Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 13. Okt. 2006 15:22

bejbika napisal/-a:draga moja lunca ...
če ti nekdo napiše, da slabo spremljaš formulo, ker ne znaš ene pametne napisat kot samo to, da so ferrarijevi možje mehankarje podkupili, si ne zaslužiš drugega kot eno konkretno kritiko ... in potem taki užaljeni izpadi, da so moji komentarji buče ...
nazaj v prvo klop pa se učit o pravilih formule ena ...
ker jst sm tut bla že na hokej tekmi, pa se ne hvalim, da poznam vsa pravila in ozadje hokeja, pa tut rokomet spremljam že celo desetletje, pa nisem nikoli rekla, da se spoznam na rokomet ...
se pa hudičevo dobro spoznam na košarko in F1 ... in take bedne kot so, da spremljaš F1 še ko sta Hill pa Senna bila, pa nimaš pojma o sami F1 ... ššššš ... da ne bi začeli ... ker nažalost te v komentarjih povozim ... in v utemeljevanju svojih besed tudi ...
pa upam, če imaš kaj pamentega za povedat, brez žalitev, ker jst tudi tebe ne žalim ...
je pa žalostno, da se spotakneš ob moj stavek :"Draga moja, koliko časa spremlaš formulo?" ... povej pameten komentar, ne pa se neki brat s tem, da že pou stoletja spremlaš formulo ... pa uuu hill poznam, pa uuu 80k sm dala za dirko ... uuuu, svaka čast ... sam kot sm že rekla, to ne pomeni da poznaš F1 ...
pa glede mojega posta ... jst mam prekleto prav ... pa ajmo, ne ti meni da slabo berem, ker vsak post 3x preberem, ker mam dost takih otročjih izpadov ...

glede danes pa ... smola, ker je Šumi bistveno kvalitetnejši voznik ... žal je ferrari zatajil na najpomembnejši dirki ... ampak vedno upanje ostaja ...


bejbika, samo zato ker si moderatorka ti še ni treba solit tu pameti... :roll: Drugače pa ne mislim izgubljat besed, se mi zdi nesmiselno, ker vidim da si pač oseba, ki ne more sprejet drugačnega mnenja: "js mam vse prav, sam js sem najbolj pametna, mene je treba poslušat, ..." Zdaj pa ne vem več kdo je tu otročji :eek: .
Drugač pa o f1 dost vem in ti ni treba hodit naprej s takimi izpadi. eh... :roll:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 13. Okt. 2006 18:13

mislm sam ti pa si ...
1. začela si govort o podkupovanju ... in sm samo rekla, kako je, ko se mehankarji obrnejo proti vozniku in ti dala primer ... in si se ti vsa užaljena zapičla v moj stavek
jst draga moja ne vem kok ti kej spremlaš F1


ki ti je vidm naredu kar nekaj sivih las, da si se začela kle repenčt ...
2. predno se začneš spuščat v krege z mano ali kako drugo uporabnico, 2x preberi post, da ga boš razumela, potem daji replaye, ker zgleda zelo slabo bereš ali pa si ne znaš razlagat postov ...
3. če sm jst administratorka, še ne pomeni, da se me morš bat ... zakaj? kaj te bom najdla, pa s kolom pretepla? uuu, sej res, benam te lahko ... pa dej a si lahko še bolj otročja :roll:
4. z Ewchk debatiram o formuli normalno ... zakaj? ker je ženska kul in se spozna na zadeve in ve, da se jaz tudi ...
če pa nisi zrela za sprejeti kritiko ali za poduk, potem pa niso krivi moji posti, ampak ti ... tko, da začni na sebi, potem pa se spucavi na druge ... jst res ne vem, kako te lahko zgoraj napisan stavek vrže iz tira ... eh :roll:

Damon Hill svari Alonsa

Ljubljana - Zadnji britanski svetovni prvak formule ena Damon Hill opozarja Fernanda Alonsa naj ne nasede Schumacherjevi predaji. Nemec je po dirki za VN Japonske namreč izjavil, da je prvenstvo odločeno, Hill pa pravi: "To je navadno nakladanje!"
"Da Michael ne razmišlja več o naslovu prvaka, je navadna neumnost," je za BBC v ponedeljek povedal Damon Hill in pojasnil: "On nikoli ne odneha in če bi bil na Alonsovem mestu bi se pazil prav do konca zadnje dirke." Svetovni prvak iz leta 1996 je svoje mnenje zgradil na izkušnjah, saj je imel leta 1994 prav na zadnji dirki v Adelaidi z Nemcem kontroverzno "bližnje srečanje", v tisti sezoni pa se je z naslovom prvaka okronal Kärpenčan.
Alonso si je na predzadnji dirki sezone, po odstopu največjega tekmeca, pridirkal 10 točk naskoka v svetovnem prvenstvu dirkačev in edina možnost, da se Schumi od formule ena poslovi z rekordnim osmim naslovom prvaka je, da v Interlagosu zmaga, Španec pa ostane brez točke. "Schumacherja nikar ne odpišite, pred zadnjo dirko zagotovo razmišlja: 'Kako lahko zmagam, Alonso pa ne osvoji ničesar?'," je še povedal Hill in dodal: "Tako se bo lotil zadeve. Drugače ni Michael Schumacher!"
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Okt. 2006 20:39

Damon Hill svari Alonsa

Ljubljana - Zadnji britanski svetovni prvak formule ena Damon Hill opozarja Fernanda Alonsa naj ne nasede Schumacherjevi predaji. Nemec je po dirki za VN Japonske namreč izjavil, da je prvenstvo odločeno, Hill pa pravi: "To je navadno nakladanje!"
"Da Michael ne razmišlja več o naslovu prvaka, je navadna neumnost," je za BBC v ponedeljek povedal Damon Hill in pojasnil: "On nikoli ne odneha in če bi bil na Alonsovem mestu bi se pazil prav do konca zadnje dirke." Svetovni prvak iz leta 1996 je svoje mnenje zgradil na izkušnjah, saj je imel leta 1994 prav na zadnji dirki v Adelaidi z Nemcem kontroverzno "bližnje srečanje", v tisti sezoni pa se je z naslovom prvaka okronal Kärpenčan.
Alonso si je na predzadnji dirki sezone, po odstopu največjega tekmeca, pridirkal 10 točk naskoka v svetovnem prvenstvu dirkačev in edina možnost, da se Schumi od formule ena poslovi z rekordnim osmim naslovom prvaka je, da v Interlagosu zmaga, Španec pa ostane brez točke. "Schumacherja nikar ne odpišite, pred zadnjo dirko zagotovo razmišlja: 'Kako lahko zmagam, Alonso pa ne osvoji ničesar?'," je še povedal Hill in dodal: "Tako se bo lotil zadeve. Drugače ni Michael Schumacher!"
[/quote]
Upam da bo res tko :D Sej Schumi je pamtn!
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 13. Okt. 2006 20:39

držim pesti za šumija... alonso bo sam šok doživel na zadnji dirki :P :twisted:
Uporabniški avatar
lun|ca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 2. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lun|ca » 14. Okt. 2006 9:35

bejbika napisal/-a:mislm sam ti pa si ...
1. začela si govort o podkupovanju ... in sm samo rekla, kako je, ko se mehankarji obrnejo proti vozniku in ti dala primer ... in si se ti vsa užaljena zapičla v moj stavek
jst draga moja ne vem kok ti kej spremlaš F1


ki ti je vidm naredu kar nekaj sivih las, da si se začela kle repenčt ...
2. predno se začneš spuščat v krege z mano ali kako drugo uporabnico, 2x preberi post, da ga boš razumela, potem daji replaye, ker zgleda zelo slabo bereš ali pa si ne znaš razlagat postov ...
3. če sm jst administratorka, še ne pomeni, da se me morš bat ... zakaj? kaj te bom najdla, pa s kolom pretepla? uuu, sej res, benam te lahko ... pa dej a si lahko še bolj otročja :roll:
4. z Ewchk debatiram o formuli normalno ... zakaj? ker je ženska kul in se spozna na zadeve in ve, da se jaz tudi ...
če pa nisi zrela za sprejeti kritiko ali za poduk, potem pa niso krivi moji posti, ampak ti ... tko, da začni na sebi, potem pa se spucavi na druge ... jst res ne vem, kako te lahko zgoraj napisan stavek vrže iz tira ... eh :roll:

Damon Hill svari Alonsa

Ljubljana - Zadnji britanski svetovni prvak formule ena Damon Hill opozarja Fernanda Alonsa naj ne nasede Schumacherjevi predaji. Nemec je po dirki za VN Japonske namreč izjavil, da je prvenstvo odločeno, Hill pa pravi: "To je navadno nakladanje!"
"Da Michael ne razmišlja več o naslovu prvaka, je navadna neumnost," je za BBC v ponedeljek povedal Damon Hill in pojasnil: "On nikoli ne odneha in če bi bil na Alonsovem mestu bi se pazil prav do konca zadnje dirke." Svetovni prvak iz leta 1996 je svoje mnenje zgradil na izkušnjah, saj je imel leta 1994 prav na zadnji dirki v Adelaidi z Nemcem kontroverzno "bližnje srečanje", v tisti sezoni pa se je z naslovom prvaka okronal Kärpenčan.
Alonso si je na predzadnji dirki sezone, po odstopu največjega tekmeca, pridirkal 10 točk naskoka v svetovnem prvenstvu dirkačev in edina možnost, da se Schumi od formule ena poslovi z rekordnim osmim naslovom prvaka je, da v Interlagosu zmaga, Španec pa ostane brez točke. "Schumacherja nikar ne odpišite, pred zadnjo dirko zagotovo razmišlja: 'Kako lahko zmagam, Alonso pa ne osvoji ničesar?'," je še povedal Hill in dodal: "Tako se bo lotil zadeve. Drugače ni Michael Schumacher!"


Ne vem kdo je zdaj tu tisti, ki ni zrel sprejet kritike... Kakorkoli ze, to je moj zadnji post, ki ga bom napisala, ker se ne mislim več kregat.
Glede tega pa, kar je rek Hill pa bom rekla, da ce bi bla js navijač Schumacherja, tega sploh ne bi objavljala tu gor, ker je dost žalostno, da bi mogu Schumacher al pa Masa Alonsa zrint s steze, da bi lahko Schumi še zadnjič osvojil naslov. Ja, zdaj pa osuj svoj plaz besed, sam bo brezpredmetno...
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 14. Okt. 2006 14:58

Ewchk napisal/-a:
nutella napisal/-a:šumi s tisto štirkotno faco mi gre organsko na živce!

Ti očitno ne gledaš F1 sploh... Najprej poglej Coultharda pol se pa oglaši!


Ne, res ne gledam F1. Nikol. Sam Šumi je zame še vedno antipatičn švabek s 4kotno faco :lach:
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 14. Okt. 2006 16:39

nutella napisal/-a:
Ewchk napisal/-a:
nutella napisal/-a:šumi s tisto štirkotno faco mi gre organsko na živce!

Ti očitno ne gledaš F1 sploh... Najprej poglej Coultharda pol se pa oglaši!


Ne, res ne gledam F1. Nikol.

No, pol pa pšššššššššš!!!
Slika To je 4kotna glava...

Ne pa Schumijeva... Slika
Ti si mal čudna :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 17. Okt. 2006 11:04

joj ma dej kake mate....se morte skos neki zajebavat...taki k so pac so....sej noben ni popoln....

uglavnem drzim pesti za alonsa!!!mejte se radi!!!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 17. Okt. 2006 11:14

Tale šumi je navaden hinavec. Kakšne scene je to delov folku samo, da bi zmagov, men je on totalno anti. Pa kakšne privilegije je vedno mel. Pa še za pogledat je totalen bruh, sam sebi pa všeč, da je nevemkaj. Hvala bogu, da gre, ker je res že beden
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
nutella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 864
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a nutella » 17. Okt. 2006 11:22

Ewchk napisal/-a:
nutella napisal/-a:
Ewchk napisal/-a:
nutella napisal/-a:šumi s tisto štirkotno faco mi gre organsko na živce!

Ti očitno ne gledaš F1 sploh... Najprej poglej Coultharda pol se pa oglaši!


Ne, res ne gledam F1. Nikol.

No, pol pa pšššššššššš!!!
Slika To je 4kotna glava...

Ne pa Schumijeva... Slika
Ti si mal čudna :D


Ok, se opravičujem ker sm rekla, da je samo Šumi 4kotn. Oba staaa :D
Never pick a fight with an ugly person, they've got nothing to loose.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Okt. 2006 11:43

ni šumijeva faca bolj podobna glavi motiva na logu na bolidu, ki ga vozi???
IIIIIIIIIHAAAAAAAAAAA :D
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 17. Okt. 2006 18:41

Jochie napisal/-a:ni šumijeva faca bolj podobna glavi motiva na logu na bolidu, ki ga vozi???
IIIIIIIIIHAAAAAAAAAAA :D

Res ma bl tako ja... 4kotno bi mel loh sam če neb mel brade, ma pa zlo izrazito! Kok so ene neumne pa tupijo svoje :roll: Midva že veva kakšn je, a ne Jochie? :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 17. Okt. 2006 18:57

temu italijani pravijo "faccia di cavallo"! (konjski obraz) :D :D :D
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Okt. 2006 9:56

Jochie napisal/-a:temu italijani pravijo "faccia di cavallo"! (konjski obraz) :D :D :D


Ampak tm je cavallino zelo spoštovan! :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Okt. 2006 10:26

Ni važn al ma Schumi 4kotn obraz al ma dva nosova al kr kol že...

Schumi saj zna vozt in ma tehniko...nekateri ga ne prebavljate ker je pač super voznik in nikoli nebo pozabljen...še spomenik mu morjo postavt :cool:
Schumi bo naredu sceno na predzadnji in zadnji dirki...

SCUMI ROX
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov