Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 11. Jun. 2007 19:20

Valda da mu gre dobr (Lewisu), če pa Mercedesa vozi... doooh :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 11. Jun. 2007 20:07

:eek: Nemorm vrjet, da sm zamudila F1...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Jaga Baba
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 31. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaga Baba » 14. Jun. 2007 10:53

Ja, Kubica je tokrat imel res srečo. F1 je v teh letih napredovala tudi na področju varnostni.
Ali bo dirkal že v nedeljo (VN ZDA)? ---> http://www.revija-sport.si/motosport/formula/bo_kubica_lahko_nastopil_v_indianapolisu.html
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 14. Jun. 2007 11:56

^^to bi bil velik nesmisel ... voznik, ki ima tako hudo nesrečo, pa ne glede na to, ali jo odnese brez poškodb, psihično ni pripravljen na dirko ... in bo velika neumnost, če ga spustijo v ZDA ..
če se kdo spomni kako se je Ralf razsu na VN ZDA ... od takrat ni več isti ... tisti seveda, ki spremljajo njegovo dirkanje, mi bodo to potrdili ..
enostavno voznik, kateri je imel več sreče kot pameti in po nekem čudežu preživi, vedno dirka z rezervo ... edino, če se mu j**e za vse ... tako kot Montoyi :lach:
super, da jo je odnesel brez poškodb, upam, da ga traume ne bodo zaznamovale za vedno in da bo še vedno dober dirkač ...

no, glede Alonsa ... začelo se je točno tisto, kar sem napovedovala ...
nezadovoljni Alonso
vse je lepo in prav, dokler ne ne začnejo nekomu posvečati več pozornosti, ta, ki je pa bil pozornosti vajen, pa začne dajat užaljene komentarje ... eh, Alonso ... vedno manj mi je všeč ... preveč me spominja na opravljivca Villeneuve-a, ki je SKOZ opravljal in blatil vse.
Jaz verjamem, da posvečajo Hamiltonu več pozornosti, saj je Anglež v angleškem moštvu ... zna se zgodit, da se bodo mehaniki obrnili proti Alonsu in ga stali naziva prvaka ... ja, tole trenje v ekipi srebrnih puščic mi je izjemno všeč, ker se zna biti boj, ne boj, mesarko klanje na stezi ... komaj čakam :D :P
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 14. Jun. 2007 15:07

bejbika napisal/-a:nezadovoljni Alonso
Pa sej to je zelo očitno in jasno da je tip "razvajeno derište", sam, ne morte mu pa očitat, da je slab voznik, al pa karkol .. ne vem no, a bi bil 2kratni svetovni prvak, če ne bi bil dober dirkač(z dobrim Renault-jem :D)?
Žal mu pa na veliko primankuje "team spirit"-a :roll:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 14. Jun. 2007 16:01

^^nikoli nisem rekla, da je slab voznik ;) (vsaj upam, da ne - edit: nisem ... rekla sem samo, da zame on ni noben voznik :lach:)
ni odličen, vrhunski, ni pa tudi slab ...
je dober voznik ... trenutno res najboljši, ker je težko biti najboljši v tej bogi predstavi, ki jo kažejo ostali dirkači ... sem 1x na svojem blogu napisala kakšen odnos imam jaz do vsakega dirkača posebej .. kdo je zame dober, kdo povprečen in kdo porazen ...
všeč mi pa ni samo zaradi njegovi neumesnih izjav ... enostavno se dela skoz neki užaljenega, pljuva po vseh ... to mene moti pri njemu ... in da krivi vse ostalo, samo sebe ne ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 14. Jun. 2007 21:05

bejbika napisal/-a:všeč mi pa ni samo zaradi njegovi neumesnih izjav ...
No, tle pa priznam, da ne vem, kakšne ima(ok, vsake tolk kej slišim/preberem, pa pogledam stran :lach:), men je on pač za gledat predvsem. :D
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 17. Jun. 2007 15:52

7pm, VN ZDA, "mali" :D(Hamilton) ima spet pole position, noro.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 17. Jun. 2007 16:22

Jap... js sem tudi vesela zanj...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
trisha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a trisha » 17. Jun. 2007 19:52

:jump: Hamilton je zmagu!!! 2.Alonso, 3.Massa
kr tko naprej :top:
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 17. Jun. 2007 20:17

Ja, ponovna zmaga Lewisa je tudi meni zelo všeč! Pa tak cukrček je, evo enga lupčka za zmago :bussi:
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 17. Jun. 2007 22:44

Jap... danes je tudi men vrstni red všeč... sicer bi blo boljše, če bi Massa pa Alonso menjala položaje, ampak ok.
Sam da je Lojz prvi :lach:
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 20. Jun. 2007 11:56

Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 27. Jun. 2007 9:42

To sploh ni več formula 1...


19 belcev lovi črnca....


To je Ku Klux Klan :razz:

Mal za hec... Res je Hamilton je fajn dirkač. Taki so po mojem mnenju dirkači k so material za svetovnga prvaka... Pa še kozoregec je tko k moj lubi Schumi pa js ! :gut: To že pomen da je fajn. Hehe. Alonsa pa vedno mn maram... Nism si misnla da je to mogoče. Ful mi je ušeč da ga en rookie tok ščije! Jah Kiml pa Massa pa tut nista sam sama kriva da jima ne gre... Če majo pa v Ferrariju izdajalca k prodaja dele pa informacije drugim moštvom. Več o tem bo pred nedeljsko dirko na Popu. Mirči je pa čist fajn. Ste gledale špotno sceno v nedeljo? So ble njegove cvetke... (tik pred koncem) Sam je mel letos tut že velik boljše. Sej tiste k gledate vsako dirko veste.
Js ne vem če bi zdj tko še strastno spremljala formulo, k ni mojga Mihija več, ampak zdj pa delam v tej smeri in dobim plačan da delam za moj najljubši šport. Life is goooood !!!!
Upam da bo dirka v Magny-Coursu kej bl zanimiva kokr je bla v Indyju. Pa seveda naj zmaga najbolši: rdeči + črnc :lol:
Če nisi del rešitve, si del problema.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov