četrtek pa je prazno blo, smrk smrk :cry: Kaj je zdaj to, noben več ne pleše plesov, vsi smao skačejo na tuc tuc varjante :eek:
kusevalka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 7. 8. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kusevalka » 21. Mar. 2007 21:23

hehe.. povej kdaj bo kje kksna salsa... pa vamos :razz: ... jz pa moja kolegica obozujeva salco, ce se ne motim sem na pariki videla oglas za salsa fest :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 22. Mar. 2007 9:56

na tej strani piše kje kaj dogaja http://www.salsaslovenija.org
Kam pa ostali največ hodite plesat? Keri klubi, lokalčki, plesne šole... Kusevalka, lahko pa ti mene povabiš na ples ;) Sj nas fantov primanjkuje, haha, da vidite kako je bit v vlogi prositelja :D
Uporabniški avatar
Peterca18
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 432
Na forumu od: 1. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Peterca18 » 22. Mar. 2007 14:10

bigboi napisal/-a:hmja, nič ne igram na noto. Dejansko nobena neupa, si upaš ti :) Jah, visok sm, nemorm plesat z malo, bi jo odneslo kdo ve kam :) Ne sj ne, sam tko pač čudno mi je plesat z nekom ki ga ne moreš gledat v oči normalno ;) Jah, ponavadi skoz jamrate da ni soplesalcev in take... Js jamram da ni soplesalk... :D


Pol pa maš problem :razz: no ja, če si ful petke obujem me mogoče lahko gledaš v oči.

Mi smo tudi vedno meli probleme ker ni blo plesalcev, pol pa me letos na začetku leta kličejo če bi prišla na družabne plese (to kar ma folk prek faksa športno) ker majo premal plesalk :? ampak pol pa dobiš za plesalca enga ki je ful lesen in spet nimaš nič od tega :razz:
Ko bom velika, bom Lara Croft.
Uporabniški avatar
bigboi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 5. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bigboi » 22. Mar. 2007 21:21

dobiš za plesalca enga ki je ful lesen in spet nimaš nič od tega

Vaja dela mojstra :) Mene povabi, Lara Croft wannabe, hehe :) Js bi pa Brad Pitt bil :P Me zanima kako bi to zgledalo ob plesu salse :wink:
Uporabniški avatar
IO
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a IO » 10. Dec. 2007 12:31

bigboi napisal/-a: :cry: Kaj je zdaj to, noben več ne pleše plesov, vsi smao skačejo na tuc tuc varjante :eek:


bigboi, jaz bi se ti rada pridružila, samo nisem nikoli imela priložnosti se naučiti nekih standardnih plesov oziroma plesa v parih :nein:
vedno je bila samo tuc tuc varijanta.... :roll:
bi pa se fuuuuulll rada naučila, saj ko je kakšna takšna priložnost, da me kdo povabi na ples....ga morem zavrniti, ker....NIMAM POJMA....ne znam niti osnovnoh korakov!!!!
:runterdrueck:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov