Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Sep. 2006 8:11

bejbika napisal/-a:
Ewchk napisal/-a:A se kdo spomne une dirke k je na štartu en letu v Prostu (se mi zdi) čez Schumija... Pol so štart prekinl in ga še enkrat začel... Je bil to ALonso a ne?!

nop ... čez šumija je letu burti, ki je potem prišel v Ferrari kot testni voznik ... :lach:
una dirka je bila zame ena vrhuncev ... haha, k je najrej un letu čez šumija, pol se je še en skantu, pol so Ralfov avto na štartu pozabil spustiti ... :rofl: ... štart so ponovil se mi zdi, da 3x ... res zame ena bolj smešnih dirk ...
joj Eva kok sm ti fouš :( ... k če bi jst mela s kom it na kerokol dirko, bi šla, ampak tale moj bučko pač F1 ne gleda, ga tut ne zanima, on živi in diha za un blesou aikido :motz:
ja, moja brisačka je pa iz Splita ... sam je res ogromna ...
majčka ti je fenomenalna ... :gut:
vsaj 1x bom probala bučka prepričat, da greva vsaj v Maranello, v muzej, če ne drugega ... drgač mi pa res ni všeč, da Kimi za ferrari voz ... ni on neki fenomenalni voznik ...

Ne vem zakaj sm mela skos v glavi da je Alonso letu... No ja...
Jah nč, greva pa midve na dirko :) Ja Maranello je kul sam mene je razočaru na polno. Muzej ma 3 flore ampak male... To je nekak muzej Ferrarijevih zmagovalnih dirkalnikov. Ni neki wow... Js sm ful več prčakovala. Tko da pejt v Maranello če se boš lih mim pelala al pa kej. Sam v muzej ke rint je pa brez veze kr je 500km od Ljubljane. Midva sva mal krog nrdila do Monze da sva šla tm. Je pa kul ko vidš da celo mesto žvi za Ferrari!
Če nisi del rešitve, si del problema.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Sep. 2006 8:14

Ewchk napisal/-a:Ne vem zakaj sm mela skos v glavi da je Alonso letu... No ja...
Jah nč, greva pa midve na dirko :) Ja Maranello je kul sam mene je razočaru na polno. Muzej ma 3 flore ampak male... To je nekak muzej Ferrarijevih zmagovalnih dirkalnikov. Ni neki wow... Js sm ful več prčakovala. Tko da pejt v Maranello če se boš lih mim pelala al pa kej. Sam v muzej ke rint je pa brez veze kr je 500km od Ljubljane. Midva sva mal krog nrdila do Monze da sva šla tm. Je pa kul ko vidš da celo mesto žvi za Ferrari!

jeej :love: :D
ja vem, mi je fotr reku, da ni neki spešl ... par avtov, pa pregrešno dragga trgovina :lach: ... da se edino splača it pogledat na njihovo testno dirkališče, ko avte gonjo ... da tm lepo z enga mostu vse vidš ...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Sep. 2006 8:18

Ja to sm vidla ja... Lih so eni neki malga dirkal. Štacuna je pa itak draga... Je clo mal dražja kokr so cene na netu tm od Ferrari store... Pa za ženske majo fuuul mal... Ene 3 majice! Ampak še dobr da sm najdla kar je blo men ušeč... Na netu je za kapo pisal da je 25€, v štacuni je bla 30€... ajice pa ni blo na netu, bla je pa 45... Ampak se se splačal! Mam usaj vrečko od Ferrari store :lol:
Sul sm si hotla kupt uno srajičko k jih majo ferrarijevi zaposleni sam je na polno draga pa nimajo ženskih...
Če nisi del rešitve, si del problema.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Sep. 2006 8:36

Ewchk napisal/-a:Ja to sm vidla ja... Lih so eni neki malga dirkal. Štacuna je pa itak draga... Je clo mal dražja kokr so cene na netu tm od Ferrari store... Pa za ženske majo fuuul mal... Ene 3 majice! Ampak še dobr da sm najdla kar je blo men ušeč... Na netu je za kapo pisal da je 25€, v štacuni je bla 30€... ajice pa ni blo na netu, bla je pa 45... Ampak se se splačal! Mam usaj vrečko od Ferrari store :lol:
Sul sm si hotla kupt uno srajičko k jih majo ferrarijevi zaposleni sam je na polno draga pa nimajo ženskih...

moja majčka je bla 50 eurov :eek: ...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Sep. 2006 9:42

Js sam upam, da Alosno nikol ne pride dirkat k Ferrariju k pol se jim pa odpovem!
A ste vedl da je od Trullija sinu ime Enzo... Pomoje je njemu kot italjanu živlenska želja, da bi dirku pr rdečih. Montoya ma tut sina,Sebastiana. To nism vedla do pred parih tednov. Barichello ma pa sina Fernanda :? pa Bernarda (se mi zdi)... To za Trullija me je najbl presenetl...
Bejbika, napisala si, da ti ni kul, da Kimi pride... A bi raj Alonsa mela v Ferrariju?! Pomoje, da ne :) Sam sej če pogledaš, zdj ko Schumija ne bo se bo pomoje vse odvijal okol Masse (k mi je usak dan bl ušeč), Kimija pa Alonsa... Upam, da se bo Button izkazu! Pa upam, da se Coulthard pa Barichello čimprej upokojita, ker nimata za burek...
Če nisi del rešitve, si del problema.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Sep. 2006 10:01

Ewchk napisal/-a:Js sam upam, da Alosno nikol ne pride dirkat k Ferrariju k pol se jim pa odpovem!
A ste vedl da je od Trullija sinu ime Enzo... Pomoje je njemu kot italjanu živlenska želja, da bi dirku pr rdečih. Montoya ma tut sina,Sebastiana. To nism vedla do pred parih tednov. Barichello ma pa sina Fernanda :? pa Bernarda (se mi zdi)... To za Trullija me je najbl presenetl...
Bejbika, napisala si, da ti ni kul, da Kimi pride... A bi raj Alonsa mela v Ferrariju?! Pomoje, da ne :) Sam sej če pogledaš, zdj ko Schumija ne bo se bo pomoje vse odvijal okol Masse (k mi je usak dan bl ušeč), Kimija pa Alonsa... Upam, da se bo Button izkazu! Pa upam, da se Coulthard pa Barichello čimprej upokojita, ker nimata za burek...

hehe ... nobenga od njiju, če sm čisto poštena .. Alonso zame ni voznik ... kot si že sama napisala, je lansko prvenstvo dobu čist po napakah drugih in ne zaradi svoje vrhunske vožnje ... kimiju se je avto razpadu čisto na vsaki dirki od začetka, potem ko so ga pa nekako usposobl, se je pa po domoače povedano, delal norca z Alonsa :D
Ferrari pa lansko leto enostavno ni nič vlagal v dirkalnik ... ker so vedeli, da brez menjave gum, nimajo šanse ... zabavno bo drugo leto, ko bojo briđstonke edine gume in imajo samo 4 moštva avtomobile prilagojene na njih :lach:
najraje bi pri ferrariju videla nicka Rosberga ali pa kakega drugega mladega voznika ... ker se mi zdi, da in on in npr Kubica sta zelo perspektivna voznika, zelo mlada in bi eni ekipi lahko več prinesla kot kimi .. pošteno pogledano, kimi je že kar star, da bi bil vrhunski voznik ... sej je dobr, ni kej, ampak zmagovati v nekonkurenčnem avtu, kot je to uspelo šumiju, ne bo nobenemu več ... pa o fer voznikih ...
glede na to, da ima Michael Schumacher 247 dirk, od tega 90 zmag, je močno dvomljivo, da je do vseh zmag prišel na sumljiv način ...
7-kratni svetovni prvak ... ravno tako
153 zmagovalni stopničk ... hehe
bomo se pogovarjali naprej, ko bojo imeli ti fantje toliko zmag in toliko naslvov ... dokler pa se repenčijo z manj kot desetimi zmagami ... ajde alonso, montoya ma skor več zmag k ti :lach:
pa lansko prvenstvo zame ni bilo regularno ... pa govorte kar čte ... :lach:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Sep. 2006 10:17

bejbika napisal/-a:hehe ... nobenga od njiju, če sm čisto poštena .. Alonso zame ni voznik ... kot si že sama napisala, je lansko prvenstvo dobu čist po napakah drugih in ne zaradi svoje vrhunske vožnje ... kimiju se je avto razpadu čisto na vsaki dirki od začetka, potem ko so ga pa nekako usposobl, se je pa po domoače povedano, delal norca z Alonsa :D
Ferrari pa lansko leto enostavno ni nič vlagal v dirkalnik ... ker so vedeli, da brez menjave gum, nimajo šanse ... zabavno bo drugo leto, ko bojo briđstonke edine gume in imajo samo 4 moštva avtomobile prilagojene na njih :lach:
najraje bi pri ferrariju videla nicka Rosberga ali pa kakega drugega mladega voznika ... ker se mi zdi, da in on in npr Kubica sta zelo perspektivna voznika, zelo mlada in bi eni ekipi lahko več prinesla kot kimi .. pošteno pogledano, kimi je že kar star, da bi bil vrhunski voznik ... sej je dobr, ni kej, ampak zmagovati v nekonkurenčnem avtu, kot je to uspelo šumiju, ne bo nobenemu več ... pa o fer voznikih ...
glede na to, da ima Michael Schumacher 247 dirk, od tega 90 zmag, je močno dvomljivo, da je do vseh zmag prišel na sumljiv način ...
7-kratni svetovni prvak ... ravno tako
153 zmagovalni stopničk ... hehe
bomo se pogovarjali naprej, ko bojo imeli ti fantje toliko zmag in toliko naslvov ... dokler pa se repenčijo z manj kot desetimi zmagami ... ajde alonso, montoya ma skor več zmag k ti :lach:
pa lansko prvenstvo zame ni bilo regularno ... pa govorte kar čte ... :lach:

Se strinjam s tabo... Rosberga opazujem in ma potencial. Pomoje b bolši kokr je bil njegov fotr... Kubica me je presentu v Monzi s stopničkami. Res je da sm bl mal vidla njegove vožnje, čeporv smo mel platno sam sm raj gledala kaj se pod mano dogaja... Sam mi pa Kubica ni všeč... neki me odbija ne njemu sam ne vem kaj. Ok vizualno je itak čudn, sam tut tko mi ne potegne neki. Ja sam sej veš zakaj so pr Ferrariju podpisal s Kimijem... Hočjo enga kao izkušenga dirkača... Mladga majo že Masso. Niso upal tvegat z dvema mladima pa neizkušenima. Upam pa da ne bo Kimi drug let No.1 ampak da bojo pustil da njune sposobnosti določjo kdo je bolši... Nej se izkažeta oba!
Če nisi del rešitve, si del problema.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Sep. 2006 10:38

Ewchk napisal/-a:Se strinjam s tabo... Rosberga opazujem in ma potencial. Pomoje b bolši kokr je bil njegov fotr... Kubica me je presentu v Monzi s stopničkami. Res je da sm bl mal vidla njegove vožnje, čeporv smo mel platno sam sm raj gledala kaj se pod mano dogaja... Sam mi pa Kubica ni všeč... neki me odbija ne njemu sam ne vem kaj. Ok vizualno je itak čudn, sam tut tko mi ne potegne neki. Ja sam sej veš zakaj so pr Ferrariju podpisal s Kimijem... Hočjo enga kao izkušenga dirkača... Mladga majo že Masso. Niso upal tvegat z dvema mladima pa neizkušenima. Upam pa da ne bo Kimi drug let No.1 ampak da bojo pustil da njune sposobnosti določjo kdo je bolši... Nej se izkažeta oba!

ja Kubica ... mogoče dejtvo, da je Poljak :lach: ...
d best avatar, ni kej ;)
čudno, ker ponavadi so sinovi tisti, ki so slabši vozniki ...
sm ravno delo brala o novih obrazih v F! .. mladi Piquet (ne vem, če je prou napisan in I really dont care :lach:) ... čeprou sm ga gledala v bivši verziji F3000, pa se mi niti ne zdi neki dobr voznik kot je biu njegov fotr ... pa čaki zdej, ko bo mladi Senna prišel ;) ...
jst sam upam, da se niso ušteli s tem Kimijem ... bomo vidl ... na koncu je še vedno lahko Massin Barichello (za vse, ki ne vsete povezave - pomeni pomočnik :lach:)
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Sep. 2006 11:15

bejbika napisal/-a:jst sam upam, da se niso ušteli s tem Kimijem ... bomo vidl ... na koncu je še vedno lahko Massin Barichello (za vse, ki ne vsete povezave - pomeni pomočnik :lach:)

Js nočem da je kdo komu Barichello... Js upam da bosta enakopravna.
Letos bo Ferrari 1. v konstruktorskem in Schumi bo prvak... Kdo bo mel pol drug let 1 na dirkalniku? Massa al Kimi? Na podlagi česa se bojo to odločil? Upam, da če bo Massa pred Kimijem po točkah, da daju njemu 1ko.
Če nisi del rešitve, si del problema.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 18. Sep. 2006 11:20

Ewchk napisal/-a:Js nočem da je kdo komu Barichello... Js upam da bosta enakopravna.
Letos bo Ferrari 1. v konstruktorskem in Schumi bo prvak... Kdo bo mel pol drug let 1 na dirkalniku? Massa al Kimi? Na podlagi česa se bojo to odločil? Upam, da če bo Massa pred Kimijem po točkah, da daju njemu 1ko.

pomoje bi kimi prvi voznik, massa bo pa njegov tihi pomočnik ... škoda :?
najbolj všeč mi je bila Massina izjava, da se bo sedaj 1000% posvetil temu, da bo Šumi prvak in mu bo maximalno pomagal ... team spirit :gut:
Smotko06
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smotko06 » 18. Sep. 2006 14:55

Toyota pa išče testne dirkače, medtem ko bo Rory Bryne očitno ostal pri Ferrariju:
http://www.sportnamreza.com/news.php?id=124354
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Sep. 2006 18:40

Ewchk napisal/-a:Js pa ne znam nč nemšk... znam francosk... Še dobr da Schumi dobr anglešk govori :D
Men je ko vidm Schumija kokr da se čas ustav... Js rabm psihiatra... Preveč se identificiram z Michijem vedno. Ampak če sva pa oba kozorogca. Js ga razumem, razumem njegovo željo po zmagi po bit najbolši... Čist ga štekam!


Jst sem tud Kozorogec :cool:

Ja jst rajš vidm Kimija v Ferrariju kokr pa Alonsa...k bi sam pokvaru izgled Ferrariju...

Sam res mi je tok žal, da Schumi gre... :(
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Sep. 2006 19:02

Tigi napisal/-a:Jst sem tud Kozorogec :cool:

Ja jst rajš vidm Kimija v Ferrariju kokr pa Alonsa...k bi sam pokvaru izgled Ferrariju...

Sam res mi je tok žal, da Schumi gre... :(

Kva smo kozorogi kul :D Brez Schumija F1 sigurno ne bo več ista! Neki bo fejst mankal!!! Zame je Schumacher srce formule... Čeprov je F1 bla pred njim in bo tut za njim, ampak on je postavu nove mejnike in on je bil vseh teh 15let personalizerana F1.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
angel_girl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 29. 6. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a angel_girl » 18. Sep. 2006 22:29

bejbika napisal/-a:
Ewchk napisal/-a:Js nočem da je kdo komu Barichello... Js upam da bosta enakopravna.
Letos bo Ferrari 1. v konstruktorskem in Schumi bo prvak... Kdo bo mel pol drug let 1 na dirkalniku? Massa al Kimi? Na podlagi česa se bojo to odločil? Upam, da če bo Massa pred Kimijem po točkah, da daju njemu 1ko.

pomoje bi kimi prvi voznik, massa bo pa njegov tihi pomočnik ... škoda :?
najbolj všeč mi je bila Massina izjava, da se bo sedaj 1000% posvetil temu, da bo Šumi prvak in mu bo maximalno pomagal ... team spirit :gut:

no jst upam da bo res tako, ker res navijam za ferrari pa šumija, če zgubi bom bla tolk razočarana da ojoj, da ne smem niti pomislit na to, sam pomoje me ne bo razočaral :D
drgač pa ja sej smo tud vodnarji ql, Ewchk :oops:
am se pa tud s tabo strinjam Ewchk, da je šumi srce formule, brez njega si res ne predstavljam, pa tudi k je kdaj odstopu sem kar ugasnila tv, ker mi ni blo več zanimivo :roll:
pa res ti hvala za vse informacije, vidm da se ti to res zastopš pa si vse na tekočem, ker jaz nisem tako...tako da sem marsikej na novo zvedla, pa še kar naprej poročaj o tem Ewchk, ker rada berem tvoje poste ;)
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 18. Sep. 2006 22:47

aaaaaaaaaaaaaaa...
evčk, kak fajn!!!! Sem ti kr fouš, k si bla na tolk pomembni tekmi za Šumija!!!
Tudi zame F! ne bo več enaka brez njega :( ... ampak kaj čmo... naj se v miru upokoji in uživa družinsko življenje, ki mu (kot sam dostkrat poudari) ogroooomno pomeni :)
My dreams are my reality...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]