Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Racman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 22. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Racman » 07. Okt. 2007 13:25

lun|ca napisal/-a:Kaj ste gledali danes kaj dirko? Js imam vedno bolj rahle živce zraven te formule :) . Še vedno navijam za Alonsa in za to, da bi postal prvak. čeprav vem, da je to skoraj že nemogoče.
Na konc morm sam še to pripomnit, da se mi je danes kr mal fajn zdelo, da je Hamilton šel vn, glede na to, da so ga že vsi okronali za prvaka in naj bi bili zadnji dve dirki zanj le še formalnost :P
Gremo Alonso :!:


V bistvu ni Hamilton za to kriv. Kolikor js spremljam te dirke, mi on deluje še najbolj prijazno izmed vseh dirkačev. Mediji pa pač napihujejo svoje..
Če bi se ista stvar zgodila Raikkonenu, Alonsu ali Massi... kaj misliš, kaj bi nardili? Mehanike, novinarje in vse, ki bi se jim približali, bi v jezi odrinili stran in se začeli neki pizdit na nesposobnost kitajskih varnostnikov. Hamilton pa se je lepo mirno pripeljal do garaže, se zahvalil vozniku, odkorakal v garažo in se preoblekel... pol pa prišel k svojim mehanikom in vsakemu segel v roko. Človek se zna obvladovat. :wink:

Po eni strani je sicer dobro, da ni prišel na prvo mesto (bo vsaj zanimiva dirka v Braziliji), ampak bi mu pa vseeno privoščil zmago. Takšen karakter, kakršnega ima on, sem nazadnje videl pri Senni, sploh pa (za rookieja) dobro vozi. :)
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 07. Okt. 2007 14:55

Tigi napisal/-a:Alonso naslednje leto pri Ferrariju

:stupid: Ja halo no...pa nemore pridt Alonso v Ferrarija...Sem rekla, da če se to zgodi, da takoj neham navijat za Ferrarija in bo Honda...mah kaj ta si splo hne zasuži se sploh vsedt v Ferrarija...opažam, da bom nehala gledat F1...


Js iskreno in močno upam, da se to ne zgodi. Ker mi je praktično nemogoče in ogabno že samo pomislit na to.

Naslednja dirka pa bo vsekakor vredna ogleda. Sicer sem goreča privrženka rdečih. Ampak če že mora zmagati kdo, naj to ne bo Alonso...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 07. Okt. 2007 22:56

lej ti njih - keri privrzenci F1 :D A se vsi ponoci al pa v nenormalnih zgodnjih urah vstajate zarat cvilecih gum?

meni je pa to zivi dolgcajt :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 07. Okt. 2007 23:06

Haha sAdie... ko ne veš kaj je fajn :rofl: in priznam ja, zarad formule mi ni težko riti dvignat iz postejle :lach:
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 07. Okt. 2007 23:15

:D

ce mi bos dala dober argument zakaj je fajn, oblubim, da bom naslednic tui sama rit malo prej dvingla s postle :lach:

PS: nekak najbolj "simpaticn" mi je...ammm...kak se ze pise...menda Raikkonen - ampak nic ne vem o njegovi voznji. :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 07. Okt. 2007 23:27

A ti nekej odkrito povem? Nevem s čim bi te lahko navdušla. Js ti lahko samo povem, zakaj js gledam F1. In ti ni zaradi ene stvari.
Dirke spremljam pomoje da že kr krepkih 10 let. Navdušil me je oče, ki je tak strasten privrženec.
Men so dirke zanimive zaradi dirkačev za katere navijam. Ker mi je zanimiv način vožnje (vsak ima svojega), ker se tooolkrat presmejim zaradi nesposobnosti dirkačev in ker mi je zanimivo, kakšno taktiko bo katero moštvo izbralo.

Imaš bolj ali manj zanimive tekme. Priznam, da so nekatere živi dolgčas, ampak nekatere so napete, da si pogrizem vse nohte.
Pomoje bi ti še lahko naštevala vzroke zakaj js to gledam, nevem pa, če bi te prepričala. Mislim, da ti zna najbolj slikovito vse skup opisat Bejbi... :wink: ona je res majstor v tem :D
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 17. Okt. 2007 10:44

*pupika* napisal/-a:Haha sAdie... ko ne veš kaj je fajn :rofl: in priznam ja, zarad formule mi ni težko riti dvignat iz postejle :lach:


Odkar je šel Schumi tudi tega več ne počnem...sem še clo kosilo jedla v dnevni sobi ali pa ga sploh nisem :)

zdej je pa totalna beda...

No še vseeeno sem za Ferrari ampak če pride notr Alonso v ta team grem pa za Hondo navijat...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 17. Okt. 2007 14:08

^^ Tigi ne boš te "sreče" :lach:
Massa je podpisal do 2010, Kimi ima pa tako pogodbo do 2009, tako da bo verjetno Alonso šel nazaj k svojemu bivšemu šefu.

uuu, jaz nisem pa za nobeno dirko vstala ob 3h ... za tiste ob 7h še, ampak ob 3h no way. Edino, če sem prišla z žura dam, pa sem potem gledala do konca ;)
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 20. Okt. 2007 7:25

bejbika napisal/-a:..bo verjetno Alonso šel nazaj k svojemu bivšemu šefu.
Kamor tudi paše. :) (imho)
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 20. Okt. 2007 20:38

Ojoj, jutri bo pa Pop tv imel profita; 3je se borijo za naslov sv. prvaka. To bom pa mogoče še jst pogledala :D
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 21. Okt. 2007 13:52

še 3 urce :x ..
Uporabniški avatar
tonza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tonza » 21. Okt. 2007 14:19

Upam da bo Hamilton svetovni prvak. :D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 21. Okt. 2007 15:16

Upam da se oba McLarna razbijeta med sabo, če se to ne zgodi pa nej se Massa zabije v enega izmed njih...Samo da bo kaos! :supercool:
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Okt. 2007 18:46

Čestitke Kimiju za zmago in naslov svetovnega prvaka,
Massa drugi - na tekmi,
Alonso 3.;
Hamilton in Alonso si pa delita 2. mesto v seštevku, heh..
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 21. Okt. 2007 18:53

KIMIIIIIIIIII :jump: Najbolši si!!!! :gut: Čestitke!!! :cool:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]