Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 21. Okt. 2007 18:55

FERRARI WORLD CHAMPION! I`m lovin it :flehan:

Sej sem vedel, McLaren se sam zajeba, tako da je bila šala mala osvojiti naslov :schaf:
Uporabniški avatar
_*Jagoda*_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 17. 4. 2007
Kraj: Slovenija :D

Neprebrana objavaNapisal/-a _*Jagoda*_ » 21. Okt. 2007 19:07

bravo Kimi :mrgreen:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 21. Okt. 2007 19:38

samo, da ni Alonso prisel na svoj racun - kmet en :D

(sej nisem fan F1, samo dans sem pac silom prilike mogla psolusat zadeve :))
I love SISLEY& RW
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 21. Okt. 2007 20:32

Raikonen si je zaslužu naslov.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 21. Okt. 2007 22:45

sem rekla!!!!!kimi!!!!!!!!!!! :love: :love: :bia: drugač pa sem zdaj na popu slišala, da je naslov prvaka pod vprašajem, ker komisarji preučujejo morebitne nepravilnosti na dirkalnikih williamsov?se mi zdi da je rekla williamsov, potemtakem bi bil hemlitom ob morebitni diskvalifikaciji williamsov 5 in prvak. ker nikjer zdaj na hitro nisem našla podatka o tem, koga preučujejo. mislim pa da sta heidfeld in kubica. je pa možno da preučujejo rosberga, potem bi biu sam on diskvalificiran, hamilton bi biu 6. in prvak ostane moj kimi! se oproščam za netočne informacije glavno je, da je kimijev naslov očitno pod vprašajem. še tega majnka, ko že tak vsi za hamiltonovo korist delajo :twisted:
Uporabniški avatar
motorola
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a motorola » 22. Okt. 2007 13:15

^^ so se pol vseeno odločli, da ne bojo nobenga diskvalificirali. čeprav je mclaren napovedal pritožbo. najbolj bedno mi je, ko majo pol odločitve za zeleno mizo. naj sprejmejo poraz, pa je.

sama sem sicer bla za hamiltona (je blo treba poiskat neko alternativo, odkar šumija ni več), ampak vseeno raje vidim, da je prvak kimi kot pa alonso.
več sreče drugo leto al kak? :wink:
If people can't accept your imperfections, that's their fault.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 22. Okt. 2007 15:04

sAdie napisal/-a:samo, da ni Alonso prisel na svoj racun - kmet en :D


kako, da ni? Pa prav Alonso je prišel na svoj račun ... samo, da ni Lewis prvak, samo da ni Lewis prvak si je ponavljal .. in je bil presrečen, ko je Kimi zmagal!
Mislim, da Lewis ni deležen nekih simpatij med drugimi dirkači ... tudi meni ni ljub ... ne maram div in ne maram, da se vse dela njemu v korist ... prav smešno je že vse skupaj in hvala bogu, da je bil SAM kriv, da je izgubil naslov ... eh Lewis tole ti je bila življenjska šansa, take več nikoli ne boš imel in si jo vrgel v smeti ... in to je razlika med povprečnim in dobrim oziroma vrhunskim voznikom ...
važno, da je Deni zadel, da po prvak blondinec in da je Kimi s Ferrarijem, po 2 sezonah prevlade Alonsa in Renaulta, na vrhu ... to, kar smo čakali lansko leto, smo dobili letos ... le da je bilo lani 10, neulovljivih, točk ;)

sem pa Alonsu bolj privoščila zmago kot Lewisu, pa čeprav mi gre tako na živce ... Alonso je vseeno zelo dober voznik, ne glede na vse ;)
Uporabniški avatar
klarica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 9. 9. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a klarica » 22. Okt. 2007 18:06

...
Zadnjič spremenil klarica, dne 11. Jun. 2010 11:14, skupaj popravljeno 1 krat.
načelo "no judgement" ga zmaga.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 23. Okt. 2007 10:44

klarica napisal/-a:lewis je na tej dirki pokazal kaj je: zelo nadarjen, a neizkušen mladič.

meni se še vedno ne zdi nek virtuoz ... in ne, to kar je on naredil ni neizkušenost. In ni težko biti dober v takem avtu kot je bil letos McLaren.
jaz se oproščam, ampak meni je Hamilton že od samega začetka tok antipatičen, da konc ...
prav fan BMWja sem ratala, ker sta mi tako prisrčna oba, da konc ...
vedno sem bila in bom fenica ferrarija, tako v dobrih kot v slabih časih, ampak imam pa simpatije tudi med "slabšimi" dirkači ... Nick, Nico, Robert, Sato, sutil, Webber, Vettel, bivši Wurz, Davidson včasih sem bila strasten navijač de la Rose, ko je vozil še v tisti oranžni kanti. Button jasno, čeprav .. :?
Te vozniki imajo v sebi neko karizmo, talent, ki pa ne pride do izraza v slabših avtih.
Uporabniški avatar
Lane
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 22. 9. 2004
Kraj: Rio

Neprebrana objavaNapisal/-a Lane » 23. Okt. 2007 21:35

To Kimi. Naj se kar pritužujejo, naslova za leto 2007, ti ne more vzeti nihče.
Zasluženo slavje. :gut: :respekt: :gut:
Uporabniški avatar
Racman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 22. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Racman » 23. Okt. 2007 22:12

bejbika napisal/-a:
klarica napisal/-a:lewis je na tej dirki pokazal kaj je: zelo nadarjen, a neizkušen mladič.

meni se še vedno ne zdi nek virtuoz ... in ne, to kar je on naredil ni neizkušenost. In ni težko biti dober v takem avtu kot je bil letos McLaren.
jaz se oproščam, ampak meni je Hamilton že od samega začetka tok antipatičen, da konc ...
prav fan BMWja sem ratala, ker sta mi tako prisrčna oba, da konc ...
vedno sem bila in bom fenica ferrarija, tako v dobrih kot v slabih časih, ampak imam pa simpatije tudi med "slabšimi" dirkači ... Nick, Nico, Robert, Sato, sutil, Webber, Vettel, bivši Wurz, Davidson včasih sem bila strasten navijač de la Rose, ko je vozil še v tisti oranžni kanti. Button jasno, čeprav .. :?
Te vozniki imajo v sebi neko karizmo, talent, ki pa ne pride do izraza v slabših avtih.


Se strinjam. Ti vozniki imajo talent, a zaradi slabše mašine ne morejo pokazati kaj zares znajo. Zato je pa Hamilton na toliko boljšem, ker ima talent IN dober avto, da nam je pokazal česa vsega je zmožen. :wink: Žal je še neizkušen kar se F1 tiče in se je pač zgodilo to, kar sem se najbolj bal... pritisk ga je "pokopal".

In prav zaradi neizkušenosti ga večina gledalcev F1 ne mara. Prvič, ker je nov in drugič, ker je že takoj dobil pogodbo z McLarnom. Ljubosumje? Nekaj takega...

Ob tem mi je tudi smešno, da večina govori, da Alonso kao ne ve vozit in da je tako visoko le zaradi sreče. Naj vas spomnim, da je njegovo prvo moštvo bilo Minardi iz leta 2001 (podobno kot Spyker letos - ful slabo v glavnem). Vseeno mu je pa na večini dirk uspelo prehiteti moštva kot sta Prost in Arrows. :wink: Tip je zelo talentiran... le malo preveč egoističen, po moje.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Nov. 2007 10:42

Bilo bi zelo lepo, če bo to res saj je res izjemen voznik:)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 18. Jan. 2008 17:14

In, kaj pravite na razvrstitve po moštvih, kaj mislite se bo dogajalo v novi sezoni?
Vesela sem za Alonsa, da je šel iz ekipe, kjer se ni počutil dobro in upam, da bo z Renaultom v novi sezoni spet pokazal zobe svojim nasprotnikom :twisted: .
Uporabniški avatar
motorola
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 266
Na forumu od: 10. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a motorola » 19. Jan. 2008 16:23

ko je šumi še tekmoval, sem vsako dirko spremljala totalno živčna, še dobro, da je nehal, ker to ni blo več dobro za moj živčni sistem :)

drugače pa mi je najbolj prirastel k srcu hamilton, alonsa pa ne prebavljam :evil:

se mi pa zdi, da ko začne tekmovalec 1x menjavat ekipe, se ne najde več. vsaj do sedaj je blo tak. bomo vidli.
If people can't accept your imperfections, that's their fault.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 22. Jan. 2008 18:57

motorola napisal/-a:se mi pa zdi, da ko začne tekmovalec 1x menjavat ekipe, se ne najde več. vsaj do sedaj je blo tak. bomo vidli.
Ne ne..upejmo, da mu ne preide preveč v navado, naj zdaj ostane pri Renault-u. :D

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron