Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 16. Mar. 2006 8:52

Ewchk napisal/-a:Ja kr nej gre k McLarnu... Bosta z Montoyo skp... Huda kombinacija... 2 res debilna dirkača!!!!!!


pa kaj ti še zmer misliš da bo šu Kimi k Ferrariju, bi rada vidla, ane... :?: pa mu je pr Mclarnu stokrat bolj...
pa ni treba lih žalt Montoye k ni debiln in ni slab dirkač sam pač ni mel prejšnjo sezono tok sreče...
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 16. Mar. 2006 11:54

o moj bog!
kaj je najbolj važno pri vseh športih? Da zmagaš (pustite tist bullshit, da je važni sodelovati - od sodelovanja ni še noben obogatel! :P) ... Mutola je porinila Jolando, da je zmagala ... Rossi zapre Sete-ja, da zmaga ... jasno, znaga ti prinese tolikointoliko denarja ... zmaga ti prinese neko prepoznavnost, pomembnost, sloves ... ja, najbolj da se jajcaš zadi za minardiji, ker bohnedej, da bi slučajno mogu prehitet Alonsa, ker se lahko zgodi, da bo šlo za nohte ... zato pa so DOBRI vozniki ... ki znajo nekoga prehiteti ... lej, pametni (baje) odneha ... čudno, da vedn, ko se 2 najdeta v taki zagati, je šumi tisti bed gaj ... lih tako bi lahko Hill zabremzu, lih tako bi lahko Alonso zabremzu ... sam ne, važna je zmaga! važne so točke ... sam ljudje, ki ne štekajo športa, posebi F1, je škoda da ga gledajo ... raj nej ostanejo pr umetnostnem drsanju, aja pa še tm je problem, ker te lahko nasprotnica s kolom premlati ...
če spremljate F1 baje že celo življenje, potem se boste spomnili dirke, ko je David Chulthard skoraj ubil Šumija ... v hudem nalivu ... ko ga je šumi v boxih skor prebutu ... in to je slab voznik!!! NIKOLI dobr voznik ne bi ogrozil svojega in drugega življenja ... zdej pa vsi veleumi najdite primer, ko je šumi nekoga skoraj ubil ... tako kot je montoya že res brezglavo prehiteval voznike in s tem ogrozil marsikatero življenje ... jah, žalostno (za nekatere) samo Schumi je eden najboljših voznikov vseh časov ... pa spomnite se, da ni vedno vozil za ferrari in je tudi z benettonom osvojil naziv sv. prvaka ... sicer v letu Sennine smrti (r.i.p.), a vseeno ... žal, lahko sm jst užaljena, pa opium, pa evčk, sam jasno je, da nimate enega dobre teze zakaj je šumi slab voznik ... ker je Hilla s ceste zrinu? ja, tut prou :roll:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 17. Mar. 2006 14:55

Dons bli prosti treningi. Nč zanimivga :? ... Jutr pa kvalifikacije :D Upam da bojo usaj pol tok zanimive k prejšno soboto. V nedelo pa ob 7.30 ustat :? Upam da se bo splačal :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 18. Mar. 2006 9:26

no jst sm cist zadovolna s kvalifikacijam :D ....bomo vidl ce bom lahk se jutr :) ........ja zgodi bo treba ustat...eh pa sej za formulo se pa ja splaca ustat...hehe
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 18. Mar. 2006 10:06

js sm tud kr zadovolna, lah bi blo bolš sam...dobr je :D bomo vidl kaj bo jutr js upam na najbolš.. :wink:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 18. Mar. 2006 11:17

kvalifikejšn gut gut ja :D če je prejšnjič prišel z zadnjega na 3. mesto, zakaj ne bi zdej s 6. na 1.? :wink:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Mar. 2006 11:54

Še dobr da ste sam za Kimija napisal k nism ustajala ob 7h ampak bom gledala ob 13.30 in nočem prej pogledat kuko je da mi bo zanimiv :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 18. Mar. 2006 12:24

Ewchk napisal/-a:Še dobr da ste sam za Kimija napisal k nism ustajala ob 7h ampak bom gledala ob 13.30 in nočem prej pogledat kuko je da mi bo zanimiv :D

Si ziher, da hoces gledat? :D :rofl: :lach:
Hec, hec ... ti kar :twisted:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Mar. 2006 15:51

Sm pogledala :D Morm rečt da kr zanimiv razplet kvalifikacij. Lepš bi blo če Schumi ne bi motorja zamenu, ampak bolš to kot da mu pa sred dirke gre... Važn da Alonso ni bil dobr!
Če nisi del rešitve, si del problema.
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 18. Mar. 2006 23:15

Ewchk napisal/-a:Sm pogledala :D Morm rečt da kr zanimiv razplet kvalifikacij. Lepš bi blo če Schumi ne bi motorja zamenu, ampak bolš to kot da mu pa sred dirke gre... Važn da Alonso ni bil dobr!


jah sej ce pa dons ni bil bo pa jutr na tekmi bolsi :D ....
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 18. Mar. 2006 23:56

Ne ne bo :twisted: :twisted:
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Mar. 2006 8:09

Kimi je šel že cugrunt :twisted:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 19. Mar. 2006 9:01

Forza Ferrari :!: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:
Gone
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 19. Mar. 2006 9:41

Schumi je bil kar dober iz zadnjega mesta na 6 mesto pa Massa tud k se je boril z Schumijam...

No čestitke Renault-ovim navijačem
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Tr|n|ty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 338
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: soncna dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Tr|n|ty » 19. Mar. 2006 9:42

Hely_3 napisal/-a:Schumi je bil kar dober iz zadnjega mesta na 6 mesto pa Massa tud k se je boril z Schumijam...

No čestitke Renault-ovim navijačem

Kimi je zadnjic prisel z zadnjega na TRETJE :P :twisted:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov