Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 06. Okt. 2006 12:44

Zdej je pa res vedno bolj napeto!
Js srčno upam, da Šumiju zmaga in da se poslovi kot prvak! Mislim, da si to zasluži!!!!
My dreams are my reality...
meli c
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 14. 9. 2006
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a meli c » 06. Okt. 2006 17:32

glede na to da schumi odhaja mu tud js prvosm da zakljuci z zmago in se poslovi tako kot je treba, ceprav drugace navijam za alonsa(tooooooo)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 06. Okt. 2006 19:21

jst tud mislm d bi blo lepo d šumi zmaga, d ne bo tko kr pr zidanu :evil:
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 07. Okt. 2006 12:25

Očitno sem tukaj edina, ki ji gre Schumacher na živce (milo rečeno) :x Prav privoscim Alonsu, da bi zmagal tako kot lani, ker ga to leto res vse in vsi po vrsti j***. Sicer mal sumim, da so pri Ferrariju mal podkupli kakega Renault - ovega mehanika, ampak to je sam moje mnenje. Drugac pa go Alonso :zustimm: :!:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 07. Okt. 2006 14:58

alonso drekavac jeb* sam sebe in svojo ekipo. upam da pusne, prepotentnez.
forza ferrari
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 07. Okt. 2006 15:53

opium napisal/-a:alonso drekavac jeb* sam sebe in svojo ekipo. upam da pusne, prepotentnez.
forza ferrari

opium loool :gut:
glede podkupovanja ... tole, da so se mehankarji obrnili proti Alonsu, nima veze s kakim podkupovanjem ... jst draga moja ne vem kok ti kej spremlaš F1, ampak pred leti (uff 7 se mi zdi), ko si je Šumi zlomu nogo, so se mahankarji naščuval proti Irwine-u, da ne bi osvojil naslova prvaka ... nimaš kej ... ne marajo te, je*i se ... ke si bo šou pa ferrari s tem roke mazat ... dej dej ... ferrari raj de la rosi dvigne znesek na pristopni pogodbi (šušlja se, da bo testni voznik pr ferrariju) in zabremza pred Alonsom ... tko da take buče govort, je brezveze ... že to, da fizika boli neki za Alonsa veliko pomeni ...
komentar Masse: "Šumi mi je ogromno pomagal in me veliko naučil, zato bom dal vse od sebe, da mu pomagam osvojiti ta 8. naslov."
komentar Fizkia: "Briga mene za Alonsa. Če hoče zmagat, naj se potrudi."
dost zgovorni podatki ...
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 07. Okt. 2006 21:41

bejbika napisal/-a:uuu, kaj mu ni všeč? matr kako ga je mogu fizikela počakat ... GOLJUFIJA bi rekl, če bi to Massa naredu ... zdej pa je vse kul a ne?
bejž :lach:


sam res, ce bi ferrari to naredu, bi bil cel rompompom... kle pa ko da se ni zgodlo.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 08. Okt. 2006 7:06

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

v 37. krogu je šumijo razneslo motor :cry: neeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry:
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 08. Okt. 2006 8:06

bejbika napisal/-a:
opium napisal/-a:alonso drekavac jeb* sam sebe in svojo ekipo. upam da pusne, prepotentnez.
forza ferrari

opium loool :gut:
glede podkupovanja ... tole, da so se mehankarji obrnili proti Alonsu, nima veze s kakim podkupovanjem ... jst draga moja ne vem kok ti kej spremlaš F1, ampak pred leti (uff 7 se mi zdi), ko si je Šumi zlomu nogo, so se mahankarji naščuval proti Irwine-u, da ne bi osvojil naslova prvaka ... nimaš kej ... ne marajo te, je*i se ... ke si bo šou pa ferrari s tem roke mazat ... dej dej ... ferrari raj de la rosi dvigne znesek na pristopni pogodbi (šušlja se, da bo testni voznik pr ferrariju) in zabremza pred Alonsom ... tko da take buče govort, je brezveze ... že to, da fizika boli neki za Alonsa veliko pomeni ...
komentar Masse: "Šumi mi je ogromno pomagal in me veliko naučil, zato bom dal vse od sebe, da mu pomagam osvojiti ta 8. naslov."
komentar Fizkia: "Briga mene za Alonsa. Če hoče zmagat, naj se potrudi."
dost zgovorni podatki ...


Najprej: bravo Alonso :!: Končno se je sreča tudi obrnila okrog (po dirki na Madžarskem, odpovedanem motorju, raznih pribitih sekundah, predolgem postanku v boksih, ...). Upam pa na najboljši in tudi zaslužen razplet sezone za Alonsa!
Glede zgoraj napisanega pa (če je to letelo name) bom povedla naslednje. Bejbika, preden se spravis na mene z raznimi draga moja, pa z nekimi bučami, ..., ti priporočam, da še enkrat prebereš tisto kar sem napisala, in boš videla, da sem ob vsem napisala, da je to samo moje mnenje. Dirko spremljam že odkar se spomnim, še iz časov Damona Hilla in Senne, ... Drugače sem že tut bila na dirki na Madžarskem in v živo izkusla vso razburljivost f1, pa mi ni blo težko dat 80.000 (tega nisem hotla povedat, ampak moram, če že dvomiš o tem kolk sem zainteresirana za f1). Tako da ne ti meni kolk js spremljam formulo...
:roll:
Massa se mi smili, ker je samo igračka v rokah Ferrarija, sicer pa bo z leti prišel k pameti. Drugače pa podpiram Fisichello, ker ima prav, da se mora Alonso sam potrudit za zmago, ker je tega tudi sposoben in je to kvaliteta najboljših. Kolk so pa Schumacherju morali ostali večkrat pomagat, pa raje ne bom izgubljala besed (ja, tudi boljšim se zgodi :eek: ). In naj še enkrat povem, da je to samo moje mnenje, prosim da ga spoštuješ.
Uporabniški avatar
Cintia
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 18. 5. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cintia » 08. Okt. 2006 9:25

Dirka se ne bi mogla končat bolje. :D :D
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 08. Okt. 2006 9:28

Cintia napisal/-a:Dirka se ne bi mogla končat bolje. :D :D

neeeeeeeeeeeeee :cry: :cry:
zdej pa mislim, da ni več upanja, da bi bila Šumi svetovni prvak :cry: prekleto :evil:
My dreams are my reality...
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 08. Okt. 2006 9:33

itak da je, na zadnji tekmi bo situacija obratna :zustimm:
alfonso je pek v vsakem primeru in drugo leto bo lahko vesel že, ce bo do cilja prlezu.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 08. Okt. 2006 19:44

draga moja lunca ...
če ti nekdo napiše, da slabo spremljaš formulo, ker ne znaš ene pametne napisat kot samo to, da so ferrarijevi možje mehankarje podkupili, si ne zaslužiš drugega kot eno konkretno kritiko ... in potem taki užaljeni izpadi, da so moji komentarji buče ...
nazaj v prvo klop pa se učit o pravilih formule ena ...
ker jst sm tut bla že na hokej tekmi, pa se ne hvalim, da poznam vsa pravila in ozadje hokeja, pa tut rokomet spremljam že celo desetletje, pa nisem nikoli rekla, da se spoznam na rokomet ...
se pa hudičevo dobro spoznam na košarko in F1 ... in take bedne kot so, da spremljaš F1 še ko sta Hill pa Senna bila, pa nimaš pojma o sami F1 ... ššššš ... da ne bi začeli ... ker nažalost te v komentarjih povozim ... in v utemeljevanju svojih besed tudi ...
pa upam, če imaš kaj pamentega za povedat, brez žalitev, ker jst tudi tebe ne žalim ...
je pa žalostno, da se spotakneš ob moj stavek :"Draga moja, koliko časa spremlaš formulo?" ... povej pameten komentar, ne pa se neki brat s tem, da že pou stoletja spremlaš formulo ... pa uuu hill poznam, pa uuu 80k sm dala za dirko ... uuuu, svaka čast ... sam kot sm že rekla, to ne pomeni da poznaš F1 ...
pa glede mojega posta ... jst mam prekleto prav ... pa ajmo, ne ti meni da slabo berem, ker vsak post 3x preberem, ker mam dost takih otročjih izpadov ...

glede danes pa ... smola, ker je Šumi bistveno kvalitetnejši voznik ... žal je ferrari zatajil na najpomembnejši dirki ... ampak vedno upanje ostaja ...
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 09. Okt. 2006 6:38

Jeeeeej! Kolk sm se js nasmejala, k so mel včer vsi šumijevi privrženci surle. Js osebno ne navijam za nikogar, ampak šumi s tisto štirkotno faco mi gre organsko na živce!
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 11. Okt. 2006 5:49

nutella napisal/-a:šumi s tisto štirkotno faco mi gre organsko na živce!

Ti očitno ne gledaš F1 sploh... Najprej poglej Coultharda pol se pa oglaši!

Ja bla je porazna dirka... Po katastrofi sem tv ugasnla... Sicer sm ga pržgala po parih krogih nazaj in lih ujela Schumija kako se je zahvalu usakmu mehaniku posebi. Ferrari je res njegova družina. Ne pa Alonso...ko nekdo neki zajebe je pr njemu najlaži, da se ga odpusti (npr. mehanika k je mal zajebu na Kitajskem). Čeprou moj razum ve, da je konc, še zmer ostaja upanje, da Alonso v Braziliji ne prepelje ciljne črte... Let's hope for the best :D
Pa če bi šlo Alonsu za zanimiv in dirkaški dvoboj za naslov, se neb tok veselu kokr se je k da bi mu mamica kupla lepotno operacijo :D Upam pa da je Massa taprav in da če bi ga loh bi ga na koncu vn zrinu ampak žou je bil preveč zadi, da bi to vedla... :)
Če nisi del rešitve, si del problema.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov