Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 28. Maj. 2006 10:38

**bonita** napisal/-a:No, pa so še pošteni ljudje na svetu. FIA je namreč odločila, da mora Schumacher štartati s zadnjega mesta. Čisto prav mu je-zakaj jepa goljufal. :twisted:


buahahahaha! Slika se je pravica na tem svetu! :ja:

Go Kimi, goo! Slika
Uporabniški avatar
**bonita**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 22. 4. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a **bonita** » 28. Maj. 2006 10:42

Bomo videli...Aja Ewck drugače so rekli tudi razni strokovnjaki, da je Schumi to storil zanalšč..še enkrat si oglej posnetek
You were there for summer dreamin',
And you gave me what I need.
And I hope you'll find your freedom,
For eternity, for eternity.
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 28. Maj. 2006 14:20

Slika Slika Slika
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 28. Maj. 2006 14:27

Tr|n|ty napisal/-a:Slika Slika Slika


Pa neee.. Slika pa zakaaaaj spet njemu no...to ni fer... Slika trenutno sovražm Mclaren... Slika
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
**bonita**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 22. 4. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a **bonita** » 28. Maj. 2006 15:42

Ful sem happy, ker je Alonso zmagal. Čeprav je Kimi bil danes Alonsov največji konkurent se mi res smili, prov bogi je.

Ja pa priznam, da je bil Schumacher dober danes;s 22. mesta na 5.
You were there for summer dreamin',
And you gave me what I need.
And I hope you'll find your freedom,
For eternity, for eternity.
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 28. Maj. 2006 17:25

opium napisal/-a:al pa če so ostali luzerji... kvalifikacije trajajo eno uro in če v tem času ne morjo postavit boljsega časa od šumija, so pač luzerji. ne morš računat na zadnjo minuto in pol pametovat kok si bil hiter(alonso™), kdorkoli bi se loh ustavu ali razletel po progi.

Pa sej Kimi ga je dosegel v prvem delu. Precej boljsega od šumija :P


*Elle* napisal/-a:
Tr|n|ty napisal/-a:Slika Slika Slika


Pa neee.. Slika pa zakaaaaj spet njemu no...to ni fer... Slika trenutno sovražm Mclaren... Slika


Slika Prov brezzveze je pol gledat to. Pa verjamem, da bi prehitu Alonsa.
And you don't talk so loud ...
An you don't walk so proud ...
Any more ... and what for?
°°Guns N' Roses - Estranged°°
Uporabniški avatar
SSarchy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 720
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SSarchy » 28. Maj. 2006 18:59

Kar se tiče te odločitve v zvezi s Schumacherjem - to so ga pokradl :!: :!: Kako se lahko kar tako pravilo spomnejo, da če nardiš tak prekršek namerno (čeprav jz mislim, da ni blo namerno), da te dajo na zadnje mesto?!?!? To so se oni kr neki spomnil.., zdej se baje lahko nove napake v F1 štejejo (zarad novih pravil), če sem prav seznanjena. In taka odločitev je tokrat prvič padla, kar pomen, da so se spomnil novega pravila v parih urah.. :aerger:
Kar se tiče Alonza - na živce mi gre! Fuuuuuuuull! Da ne govorim o tem Flaviu Briatore.. :evil: Dans mi je živc požrl, ko je neki pametoval čez Šumija.. :roll:
Zemlja je velika učiteljica tistim, ki ji znajo prisluhniti. Življenje se tu ne bo končalo, ne glede na to, kaj počne človeštvo. Zemlja bo ostala. Le človeštvo se bo vrnilo v nič, od koder je prišlo, razen če ne bomo spremenili svojih navad!
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 28. Maj. 2006 19:23

Men se pa zdi, da se niso nic cudno odlocil. Sploh glede na to, da je on neki jaki "super duper" dirkac in bi po tej logiki mu lahko edino prizanesli. Je pa itak pol sef komisije lepo povedal, da obravnavajo vse enako. :respekt: Sicer je pa Schummi ze v preteklosti tolk napak na skodo drugih "ponevedoma" storil, da je bil ze cas, da enkrat za eno placa. Pa tudi, ce je bilo tokrat res ne po njegovi krivdi. :twisted:
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 28. Maj. 2006 19:44

Trinity :respekt:

Sam js pa vseen mislm in sm prepričana, da JE to naredil zanalašč..In jim dam čist prov da so ga postavl na zadnje mesto..nima se kj ustavljat na stezi...kaj pa če bi s tem storil kakšno nesrečo pa bi se kakšen dirkač zaletu vanjga...sam za svojo rit skrbi... :evil:
pa Opium ne mi s takimi izjavami da so ostali luzerji, k pr formuli 1 trening traja do zadnje sekunde in imajo pravico vsi dirkači izboljšat svoj položaj...tega jim nima noben drug pravice vzet...tko da zadrži se takih komentarjev...
Tud tvoj Schumi je čas postavil v zadnjih minutah: (Nemec je izvrstno odpeljal hitri krog v tretjem delu kvalifikacij in prehitel Kimmija Räikkönena, nato pa se je v drugem poskusu zaletel v predzadnjem zavoju in na ozki monaški progi oviral druge dirkače.)

Flavio Briatore ga pa itak pozna sj je bil njegov šef pr Bennetonu in ve kakšn je Schumacher in tud ve kaj bi vse naredu za boljše mesto...tko da, Flavio :flehan: k je edini to upal izjavit...
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 28. Maj. 2006 21:00

ma luzerji so ni druge, prave jokice. Ta alonsova zmaga ne pomeni nic, ko so najboljsega dal na zadnje mesto. prou uničl so dirko.

*Elle* napisal/-a:...kaj pa če bi s tem storil kakšno nesrečo pa bi se kakšen dirkač zaletu vanjga...sam za svojo rit skrbi... :evil:


heh a tko skrbi za svojo rit, da bi jo nastavu da se nekdo zaleti v njega :lol:

*Elle* napisal/-a: k pr formuli 1 trening traja do zadnje sekunde in imajo pravico vsi dirkači izboljšat svoj položaj...tega jim nima noben drug pravice vzet...


ja samo na progi se lahko zgodi marsikaj... nesreče, nevihta, pokvarjen dirkalnik, šumi k ne zna ovinka spelat,... tko to je, jebi ga.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 29. Maj. 2006 6:28

Nekdo je napisu da je bil na kvalifikacijah Kimi 1. v prvem delu... A še niste opazl da to čist nč ne pomen?! Važniih je zadnjih par minutk v 3. delu! In Schumi tega nis naredu zanalš! Js pa kolega ugotavlava da je to mogoče rekord da je nekdo v Monacu pridobil 17 mest, glede nato da se kle ful ne da prehitevat. Opium a ti mogoče veš, a je to rekord? :)
Mah men je bla dirka bedna... Kimi res nima sreče. Če mu prej ni dopizdil pr McLarnu (pa mu je) bi mu pa zdj... Prow veselim se Kimija drug let pr ns. :D Pa Alonsa v razpadajočem Mercedezu :lol:
Če nisi del rešitve, si del problema.
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 29. Maj. 2006 6:31

valda da so ga dali na zadno mesto, ce je egoist taki da vecjega ni. :roll:
sicer pa tut alonso ni slab :) renault pa :roll:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Maj. 2006 7:08

Jst ne vrjamem, da je to zanalašč naredu. kaj pa če bi se zaletu notr bi blo pa upravičeno ane? mah dejte no. Al pa če bi se sam mal zaletu...kr neki ane...

Jst mislim, da to niso prav naredl.

Sej Schumi bo pa na nasledni dirki zgonu Alonsa.
Mah kr neki ljubosumni pa nevem kaj še vse...res vsi se obrnil proti Schumiju. K bi se ga tk al tk radi vsi znebl ane. :roll: :roll:

Go Scumi!
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 29. Maj. 2006 8:13

mah sej tle smo zdej lahk vsi neki pametni....logicno je da boste navijaci sumija govorl da to ni zanalasc naredu....mi k ga pa pac ne prenesemo pa da je to naredu zanalasc...tko da brezveze razpravlat o tem a je blo zanalasc al ne!!!!!......

ja opium kar se pa tvojih izjav tice....da so luzerji in da zmaga alonsa nc ne pomeni.....pa ce naj bi bil sumi najbolsi....ce bi bil vrjem da bi zdele mel ze vec zmag od alonsa!!!!!to da......ne govort tega!!!....

sicer pa bomo vidl na konc sezone kdo je najboljsi.......
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 29. Maj. 2006 8:47

@Opium...fak si se pa mogu lih ob ta stavk zataknt nč druzga nisi najdu?!!!.. :roll:
Tko sm misla da ni važn za druge, če on doseže najhitrejši rezultat pol lahk kar vsi drugi odnehajo...Ja Schumi je prvi, stop the game...Ja shit pol...
Ja verjamem da bi radi vidl Kimija pr ferrariju..sam vseen močno upam da ne bo šel...ga že rajš vidm da gre k Renaultu pol...

Pa js nism nč ljubosumna..na koga že?! Na Schumija, Oh give me a break...In nebi se ga nč rada znebila, če po pravic povem bi še najrajš vidla da ostane...sam pravim pač da je to zanalašč naredu...ampak zdj itak, prov so ga na zadnje mesto dal in konc debate o tem, k ne bomo nikamor pršli...
Sam btw je pa Kimi tko profesionalno Webbra prehitu da sm Slika :respekt:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov