Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 06. Avg. 2007 13:23

jAP... men je bil simpatičen, ko je začel vozit.. sam zdej pa samo BRUH in BRUH... kak je pa egocentričen in samovšečen... :eek:
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Avg. 2007 12:04

Meni je bil tak pa antipatik samo, da sem ga vidla...pa sploh nisem vedla da je pr konkurenci...tudi če bi bil pri rdečih bi bruhala ko bi ga vidla..
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 07. Avg. 2007 15:33

Kaj pa vem.. men se je zasral, ko je začel take lovske strelat in bit egocentrična rit... oooo.... hau aj hejt him!
prav res!

Hamilton mi je npr. ful vredu, pa čeprav je pri "konkurenci".
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 07. Avg. 2007 15:40

sem gledala zdej tekmo in sem bla totalno razočarana nad ferrarijem :? no dobr za tolažbo je blo da so McLarnu vzeli konstruktorske točke s te dirke. in če bo alonso res pršel v ferrari neham navijat zanje. odkar ni michaela formula ni več ista. škoda da se je upokojil :cry:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 07. Avg. 2007 19:16

^^Alonso ne bo nikoli prišel k ferrariju ... v to bodite kar prepričane ;) .. prej Lewis kot pa Alonso ... ma ne bi ga mel todt v ekipi, pa če je zadnji voznik na svetu ...
tole je pa že blamaža ... angleška ekipa si tega ne bi smela dovolt ... malo me spominja vse skupaj na dogajanje izpred par let, ko je šla slovenska nogometna reprezentanca na sP v Korejo ...
zgodilo se je točno to, kar so vsi predvideval ... moraš imeti določenega glavnega voznika in njegovega pomočnika ... jasno, da je Alonsu prekipelo, saj bi Šumiju tudi, če bi bil v taki situaciji ... Alonso je le 2x sv. prvak in se Hamilton nima kaj nespoštljivo obnašat do njega ... ni težko zmagat tekmo, ko pa začneš z prvega mesta ... škoda, da ni bil na Massinem, me zanima kateri bi potem bil ...
tukaj pa dajem prav Alonsu ... glede zadnjega spora ... če je Hamilton oviral njega, je prav, da je tudi on njega .. in kaj se to pravi, da se Ronu Dennisu reče, naj odjebe ... Lewisu so resnično zrastla krila in si malo preveč dovoli ... tega si pa nihče ne sme dovoliti ... in bi bila boljša poteza, da se znebijo Lewisa kot pa Alonsa ...
ampak bo pa zanimivo, ker sedaj se bo šlo pa na nož ... Kimi bo prvak :lach:
Uporabniški avatar
Afrodita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 1. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Afrodita » 07. Avg. 2007 20:02

jst sm pa prebrala da je McLaren dal pogoj Alonsu da nej da mir Hamiltomu al pa iz ekipe leti. in je tud velka šansa da bo Alonso sam šel iz ekipe. jao k bi se to vsaj zgodil in da ga dajo v BMW :D
Uporabniški avatar
moj_zlobni_jaz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moj_zlobni_jaz » 09. Avg. 2007 7:49

a ni blo ravno obratno, da je Alonso dal ultimat Mclarnu: ali on al pa Hamilton? :D

sicer pa go Lewis :)

V prvi vrsti pa se itak rdeci :flehan: ( ceprav me je massa zadnje case razocaral :( )
Why be an angel when I can play god?!
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 09. Avg. 2007 9:49

preberte si tole: klik

kaka budala je Alonso :?
Don''t care what people say, just follow your own way...
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Avg. 2007 10:27

^^Alonso ni nobena budala ...
jaz mu dam čisto prav ...
on je 2x svetovni prvak in jasno, da hoče malo več pozornosti in podpore v novi ekipi ... sedaj so pa vse oči uprte v Lewisa ... ne vem no, Lewisu preveč rastejo krila in misli, da je nekaj več kot Alonso ... ampak, čeprav sovražim Alonsa, je on trenutno v celotni karavani najboljši voznik ... in, če bi bilo vse normalno, bi morala on in Kimi biti na prvih 2 mestih ... ampak tko to pač je ...
Uporabniški avatar
moj_zlobni_jaz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moj_zlobni_jaz » 09. Avg. 2007 10:45

ja normalno, da so vse oci uprte v Lewisa, ce pa ima neverjeten talent al kakrkoli zelite temu reci...in tega ne more nihce zanikat....sicer pa nevem zakaj bi naj zdaj zrasla krila..nisem se nic takega od njega zasledila, da bi lahko to rekla....
pa da ne bo kdo zaj rekel, da ga branim al whatever, pa tud ne podpiram neke antireklame za alonsa..al pac tko je....
Why be an angel when I can play god?!
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Avg. 2007 10:52

^^nisem Alonsov fan ... zdaleč od tega ...
bo treba kak članek prebrat, pa boš potem vedela kaj mislim ;)
drugače pa moj post na prejšnji strani že govori o temu ...
no, 1x je Niki Lauda rekel, da bi tak bolid tudi opica znala vozit ...
talent se ne ocenjuje po temu, da se ti poženeš s prvega mesta v Budimpešti, kjer je prehitevanje nemogoče in tam ostaneš do konca ... talent se vidi v prehitevanju, v prebijanju iz ozadja ... Lewis ni pa še niti ene take tekme uprizoril ... niti enega, razen Kubice, ni napadel ... kako potem lahko govorimo o talentu? ... ko govorim o prehitevanju, ne mislim na prehitevanje Takume Sata ;) ... da ne bo pomote ... tega prehiti tudi David Coulthard ...
jaz bom priznala njegov talent, ko bo eno dirko začel z boksov kot jo je Massa in prišel do 5. mesta ... ali pa do stopničk ... žal sem pa videla samo zelo slabo vožnjo v Nemčiji, kjer je izletel iz steze skupaj z vsemi slabšimi vozniki ;) ...
Uporabniški avatar
moj_zlobni_jaz
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a moj_zlobni_jaz » 09. Avg. 2007 11:22

no saj nisem rekla, da si alonsov fan :) da ne bo pomote

no saj s tega stalisca mas prav....sam pac kar tako brez vsega pa tud nebi tak dobro vozil :) ker sam od dobrega avta pa tud ni vse odvisno... bo zgleda res ocitno potrebno, da bo 1x startal z boksov al pa z ozadja, da bomo videli, kak je na stvari ;)
Why be an angel when I can play god?!
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 09. Avg. 2007 11:56

Alonso gre lahko kebab delat :cool:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 09. Avg. 2007 11:59

Drugo leto ko ne bo več ugrajen sistem proti zdrasavanju v bolidih bomo lahko videli kdo je šofer in kdo ni.
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 09. Avg. 2007 12:58

moj_zlobni_jaz napisal/-a:no saj nisem rekla, da si alonsov fan :) da ne bo pomote

no, sej vem ... samo, da ne bo kdo mislil, da ga zagovarjam, ker je meni ljub ... še zdaleč ne ... pač to kar delata oba, je zame totalno nešportno in takega vedenja ne podpiram ... glede na to, kaj so govorili o Šumiju, da je nešporten voznik - no, proti tema, je Šumi kukr en mejhn amater

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov