Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
barbie_girl
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl » 14. Jun. 2005 12:55

pa dej kaj se tuki kregate kdo je bolsi. pac za ene je bolsi sumacher za ene pa eni drugi. in zarad tega se lahko kregate v nedogled. rajs se kej bl zanimivga pogovarjite kr kreganje prinasa negativno energijo. vi ste :motz: mogl bi bit pa :bia:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 15. Jun. 2005 15:43

no ja ... tuki večina folka, s tem ne mislm na marka ;), nima pojma kaj govori ... mercedes ma super avte, pa kriminalne voznike ... sej je schumi tut v benettonu zmagoval ... tko da tiho o voznikih pa o njihovi kvaliteti ... alonso ma 5 zmag, šumi pa 12x več ... da o kimiju sploh ne govorimo ... ni vse v avtu, veliko je v glavi, izkušnjah in znanju ....
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 15. Jun. 2005 16:03

Uh, prvic v tej temi.
Skratka, jaz nisem nikoli "navijala" za Ferarrija, Shumi mi je pa ze sam po sebi antipaticen, zato sem letos cisto happy, ker jim ne gre ravno najboljse :freude:
Sama sem najbolj srecna, ko/ce zmaga Frenando Alonso :D Za Renault sem bila vecino casa, zadnje leta pa poleg tega navijam se za Mercedes.
Uporabniški avatar
ROCKgrl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ROCKgrl » 16. Jun. 2005 13:33

men je tut šumi zlo antipatičn, drgač pa navijam za button-a
Uporabniški avatar
MayaParis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 12. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaParis » 19. Jun. 2005 12:48

Tyra napisal/-a:Uh, prvic v tej temi.
Skratka, jaz nisem nikoli "navijala" za Ferarrija, Shumi mi je pa ze sam po sebi antipaticen, zato sem letos cisto happy, ker jim ne gre ravno najboljse :freude:
Sama sem najbolj srecna, ko/ce zmaga Frenando Alonso :D Za Renault sem bila vecino casa, zadnje leta pa poleg tega navijam se za Mercedes.
Jaz tudi mislim, da je Schumacher antipaticen. Pa se tak grd face ma. Kimi Raikkonen je ful lepsi :arrow: SlikaSlikaSlika
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 19. Jun. 2005 14:42

:rofl: ... ti pa si za štose ...
nism vedla, da se športnike ocenjuje po videzu in ne po talentu ...
pol pa najbolj da košarko igrata sam še iverson pa kobe, ker ostali niso taki manekeni :roll:
mislm, tipična izjave ene, cititram aleška :P , kokice, ki nima treh čistih v formuli ...

aja, dans pa ne morm gledat tekme, ker mi je lan tok stisnl k sta se ralf pa fernando razletela ... sicer fernando mal mn, sam ralf je biu pa konc ... tko da letos ne ...
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 19. Jun. 2005 19:42

Trenutno stanje na dirki za vn ZDA: Vodi Barrichello, drugi Schummy, tretji Monteiro :D No pa še trije so za njimi :D Drugih pa ni nikjer na stezi :lol:

Tale Formula je naletela na veliko težavo :cry:
HASTA LUEGO
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 19. Jun. 2005 19:46

:lol: Zgleda da Schumacher lahko zmaga le če drugi odstopijo, ker imajo slabe gume.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 19. Jun. 2005 20:39

Ampak to ni za verjet..
Šumi pa še ponosen na zmago.. Toliko o ferpleju in poštenem dirkanju (ki ga on tako zagovarja) ko pa svojega moštvenega kolega izrine.. Sramota.. :stupid:
Uporabniški avatar
steLLcy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 809
Na forumu od: 9. 8. 2004
Kraj: CeLjE

Neprebrana objavaNapisal/-a steLLcy » 19. Jun. 2005 20:41

tamala82 napisal/-a:Ampak to ni za verjet..
Šumi pa še ponosen na zmago.. Toliko o ferpleju in poštenem dirkanju (ki ga on tako zagovarja) ko pa svojega moštvenega kolega izrine.. Sramota.. :stupid:

kwa?...no, sej je za pričakvat kej takiga....ta šumi je man tak požrešn....pa ne me zdej popluvat, bejbika.....nism rekla da ni dobr dirkač (kar nedvomno je)...sam to sezono je pa že mal obupan.... :(
Waiting in the queue oh whoopee doo
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 19. Jun. 2005 21:01

Men se pa Šumi ni zdel tok zlo ponosen na svojo zmago. Vesel je pač, ker je njegova prva v tej sezoni.

Ampak F1 je pa res v globokem sra*** :cry: Sm prov žalostna zaradi tega.
Pa ne vem, a bi bla jezna na fio, ker jim ni dovolila menjat gum, al pa na ferrarija, ker so bili samo oni proti tisti šikani :nixweiss:

Seveda zdj boste vsi, ki ste za ferrarije rekl, da je kriva fia, ostali pa, da je kriv ferrari
:lol:
HASTA LUEGO
strela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 22. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a strela » 19. Jun. 2005 21:22

Jaz nisem za ferrari pa vseeno mislim da je kriva fia. :)
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 19. Jun. 2005 22:41

Chica Guapa napisal/-a:Ampak F1 je pa res v globokem sra*** :cry: Sm prov žalostna zaradi tega.
Pa ne vem, a bi bla jezna na fio, ker jim ni dovolila menjat gum, al pa na ferrarija, ker so bili samo oni proti tisti šikani :nixweiss:

Seveda zdj boste vsi, ki ste za ferrarije rekl, da je kriva fia, ostali pa, da je kriv ferrari
:lol:

meni se tud ni zdel ponosen(zakaj bi ze bil?)... pomoje se je prou lepo zabaval :D

ne ne bomo rekl da je kriva FIA, zakaj bi ze bla kriva FIA? ferrari pa tud ni nic kriv...
Kriv je MICHELIN! dripci ne znajo dobrih gum narest... so pa smotani usi k so bojkoteral dirko, sej itak varnost je na prvem mestu, sam useen, loh bi mal pocasnej vozil :D
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 19. Jun. 2005 22:47

joj dons pa formula kr neki no :roll: je bolš motociklizm pa rossi :P
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 19. Jun. 2005 23:14

Slatka Mala napisal/-a:je bolš motociklizm pa rossi :P

Ja valda, jaz motociklizem dajem že ene 5 let pred F1 (Je na drugem mestu). Dirke gledam res z užitkom, kar bi za F1 včasih težko trdil.

Danes sem pa gledal samo prvih 15 min. Hotel sem videt samo štart, gledal nebi tudi, če bi bili vsi na štartu, ker zvečer ni časa. :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov