Joga [ZT]

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali kaj jogirate ali meditirate?

Glasovanje se je zaključilo dne 19. Jul. 2005 20:02

DA!
13
35%
NE
19
51%
Ammmmm....redko gdaj oz. včasih
5
14%
Skupaj glasov : 37

elektrobum
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 216
Na forumu od: 15. 7. 2012
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a elektrobum » 05. Avg. 2014 21:09

... ;D
Zadnjič spremenil elektrobum, dne 04. Jan. 2015 13:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo
Uporabniški avatar
Upgrade_me
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 29. 4. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Upgrade_me » 19. Sep. 2014 21:17

Ja jaz se trenutno odločam za jogo kr me je ena navdušla nad tem..:)
A ve katera kje v mb majo tak dokaj poceni in res vredu te joga vadbe? nekaj sm že brskala sicer.. samo rada slišim mnenja ljudi da se potem lažje odločim kam ;)
Hvala vam :)
theiva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 7. 8. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a theiva » 21. Avg. 2017 9:48

hej, jst pa bi samo vprašala kakšno podlogo za jogo uporabljate. Cene se mi zdi, da kar precej varirajo, sicer sm gledala tukaj, da bi jo vzela http://www.fitnesshop.si/blazina-za-jogo-1733 ampak ne vem točno kako je s kvaliteto, da ni kot kakšen armaflex, ki se potem zvija. Kje ste jo vi kaj kupila, ker po eni bi se raje izognila kakšnega Lidla, Hoferja in mogoče vzela kakšno boljšo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Avg. 2017 12:11

Od 2014 sem postala ponosna lastnica enih 4 yoga matov :D. Moj mi je kupil neko fensi, ki so mi jo spizdili po 2 mesecih uporabe (sem še kr jezna!), potem sem naredila taktično napako in dovolila, da mi jo je naročila kolegica z neta (neverever do that, ker se je zvijala in drsela ko nora), potem sem od mamine kolegice dobila neko ayurvedsko-fengshui-bioenergetsko rogoznico (na kateri že ob downward facing dogu poletim ko aladin, ker tako noro drsi), zdaj pa mam eno iz decathlona, za 13 eur se mi zdi.
Med tisto za 50 eur in to ne vidim neke velike razlike. Js bi ti svetovala, da jo kupiš v živo, torej jo vsaj malo potipaš in če je le možno probaš razgrnit po tleh. Meni osebno debelina ne predstavlja nekega pomembnega faktorja, če pa si občutljiva na tiščanje in te hitro zabolijo kolena in komolci pri kakih pozah rajši kupi (malo!) debelejšo. Pri kakih ful raztegnjenih pozah so meni rahlo drsele vse, tudi tista, ki sem jo stestirala pri pilates inštruktorici, in je zanjo dala pol kraljestva in prvorojenca.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7500
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2017 12:36

O šit kolk komplikacij. Ma js nism neki blazno v jogo, ma tiste joga vadbe, ko jih delam vsake toliko, mi je všeč da ni nobene bariere med mano in tlemi, tko da te podloge odpadejo ( res da delam samo v svoji sobi, nikejr na prostem). Ko sem kdaj imela kaj pod sabo in če je drsenje zmotilo moj ritual, je še v isti sekundi letelo na drugi konec sobe. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 21. Avg. 2017 13:04

Hah, lih obratno :D

Js pa zunaj vedno brez vsega, mi je najbolj kul, ko res začutiš vse pod sabo, sploh na kaki travi :hearts:. Noter pa na parketu sploh ne morem, ker mi ni za bit brez vsega. Me ful cuka za kožo, če mam kake krajše hlače oblečene (sploh po stegnih ne maram tega občutka, kak king pigeon ali mermaid poza npr). Ali pa ko narediš vinyaso iz downward facing doga v kobro in se zarolaš po prstih na nogi :eek: .Tako da zame je podloga noter nujna :)

Vsakemu svoje i guess :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2437
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Okt. 2017 7:57

Em, kaj pa bi naj clovek oblekel za na jogo? A mam lahk recimo pajkice pa top/oprijeto majcko? Sem se prijavila na tecaj in pozabila vaditeljico vprasat, sedaj mi je pa awkward jo klicat in sprasevat :D

#basicwhitebitchproblems
#vemdahashtagnedelujenaforumu

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov