Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 19. Mar. 2006 9:58

Napaka: Zadnič ni Kimi štartu iz zadnga mesta, ker je en štartu iz boksov... :lol:

Drgač pa ful prvoščm Fisichelli! Si zasluž! Škoda da ni bil Button 2. ampak gnoj Alonso. No sej važne so točke in lepo da je Shumi zdj 2. v skupnem. Itak je bla šele 2. dirka in šele na evropskih dirkah se bo vidl kuko je z ekipami... Sam Kimi ma pa res nesrečo. Zakaj se raj Montoyi nč ne zgodi :twisted:
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 19. Mar. 2006 10:01

Sej tud Schummi ni startu z zadnjega mesta, ampak s 14. :P
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 19. Mar. 2006 10:11

ok mal sm zalostna zarad kimija :cry: ....ampak bo naslednic bols!!!!...
sm pa vesela za alonsota pa fisicelo :D ..... :respekt:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 19. Mar. 2006 10:25

Noben ni reku da je Schumi štartu zadn! Js dobr vem da je iz 14. :)
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Mar. 2006 11:52

Ewchk napisal/-a:Noben ni reku da je Schumi štartu zadn! Js dobr vem da je iz 14. :)


Jst sem erekla ker sem se zmotila. Vzamem nazaj.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 19. Mar. 2006 15:33

Kimi.... :cry: :cry: :cry:

a mi lah plis kdo pove kaj je blo z njem k sm šele ob 9 začela gledat... :cry:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 19. Mar. 2006 16:33

V prvem krogu je vn odletu ker se mu je spet neki pokvarl oz. zlomil. Nesrečo je mel... Spet.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 19. Mar. 2006 18:19

ej tenx sj sm že zvedla, baje se je zaletu s Klienom :evil: al kaj... :cry: kaj ma pa ta človek nesrečo to pa ni res....
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 19. Mar. 2006 18:30

sj zdj lahk upamo da bo v Avstraliji bolš čez 14 dni :ja: sam ne bom nč prekmal rekla...da se mu ne bo spet kj naredl :cry: ...sj bo bolš.. :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 19. Mar. 2006 18:36

*Elle* napisal/-a:sj zdj lahk upamo da bo v Avstraliji bolš čez 14 dni :ja: sam ne bom nč prekmal rekla...da se mu ne bo spet kj naredl :cry: ...sj bo bolš.. :wink:


ja ja avstralija ... grem stavit na zmago :D 2 leti zaporet pac ne more met celo leto smole - das geht aber nicht!!! :D
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 20. Mar. 2006 7:58

Še ena kritika Ališiča, upam, da ne bo noben hud. :D

Mal mi je smešno, da človek ve vse trače okol formule, a ne more si pa niti po dveh dirkah zapomnit, kater avto je katere barve oz. kater voznik je prestopil v katero ekipo. Ok, štekam, da včasih ni ziher, ali trenutno gledamo enega voznika določene ekipe ali drugega, se zgodi...
Sam, da ti pa celo dirko govori ''mislim'' oz. ene 10x izjavi, da gledamo npr. Barrichella v Ferrariju, je pa malo huda. :D

Moram ga pa pohvalt, da se je očitno malo umiru letos in ne govori skos o Schumiju, če ta ni v borbi za prva mesta. :wink:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 20. Mar. 2006 14:47

ja ejpl kle ti dam prou ... Ališič dragi, škoda denarja, da si na prizorišču tekem, bolje, da se usedeš v ljubljanski studio in boš morda bolje razločil med Midlandom pa McLarnom ... sam še torro rosso pa ferrari nej začne menjat, pa bom postala pristaš Sušca ... (kdor ne ve, nej gleda dirko na HTV1 :P)
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 20. Mar. 2006 16:02

Applebitecc napisal/-a:Še ena kritika Ališiča, upam, da ne bo noben hud. :D

Mal mi je smešno, da človek ve vse trače okol formule, a ne more si pa niti po dveh dirkah zapomnit, kater avto je katere barve oz. kater voznik je prestopil v katero ekipo. Ok, štekam, da včasih ni ziher, ali trenutno gledamo enega voznika določene ekipe ali drugega, se zgodi...
Sam, da ti pa celo dirko govori ''mislim'' oz. ene 10x izjavi, da gledamo npr. Barrichella v Ferrariju, je pa malo huda. :D

Moram ga pa pohvalt, da se je očitno malo umiru letos in ne govori skos o Schumiju, če ta ni v borbi za prva mesta. :wink:



sam res....res da sm gledala v nedeljo na žalost dirko sam menj k eno urco, se je tokrat zmotu da mi je šlo kar na smeh... :) men je smešn k vsake tok cajta reče no lahko vidite kako je "ta" podoben "temu"...:lol: ...model zakaj pa si tm, lahk bi se mal bol pozanimu :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 20. Mar. 2006 16:25

tud jst upam da bo kimi naslednjic vsaj na stopnickah :D ...eh sej itak bo :biggthumpup: ....

kar se pa alisica tice....mene sploh ne mot ubistvu ga sploh ne poslusam kaj govori...sam me pa mot ko zjutri tm vsa zaspana gledam dirko on se pa odenkrat zacne dret uuuuuuuu....ta pa ta se je zaletel v tega....pol pa sploh nc ni blo....mislm ful tko te zbrihta :lol: ......hehe
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 20. Mar. 2006 16:32

a je kera učer gledala športno sceno k je tko bil prispevk o f1, pol je pa Jure Zrnec tko kao Ališiču reku: da nj se med formulo prosm neha dret po nepotrebnem...sj to je bil kao joke...sam se men zdi da mu je čist prov povedu :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov