Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Smotko06
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smotko06 » 19. Okt. 2006 17:04

BMW Sauber je uradno objavil dirkače za 2007:
KLIK
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 20. Okt. 2006 8:58

Tigi napisal/-a:Ni važn al ma Schumi 4kotn obraz al ma dva nosova al kr kol že...

Schumi saj zna vozt in ma tehniko...nekateri ga ne prebavljate ker je pač super voznik in nikoli nebo pozabljen...še spomenik mu morjo postavt :cool:
Schumi bo naredu sceno na predzadnji in zadnji dirki...

SCUMI ROX


Je še pa sam zadnja dirka...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 20. Okt. 2006 18:54

Ja opazla sm da sm se zmotila pr pisanju... :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 22. Okt. 2006 10:18

Kere bedne kvalifikacije učer :? No za Masso sm na polno vesela, ampak ... Schumiju se je učer neki mal pokvarla pumpica k dovaja benz v motor in ni blo nobenga pritiska in zato ni mogu odpelat v Q3 nobenga hitrga kroga... Ampak dobra stran pa je da jim vrjetn ne bo treba zamenat motorja in bo štartu iz 10. in ne iz 20. mesta. Če je mel zdej Schumi tako smolo (tut na Japonskem) , bo pa mogoče mel tut Alonso... No ja upam da Ferrari osvoji konstruktorskega. Alonso pa tut če bo prvak je to zadnič v njegovi karieri! Dons bom še zadnjič uživala ob F1. Upam da se usaj konča men v veselje :)
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 22. Okt. 2006 11:31

Ewchk napisal/-a:Alonso pa tut če bo prvak je to zadnič v njegovi karieri!


a to kr tko rečš k ne navijaš zanj al je kšn tprav razlog?
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 22. Okt. 2006 11:38

somebody napisal/-a:
Ewchk napisal/-a:Alonso pa tut če bo prvak je to zadnič v njegovi karieri!


a to kr tko rečš k ne navijaš zanj al je kšn tprav razlog?

Mal poglej McLaren pa ti bo use jasn! Leta 1999 je bil zadnič prvak z Mercedezom in bo treba še velik razvit da bo spet nasledn. Drgač pa je on tut zadn kermu prvoščm naslov, ampak to je pa drugo...
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 22. Okt. 2006 19:56

LyLa napisal/-a:nej se zakluc zadnja dirka zanga vsaj dostojanstveno, ce ze ne na stopnickah
:respekt:

Blo blizu stopničk, mejčkn zmanjkalo. Mal je mel smole dans (mal) ..
Šumiju grejo res lah sam čestitke za vse uspehe. ;) Bravo tut za dans, tut če ni blo stopničk, ampak boril pa se je. Škoda, k je konec.

Pa čestitke tut Alonsu za skupno zmago. Pa malemu Massi za današnjo zmago. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 22. Okt. 2006 20:02

svaka čast šumiju ... to je voznik vseh časov!!! kako je teru avto čez zmožnosti ... waaaa ... škoda, da ni ratalo ..
ostalim voznikom vse pohvale, da so ga spustili predsed, da se je zapodil v lov na Alonsa ...
škoda, da mu je Fiziko prase predru gumo, ker drugače bi bila tole zelooo krvava dirka ... vsi proti Alonsu ...
Kimija pa čez koleno pa z šibo po riti ... sramota! pazi se drugo leto prihajaš v Ferrari, pa se lahko zgodi, da se kaka guma založi ... :lach:
Massa obvlada ... Šumi ima dobrega naslednika ...

Danes se je pokazalo, da so vsi vozniki ala Kimi in Fiziko niso vredni pol počenega groša ... Šumi hvala, da si naredu formulo zanimivo ... jst sm blazno uživala ob gledanju tvoje vožnje ... svaka čast :gut: :flehan:

ps: kakšnakoli podobnost z resničnimi dogodki je zgolj naključna .. vsi, ki se najdete v mojem postu, žalite se občini Savski venac ...
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 22. Okt. 2006 20:09

:respekt: alonso......sam to lahk recm :D
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 22. Okt. 2006 21:05

ja ja šumi je dons pokazu kako se fura, potem ko mu je pocla guma js z zadnjega mesta prsu na cetro, samo 5 sekund za alfonzom. pa kako je kimija prehitu :) car!
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 23. Okt. 2006 5:48

Schumi you'll be deeply missed! F1 ne bo nikol več to kar je bla (zame). Res je dokazu kakšen prvovrsten voznik je. Ta vikend in na GP Japonske je mel smolo, pač mu res 8. ni blo usojen postat sv. prvak. Ampak zame je prvak in vedno bo! Z njim sem dihala ob vikendih in živela in vsega lepga se enkrat konča. Res so bla lepa leta! Kar je učeri naredu: da je bil zadn, 70 s zaostaju za Masso in tišču plin do konca , bil je 30s za Monteirom k je bil predzadn... In si s suvereno vožnjo prvozu 4. mesto... človek ne more da ne razmišlja kaj bi blo če ga Fisichela neb mal nabil v gumo s spojlerjem... Ni prvi k si je zaslužu naslov in ga ni osvoju, pa tut zadn ni. Je blo pa zlo lepo (ne vem a od FIE al od organizatorjev - no sej smo zvedl da je Bernie en od "lastnikov" dirkališča) da so nardil poseben pokal za izjemne dosežke v formuli. Žal mi je sam da se ni poslovil na stopničkah. Ampak sej js sm z njim praznovala v Monzi.

Res je najboljši dikrač in mu noben Alonso ne Kimi ne kdo drug od zdej vozečih ne pride niti do glivic na nogah :D
Aja pa ko je folk vedno se prtožval kao da Ališić kao na polno navija za Schumija in skos sam o njemu govori, učeri je v športni sceni Jerančič povedu usem, k ste mel med dirkami čepke v ušesih in niste prov slišal, da Ališić ne navija za Schumija in da ga lih on skos kritizera. Js sm to vedno vedla, za ostale je pa tuki dokaz!

Škoda za Ferrari za konstrktorski, ki bi ga 100% osvojil če neb Fisicho... Ampak ok, pa drug let. Massa si je pa privozu res lepo zmago! Čaka ga lepa prihodnost (ni lih Schumijevga kova, ampak useen)!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 23. Okt. 2006 8:47

Nora dirka je bla včeraj...gledala sem samo začetek dirke ampak potem sem se hit vsedla v avto in pičila v LJ...
Sedeli smo tm v lokalčku, ko je Prešernov spomenik in jedli kostanj... Ko pokliče kolega in pove končne dosežke dirkačev in odločitev kdo je svetovni prvak...S kolegam sva se skor zjokala ostali pa veseli le da ni naš Schumi zmagal...

Ja letos je škoda, da se ni poslovil zelo slovesno ampak ok...je bil pa ostala leta nazaj prvak in nikoli nebo pozabljen ker je izreden voznik...slišala sem in brala pr predhodnici in ugotovila, da je bla zelo zanimiva dirka...

Za Ferrari bom skos ampak pogrešala bom un ime SCHUMI...

Alonso je lulek zase...

Ewchk imaš prav, da bo Alonso nesega niti do glivic na Schumijevih nogah :cool:


:respekt: Michael Schumacher
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 23. Okt. 2006 15:05

sam neki ewchk k si napisala da bi sumi zmagu ce ga ne bi fisicela.....sam neki fisicela se ga se dotaknu ni tko da ne njega krivit.....gumo je sam sfuku!!!....sam tok...


ja sumi je bil dober voznik...zdej so pa drugi na njegovem mestu....tko je....ne more bit skos sam edn....sej drug let bo pa raikonen v ferariju zmagoval!!...
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 23. Okt. 2006 15:13

:cry: :cry: :cry: :cry:
no, schumi se je vsaj poslovu dostojanstveno, če že ni mogu bit prvak. no, dobr d se ni ponovil kšn :wall: zidan
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 23. Okt. 2006 18:16

maria18 napisal/-a:sam neki ewchk k si napisala da bi sumi zmagu ce ga ne bi fisicela.....sam neki fisicela se ga se dotaknu ni tko da ne njega krivit.....gumo je sam sfuku!!!....sam tok...

Nism rekla da bi zmagu, ampak da kdo ve kaj bi blo... Ne obrači mojih besed :!: Ni gume sam sfuku, čeb mal podrobno gledala posnetek bi vidla da sta se pipnla... Don't be a smartass! :D
Če nisi del rešitve, si del problema.

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov