Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 07. Mar. 2007 20:31

Tigi napisal/-a:Še nekaj o Schumiju


Zaslužil bi si kakšno pomembno mesto pri Ferrariju.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 12. Mar. 2007 3:17

18.3. prva dirka :jump:

Sam kaj ko Schumija ni :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 12. Mar. 2007 11:27

Kot ferrarista mi je malo neprijetno gledat Raikkonenna u rdečem,upam da bo Massa ki je na testiranjih bil najhitrejši prvak.
Je pa res da brez velikega Schumacherja nekej hudo manjka formuli 1.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 12. Mar. 2007 23:26

the big red machine napisal/-a:Kot ferrarista mi je malo neprijetno gledat Raikkonenna u rdečem,upam da bo Massa ki je na testiranjih bil najhitrejši prvak.
Je pa res da brez velikega Schumacherja nekej hudo manjka formuli 1.


Bo vsaj končno mal več raznolikosti v tem športu - a ni blo mal dolgčas, ko je (skoraj :P) vedno samo Šumi zmagoval? :D
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 13. Mar. 2007 4:36

purple_rain napisal/-a:
the big red machine napisal/-a:Kot ferrarista mi je malo neprijetno gledat Raikkonenna u rdečem,upam da bo Massa ki je na testiranjih bil najhitrejši prvak.
Je pa res da brez velikega Schumacherja nekej hudo manjka formuli 1.


Bo vsaj končno mal več raznolikosti v tem športu - a ni blo mal dolgčas, ko je (skoraj :P) vedno samo Šumi zmagoval? :D


NE !! :D drugače bom pa zdaj, ko ni šumija navijala za raikkonenna, ampak absolutno še vedno za ferrari...ne vem pa kolko bom zdaj spremljala dirke, ko nebo michaela, ker sem bla totalno obesedna s formulo zadnjih 8 let!zbirala sem vse članke iz časopisov, revij, prepisovala vse uvrstitve na prostih trneingih, kvalifikacijah, drikah, vse komentarje po dirkah v zadnjih 7ih letih, napolnila sem pa 4 zvezke in 3 mape... sicer pa bi naj načrtoval on v prihodnosti narediti svojo ekipo, tako se je vsaj govorilo, in upam, da bo tako, ampak vseeno je drugo, če ga bomo spremljali v boksih...raje bi ga gledala na stezi...normalno da bi to šlo v nos tistim, ki ga ne prenesejo...škoda, ampak do tega je 1x itaq moglo prit. upam, da bom v F1 najdla novega idola, ki me bo pritegnil k gledanju F1 tak kot šumi, da se mi nebo teško vstat ob 4, 5 zjutraj, in pogledat dirko! no, zdaj to tak ni problem, ker itaq bedim do 5;) včasih sem prej zaspala...ali pa je bilo lepo po nedeljskem kosilu uro in pol presedet pred tv in pogledat formulo, potem pa z ponosom z šumijovo majico oditi na rolerje, na kolo...pa ne da bi frajerko pičla, ampak bila sem ponosna, da sem njegova fanica in da je moj idol zmagal... nič grem spat;)LN
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 13. Mar. 2007 14:53

BaUcYkA napisal/-a:...normalno da bi to šlo v nos tistim, ki ga ne prenesejo...


Upam, da ne leti ravno samo name ;) , sam bom pa tud jz pokomentirala..
Jz ga totalno spoštujem, res je ogromno dosegel, ampak se mi zdi 8let "monopola" na enem področju že čas, da da priložnost tudi ostalim. :)
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 14. Mar. 2007 21:49

purple_rain to je čisto res, ker bo sedaj bolj zanimivo, bolj bomo napeti, kdo bo zmagal...prej pa smo nekako pričakovali in vedeli, da bo šumi (sej v večini primeru je bilo tako) :D sicer pa sm tud jst fanica od njega in ga bom prav pogrešala mi bo čist čudno gledat brez njega F1 :/ pa tisto kurjo kožo bom pogrešala, ki sem jo dobila, ko je zmagal :D ajjj kako je blo lepo... =)
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 15. Mar. 2007 12:31

No v nedeljo bo treba pa ob 3.00 vstati.Upam da bo uvod v sezono rdeč,in da zmaga Massa.
P.S:Jupi,Ališič se vrača (poleg Stareta n.1 komentator :D ).
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 15. Mar. 2007 12:42

šit... zdj k ni šumija, sploh ne vem za koga bi navijala :?
sam vem, da bom navijala, da alonso ne bo spet svetovni prvak :P :twisted:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Mar. 2007 13:53

the big red machine napisal/-a:No v nedeljo bo treba pa ob 3.00 vstati.


Al bomo pa kar do takrat bedeli, heh.
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 15. Mar. 2007 13:58

Ja imaš kar prav :D
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 16. Mar. 2007 1:24

purple_rain napisal/-a:
BaUcYkA napisal/-a:...normalno da bi to šlo v nos tistim, ki ga ne prenesejo...


Upam, da ne leti ravno samo name ;) , sam bom pa tud jz pokomentirala..
Jz ga totalno spoštujem, res je ogromno dosegel, ampak se mi zdi 8let "monopola" na enem področju že čas, da da priložnost tudi ostalim. :)



ne...nisem niti brala postov pred mano...razumem šport, tak kot v nogometu prenašam kritike oz. žaljenja nasprotnih klubov oz, njihovih navijačev. pač vsak navija za svojega s srcem!

dodajam: v ned. bom pa navijala za raikkonenna...žalostno, da sem mogla pogledat kak se prau njegov priimek napiše :roll: in pa seveda proti alonsu, pa še zdaj ne vem zakaj mi gre tak v nos...nikol ni pokazal pretiranega veselja ob zmagi, al pa je to zato, ker sem vedno takoj prešaltala, ko je zmagal, nisem gledala podelitve, komentarjev, nič :D no, saj kimi je podoben, bolj hladnokrven zgleda, ampak mi je biu všeč že pri McLarnu, dost bolj kot Coultard in Hakkinen, in pa 100% bolj od Montoye. v bistvu sem za Ferrarijovima voznikoma, že od začetka mela o Kimiju lepo mnenje, tak da pomojem se bo dobro obnesel, če so se le pri autu dobro potrudli....upam da nebo začetek sezone pri ferarriju tak kot v zadnjih dveh al treh letah...porazen...alonso mi je pač antipatičen, kaj morem
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 17. Mar. 2007 10:44

baucyka.....tvoj komentar da alonso nikoli ni pokazal pretiranega veselja do zmage!!...ocitno si res vedno presaltala program...ce ga nebi bi videla kako se je vedno veselil in vse...tko da ne komentiraj nekaj kar ne vidis!!!!....


ja no jst se vedno ostajam navijacica renaulta....bomo vidl kako se bo kovalainen odnesu..haha....bo pa itak zanimivo..pomojem se bosta alonso pa raikkonen najbolj borila za svetovnega prvaka...bomo vidl...

ja ob treh zjutri bo treba ustat....bomo pol vidl kaj bo :D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 17. Mar. 2007 13:08

No in na prvi dirki sezona bosta v prvi vrsti stala Raikkonenn (pole position) in Alonso.Massa pa komaj 16 :? zaradi okvare.
1.Raikkonen
2.Alonso
3.Heidfeld (bmw Sauber)
4.Hamilton (McLaren)
5.Kubica (bmw Sauber)
6.Fisichella
7.Webber (Red Bull)
8.Trulli
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Mar. 2007 14:43

:cool: Ja danes ponoči bo treba kar ustat... :cool:

Super se mi sezide ker ko pogledam F1 do konca grem pa delat :cool:
Ja drugače pa super Kimiju...Ferrari je :top:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov