Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 07. Maj. 2006 13:12

:tanz: Kimi je "push the Buttna" :D wihaaa ... :jump:
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 07. Maj. 2006 15:24

šumi, šumi :) dons je bil res dober... parkat popravu najhitrejsi krog in zmagu s taktiko :)
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 07. Maj. 2006 15:44

Chica Guapa napisal/-a:Ja ta tunel ne... ko sm bla jst tm, je zravn mene stal en velik smetnjak :D Tako da res nism mela enga filinga, da bi se tuki kdaj Michael vozu.

Moja napoved za jutri pa je: Zmagu bo Alonso... čeprov bi raje vidla, da zmaga Šumi. No ja, mogoče nam pa spet rata!!


aha aha...zdej te moram pa natepst k sm ti gor oblubila :D
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 07. Maj. 2006 16:18

aaaaaaaaaaaaaaa znorela bom......dej no ta sumi.....jst sm bla pa tko prepricana v zmago alonsa.....pa misnla sm da bo kimi na stopnickah pa nic.....eh solit se nej gresta!!!!!!!!!..... :(
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 07. Maj. 2006 18:18

opium napisal/-a:šumi, šumi :) dons je bil res dober... parkat popravu najhitrejsi krog in zmagu s taktiko :)

jeeee svaka čast ... še zna! kje ste zdej vsi alonso feni ... jokice :P ... hec ...
res, svaka mu čast! slabe gume do konca, ampak jim je zgleda uspelo ferrarija navit do konca ... glede mclarna ... bojim se, da bo avto prišel v formo tako kot lansko leto - na zadnjih 5 dirkah ... pa tut 2 renault ni ravno konkurenčen ... Massa :gut: ...
pa Rosberg ... škoda, ker je Williams zamoču s taktiko 2 postankov, ker bi bil z enim postankom na zavidajočem 5 mestu ... res, dobra dirka ...
poraženec? Montoya ... definitvno ...
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 07. Maj. 2006 18:29

No da še js mal pokomentiram...u bisvu nimam kj dost za komentirat samo lahko rečem da sm zelo razočarana nad "mojima" dvema...še ne tok nad Montoyo kot nad Kimijem, mislim da bi definitivno lahko vozil bolje in dosegel vsaj stopničke.. :? ampak tako je in lahko samo upam da bo drug vikend v barceloni bolje.. :P
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 07. Maj. 2006 19:23

waaaa šumi je zakon.....gooooo šumiiii :jump: :gut: :respekt:
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 08. Maj. 2006 8:57

bejbika....napisala si kje smo alonsovi feni...evo mene.....jst sm itak skos gor pa komentiram ce je rezultat slab al pa dobr!!!tko da...... :D ....

ja elle mene je tud kimi cist razocaru....ne vem kaj ga serje...sm misnla da se bo boril za svetovnga prvaka...sam ocitno se bosta alonso pa sumi....mah sej....pol pa itak kimi gre k ferariju tko da ga ze zdej mal ne maram....pol bo pa moj sovraznik....hehe..... :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 08. Maj. 2006 10:33

ok sej šumi je fejst fan, tud zanga navijam že skos in skos, sam se mi pa zdi da odkar samo še on zmaguje, da je formula ena zlo dolgočasna..

kšna sprememba bi prav prišla :)

alonsova, al pa KIMMIJEVA Slika
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 08. Maj. 2006 10:51

maria18 napisal/-a:ja elle mene je tud kimi cist razocaru....ne vem kaj ga serje...sm misnla da se bo boril za svetovnga prvaka...sam ocitno se bosta alonso pa sumi....mah sej....pol pa itak kimi gre k ferariju tko da ga ze zdej mal ne maram....pol bo pa moj sovraznik....hehe..... :D


neee Kimi ne gre k ferrariju, je že odločen da ostane pr Mclarnu...hehe :D
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 08. Maj. 2006 11:12

Ni kej Schumi se je izkazal s taktiko...super so...naslednič bomo spet zmagal...Ferrari se je vrnil :D
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 08. Maj. 2006 11:12

a si sigurna????....k tale alisic skos neki blebeta da bo sel k ferariju...ma dej ce bo su ma ga ne morm vec videt...hehe....

ja kaj pa alonso k naj bi prsu k mclarnu....??
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 08. Maj. 2006 11:17

ja sm sigurna, k sm prebrala en članek na netu in da je končno izjavu da ne gre k ferrariju..in da so itak to sam pisal mediji k niso vedl za zihr.. :D

alonso je pa itak podpisu že pogodbo z mclarnom za leto 2007 tk da bo on drug let že pr mclarnu.. :?
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 08. Maj. 2006 17:53

ja sam ko bo pol to....a pol montoya gre drugam??...k trije pa tud ne morjo furat.....????.....en more it stran......sej men je cist kul ce pride alonso....hehe
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 08. Maj. 2006 17:55

ja mislm da bo montoya šel stran.. :?
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov