Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
**bonita**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 22. 4. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a **bonita** » 13. Maj. 2006 19:53

jej alonso je dobu pole-positon....js mu prov prvoščm....upam,da bo zmagav... :D
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 14. Maj. 2006 14:56

Spet veliko razočaranje Mclarna... :motz: da Montoye sploh ne omenjam..včasih se resno sprašujem, če on zanalašč tako zanič vozi.. :wall: ..za Kimija pa...ah ja...resnično vidim da Mclaren potrebuje nekoga, da ga spet spravi na noge..ker se pri njem Kimi trenutno ne more dokazat v pravi luči...in mi je zaradi tega najbolj žal... :/

Moram pa priznat, da privoščim Alonsu, da je zmagal doma... :gut:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
rinca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1261
Na forumu od: 27. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a rinca » 14. Maj. 2006 15:08

maria18 napisal/-a:no vidm da nobenga ni za renaulta....tko da sm ocitno edina k verjame da bo zmagu alonso.....bomo vidl :D

ne ne, tud jst sem navijala za alonsa :D
in je zmagu - iiii! :jump:
Blue-eyed boy meets a brown-eyed girl.
Uporabniški avatar
**bonita**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 22. 4. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a **bonita** » 14. Maj. 2006 15:11

jeeeeeeeeeej ALONSO JE ZMAGAL... :D :D :D :D :D
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 14. Maj. 2006 18:27

Čestitam unim, ki navijate za Alonsa...

No Schumi je drugi kar je tud super...po skupnem seštevku se pa kar fajn hitr bliža Alonsu...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 15. Maj. 2006 6:00

no koncno sm prov napovedala da bo zmagu alonso :D .....tko da sm bla vcer cist vesela....

kar se pa tice kimija.....joj me iz dirke v dirko bolj jezi!!!!.....nevem kaj bo z njim....bo mogu mal manj zurat.... :D ...ker pol zamudi trening k se zacne ob enajstih on se pa takrt sele zbudi.-....ajoj....

uglavnem drugo sezono bo alonso pri mclarnu....kimi pa upam da pride k renaultu!!!....in bomo pol vidl kaj bo.....komi cakam.... :D
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 15. Maj. 2006 7:55

hehe so mu mogl dat zmago, da ne pade gledanost formule 1 ... vsaj nekje more bit polno folka ... :rofl:

mclaren bo pa, kot sm že parkrat povedala, priošel v formo na koncu leta ... škoda, ker je Kimi res vrhunski voznik, pa se mora boriti z Barichellom v hondi ... žalostno in zelo slaba reklama za Mercedes ... da ga Clio voza :rofl:
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 15. Maj. 2006 16:00

hja nebi rekla da so mu mogl dat zmago......je ful dobr vozu....sej se je vidl na konc za kok je sumija namahov tko da......

ja sej baje pride kimi v renaulta drugo sezono tko da ce je to res bo mel priloznost se izkazat pa bomo pol vidl kok je dobr!!!....alonso bo pa pogoru v mclarnu...hehe :D
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 16. Maj. 2006 15:48

Js mam pa informacije da gre Kimi drugo leto skor za 100% k Ferrariju. Js bom kr umrla ce bo res to. Fuj, kolk nem aram tega Ferrarija.
Alonso pa k Mclarnu, tako je.

Kimi :flehan:
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 16. Maj. 2006 15:49

Kaaaaaaaaaj? :eek: :eek: Od kje maš te informacije vrvica...
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 16. Maj. 2006 17:01

Hm, v bistvu to slisim skoraj vsak teden. Med dirko, med treningi. Priznam, da ne zamudim niti ene minute povezane s formulo 1. Freaky me.
Ja, Miran Alisic velikokrat pove, da je to ze skoraj dejstvo, pa tudi fotr mi je to pravil, ko sva zadnic mela eno razpravo o tem, da ima skoraj ze podpisano pogodbo. On pa gleda sport in je baje to zasledil tam. Mastni denarci, pa to.

Dopuscam seveda moznost, da moje informacije niso pravilne. Upam. :evil:
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 16. Maj. 2006 17:06

ah Miran Ališič :roll: ...njemu kj verjet je pa tud..
ja to tud js slišm sam ne verjamem da je kj res.. drgač pa nikjer ne piše da je podpisu pogodbo...on je pa sam že zaniku da je pogodba podpisana in da ne gre k ferrariju..in res močno upam da ne gre..

jah alonso gre pa k Mclarnu.. :?
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 16. Maj. 2006 17:19

Tud js upam da bo ostal pr McLArnu, ampak baje se tut z Alonsom ne marata prevec in je proti temu, da Alonso pride.
Tud to, da je zaniku pogodbo sem ze slisala, tko da zgleda, da bo treba cakat , da se vse razplete lepo ane.
Men je situacija, taka kot je zdj, najbl vsec. Seprav, Kimi lepo pr McLarnu. Kar predstavli si ga v onih rdecih cunjah :eek: .
Ceprav je res, da letos McLaren neki serje. :?
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 16. Maj. 2006 17:27

Js tud vseen upam da ostane pr Mclarnu..k ferrari pa najbl sovražm.. :evil: mah ga rajš vidm v renaultu, če že mora nekam...sam Mclaren je najbolši men, k zanga navijam že od Hakkinena..
Js sm pa prebrala da se pa z Alonsom kr štekata.. :) tk da ne vem no.. :?
bomo počakal do junija k bo končn objavu kam gre...

Upam pa tud da se bo Mclaren mal popravu k tole je že mal preveč no res.. :? k drgač bo res zgubu najbolšga dirkača.. :D
hmmm...rdeče cunje..na-a...no way..je najbolši v črnih pa sivih.. :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
vrvica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a vrvica » 16. Maj. 2006 18:09

*Elle* napisal/-a: Mclaren je najbolši men, k zanga navijam že od Hakkinena..

Js tudi! Hakkinen, pa tud Coulthard sta mi bla ze od McLarna fajn. Kimi je pa pac najbolsi :P

*Elle* napisal/-a:hmmm...rdeče cunje..na-a...no way..je najbolši v črnih pa sivih.. :D


Mhmmm :flamingdev: :P

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov