Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 27. Jun. 2007 10:11

Hehe :rofl: Ewchk... prav pogrešala sem te že. Kr nekej časa se nisi oglasla. In strinjam se s tabo, da Alonso vedno bolj zgublja pike pri men.
O tistem vohunu pa prvič slišim... :? Lahko kej več poveš?
My dreams are my reality...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 27. Jun. 2007 11:40

Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 27. Jun. 2007 12:03

Ujej... upam, da ga doleti kazen...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 01. Jul. 2007 14:56

Jeeej... Kimi is Back!! :grinsevil: :gut:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 01. Jul. 2007 15:14

McLaren "super" taktika ... kar tako naprej :gut: :rofl:

drugega ne morem rečt ... avto je ferrari zgleda poštimu, oba2 sta dirko odpeljala vrhunsko, brez napak, Alonso - porazna vožnja, preveč kaže na to, da mu hudo teče voda v grlo in postaja zelo agresiven voznik, kar pa velikokrat ni dobro, BMW - zelo solidna predstava, posebno Kubica (dobro je hotel zapreti Lewisa, ter Nick dobra obramba pred Alonsovimi napadi) ... smola za Kovalajnena (piši kako govoriš) :?, Fisico dober, Lewis nič posebnega ... resnično NIČ posebnega ... prej povprečna kot pa dobra vožnja ... čestitke pa Buttonu, ki je hondi privozil prvo točko letos :respekt: ... žena, plača bo :lach:

drugače pa toliko kot sem se danes smejala, se že par dirk nisem .. posebno tista cev za dolivanje bencina :rofl:
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 01. Jul. 2007 15:22

Draga koščena rit..6 smeškotov maš. :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 01. Jul. 2007 15:56

^^brez neumestnih komentarjev :roll:

in zate nisem nobena koščena rit, ampak bejbika/administratorka ... nisva skupaj ovc pasla, da me boš klical z nevemkakimi nicki ;)

pa če boš še malo preveč malenkosten, bom začela vsem dekletom, ki imajo v postih več kot 5 smeškov, le-te brisat ...

pa če imaš kakršnokoli pritožbo, imamo temu namenjeno temo ... še en neumesten komentar, pa dopust ... ne jemat tega kot grožnjo
Zadnjič spremenil bejbika, dne 01. Jul. 2007 15:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 01. Jul. 2007 15:57

^^ Joj sam res una cev... OMG :rofl: pa kaj je tipo res ni vidu al je mislu da bo kr sama stran padla :lach: jooooj ... :lol:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Kosmo_s_Kjem
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 1. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Kosmo_s_Kjem » 01. Jul. 2007 16:19

OT: bejbika se opravičujem... :) ne jemljem kot grožnjo, ampak sliši se sicer tako. Da ne bo neumesten komentar...

Amm, Hamilton mi je všeč. Kot konstantno dobr voznik. In še mlad je. Če le ne bo kake nesreče al česarkoli (padca "forme", slabega avtomobila) mislim da lahko "zamenja" m. schumacherja, ki mi ni biu sicer nikoli všeč.
Alonso ga ser*e, ne vem zakaj. Renaulti so pa letos porazni. mislim da je pršla slaba forma skupaj s slabo izbranim zunanjim izgledom. :)
BMW..vedel sem da bo nekaj iz njih, upam da bodo neka stalnica.
Današnje dirke ne bom komentiral, kr je nisem gledal..
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 01. Jul. 2007 18:31

Nisem gledala današnje tekme, sem pa rezultate in ... Alonso Slika ..važič smotan..
Sicer pa Hamilton :zustimm:
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 01. Jul. 2007 22:35

purple_rain napisal/-a:Alonso Slika ..važič smotan..


a ne da je važič???? :ja: men se tudi zdi. Porazen voznik. Vedno bolj. Kr vse bi rad na silo naredu zdej...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 02. Jul. 2007 15:01

Sama navijam za Alonsa in si močno želim, da tudi 3. postane svetovni prvak, kar pa vem, da bo zelo težko. Alonso ga letos res mal "serje", kot ste ze nekateri omenli, vendar zarad tega vsaj js ne bom nehala navijat za njega. Ostajam z njim v dobrem in v slabem :D
Verjamem, da je Alonso dober voznik, ki pa je tut letos ze imel nekaj smole... Na prejsnji dirki so ga zaj... z nacrtovanjem postanka v boksih in je moral odslužit 10 s kazni, da ne govorim o sobotni okvari menjalnika ob nepravem času. Na drugi strani je tut Hamilton že imel nekaj sreče: npr. v Monaku, ko je nekoliko podrsal zid, pa mu ni počla guma... Tk da js upam na nekoliko boljše čase za Alonsa, ker se mi zdi dober voznik :zustimm: .
Hamilton pa... Odličen voznik, ki ima še velik za pokazat in bo to tut še moral pokazat in se dokazat (vsaj js še po parih dirkah oz. 1 sezoni o njem ne morem govorit kot o čudežnem dečku).
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 02. Jul. 2007 15:04

Pa še to sem pozabla dodat glede na včerajšnje dogajanje... Ni se mi ravno zdelo primerno polivanje s sampanjcem glede na to, da so dan prej umrli 3 ljudje, posredno povezani z f1. Mal spoštovanja ne bi škodlo...
Sicer pa se mi tut ni zdelo, da bi vidla pretirano veselje na odru.. Kimi tako ne kaze veselja, Massa je zelel bit 1., Hamilton pa je tut ciljal višje... Torej sami dolgi obrazi, nezadovoljni sami s sabo.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 02. Jul. 2007 17:10

lun|ca napisal/-a:Sicer pa se mi tut ni zdelo, da bi vidla pretirano veselje na odru.. Kimi tako ne kaze veselja, Massa je zelel bit 1., Hamilton pa je tut ciljal višje... Torej sami dolgi obrazi, nezadovoljni sami s sabo.

ja, to sem tudi jaz opazila ...
Lewis se mora zavedati, da pač ne more vedno zmagati in mene včasih resnično zanima, kako bi se odrezal "čudežni" dečko, če bi recimo v Franciji bil na Alonsovi poziciji? Da bi se moral z ozadja prebijati naprej ... ker do sedaj je vedno štartal s prve ali druge vrste ... hočem videti prehitevanje, kako mu bodo delali živčki, ko bi gonu Nicka 30 krogov in ne bi mogel mimo ... to si želim :D ... potem bom lahko resnično rekla iz kakega testa je ... sedaj pa lahko samo citiram Laudo, da bi bolid lahko vozil tudi šimpanz :D

Massa - jasno, da si je želel prvega mesta ... čeprav sem od ferrarija pričakovala, da bo Kimi dobil komando, da ga spusti naprej, glede na točke, pa vse ...

Alonso - lun|ca, Alonso je dober voznik, ampak letos ne smemo krivit smole, ampak samo njegovo slabo vožnjo ... se mi zdi, da se resnično ne počuti del teama, nekaj dela na silo, kar mu res ni podobno ... izleti v Montrealu - mislim, to se pričakuje os Speeda, ne pa Alonsa ... pa sedaj v Franciji ... meni se še zdi, da bo tale sezona še zelo krvava ... ne dobesedno :D ... tole bo šlo na nož ... ker Alonso je preveč vročekrven in se ne bo pustil enemu smrkavcu, da ga takole voza ...
no, saj pravim, naj 1x Hamilton štarta iz ozadja in to na taki dirki, kjer se ne da prehitevat ... po temu se vidi, kdo je pravi voznik ;)
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 02. Jul. 2007 17:53

Sej nisem rekla, da ga ne "serje" Alonso :wink:. Veliko je ze mel letos izletov s steze, res je, ampak f1 je nepredvidljiva in lahko samo upam na najboljše.
Drugače pa se strinjam s tabo bejbika... Alonso se verjetno res ne počuti dobro v ekipi. Se mi zdi da se ze na zunaj opazi, da mu neka resnost, zapetost pri Mercedesu ne odgovarja. Če se samo spomnim njegovih kosatih in dolgih las pri Renaultu in njegove zdajšnje popeglane frizurce - to je blo zdaj bolj za hec rečeno :wink: Ampak kljub vsemu pa se mi zdi, da vrocekrven Španec ne paše k resnemu Mercedesu.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov