Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 17. Mar. 2007 15:48

Joj men je pa kr mal težko gledat Kimija v rdečem :roll: se kar ne morem navadit, da je pr Ferrariju in ne pr McLarnu :? sam vseen itak navijam pač za njega, kot dirkača, ker si res že zasluži naslov SP!!

Za McLaren pa... hmm... težko mi je ful, ker sem za njih navijala že kar nekaj let, mrde bom mal potihem, ampak za celotno ekipo, ker Alonso... mi not lajk (brez zamere fenom), Hamilton pa... iz njega pa še bo neki no :)
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 17. Mar. 2007 16:00

Ja sej te razumem,jst kot ferrarista pa težko vidim tistega Finca v rdečem kombinezonu :? .
Kot kaže bo letos po dolgem času sezona res napeta in zanimiva,ter bolj izenačena zato že komej čakam štart ponoči.
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 17. Mar. 2007 16:17

Se strinjam, da bo napeta ja in jst tud že komi čakam, da se začne, sam upam da bom do takrat pršla domov da si bom lahko pogledala :)
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 17. Mar. 2007 16:47

the big red machine napisal/-a:Ja sej te razumem,jst kot ferrarista pa težko vidim tistega Finca v rdečem kombinezonu :? .
Kot kaže bo letos po dolgem času sezona res napeta in zanimiva,ter bolj izenačena zato že komej čakam štart ponoči.


Zanimiva bo že s tega vidika, ker vidm, da mamo vsi favorizirane ali voznike ali ekipe, redko je pa stvar združena. :)
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 18. Mar. 2007 2:24

maria18 napisal/-a:baucyka.....tvoj komentar da alonso nikoli ni pokazal pretiranega veselja do zmage!!...ocitno si res vedno presaltala program...ce ga nebi bi videla kako se je vedno veselil in vse...tko da ne komentiraj nekaj kar ne vidis!!!!....


ja no jst se vedno ostajam navijacica renaulta....bomo vidl kako se bo kovalainen odnesu..haha....bo pa itak zanimivo..pomojem se bosta alonso pa raikkonen najbolj borila za svetovnega prvaka...bomo vidl...

ja ob treh zjutri bo treba ustat....bomo pol vidl kaj bo :D


ne repenči se, sem napisala, da sem prešaltala, ko je on zmagal, sicer pa sem mislila nasploh, izraz na obrazu, ko so ga snemali, je največkrat resen, če primerjam z drugimi športniki, tudi v F1...res se mi ne da kregat kaj se tega tiče, navijaj ti za alonsa, nima veze kaki je, jas pa od zdaj za raikkonenna in vse ok, prav? sicer pa je raikkonenn znan po svoji hladnokrvnosti, kot, da ga nič ne gane, pa mi je to všeč, alonso mi že pa sploh kot pojava ni všeč, mam pravico do tega al ne? tak, jas že čakam na dirko, morn priznat da sn se kr vživela v vlogo raikkonennove navijačice!!upam da je on naslednik šumija v ferrariju in da bo letos prvak!še 1 ura in 10min :tanz: KIMI :tanz: :D
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 18. Mar. 2007 2:42

Ja če primerjam veselje ob zmagi Raikkonenna in Alonsa je ena in ista stvar.Sicer pa noben od njiju ne zna zmagovati u velikem slogu (ala Schumacher).Upam da bo Massa prvak čeprav je imel že na začetku veliko smolo.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 18. Mar. 2007 2:52

še en ko čaka na start?
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 18. Mar. 2007 2:53

ja, sm že mislu da sm sam :D
Zadnjič spremenil the big red machine, dne 18. Mar. 2007 2:58, skupaj popravljeno 1 krat.
BaUcYkA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 259
Na forumu od: 26. 10. 2005
Kraj: *štajerska*

Neprebrana objavaNapisal/-a BaUcYkA » 18. Mar. 2007 2:57

zaj me je tak koelga zajebal, se ga je napiu pa morn po njega it, da ga domu spravim.upam da bom do starta doma...pozdrav
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 18. Mar. 2007 3:00

:lol: upam da ti uspe.Veliko užitkov ob gledanju,bomo že pokomentirali razplet.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Mar. 2007 3:35

FORRRRRRRRMULA :heiss:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
the big red machine
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 11. 3. 2007
Kraj: gozd

Neprebrana objavaNapisal/-a the big red machine » 18. Mar. 2007 5:45

ZMAGA FERRARIJA!!! :jump: Zanesljivo od štarta do cilja,čestitke Massi za 6 mesto.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Mar. 2007 6:15

:jump: :jump: :jump: :jump:

Sam kok je Kimi hladen ej...prov pogrešam Schumija in njegove skose, ko je prvi...

Se mi zdi da je blo vse tako hladno brez njega...

Kimi je pa itak ICE MAN
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
MoJcHyKa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 25. 11. 2006
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a MoJcHyKa » 18. Mar. 2007 8:49

O kako lepo ferrari je zmagu...sem prav vesela :D sicer pa dirke nisem gledala, ker sem bila čist končana, sem pršla glih z žuranja :D
Drgač sem pa prej neki gledala, ker je bilo ponovitev in tudi jaz pogrešm schumija in njegovo veselje, ko je zmagal :D
Kimi pa...the ice man... kot si rekla...
http://24ur.com/naslovnica/novice/sport ... 092480.php
http://24ur.com/naslovnica/novice/sport ... 092530.php
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 18. Mar. 2007 9:43

Mah kaj čem boljšga... Kimi in Mclaren na stopničkah :D seveda v tem vrstnem redu :P
Kimi :gut:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov