Formula One - F1

Vse od navijačev pa tja do primarnega športnega užitka.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 11. Mar. 2006 16:04

maria18 napisal/-a:
rajs ne govorte prehitr cez mclarna in te fore vase....da ne bo prslo do kksnga hudga preobrata :D .....


tudi če pride, šumi je danes izenačil edini rekord ki še ni v njegovih rokah... število prvih štartnih mest. pomoje bolj pomembna zadeva, kot pa ena zmaga, k jih ma že itak miljon :D

pa itak bo tud zmagu jutr :cool:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 11. Mar. 2006 16:51

Ja sej rekord ja! Edini k ga še ni mel no pa un z največ štarti... Usi rekordi bojo njegovi! Schumi je itak že tolkrat zmagu k noben še zelo zelo zelo dolg ne bo. Sm pa mnenja da si je lan naslov prvaka bl zaslužu Kimi k Alonsu se je sral ker je mel McLaren probleme.
Ferrari je mel lan slabo leto, kar bo letos bomo vidl. Valda bom vesela če bo še 8. prvak ampak to mi ni tazga pomena. Važn da dirka z veseljem. Ker po tisti nesreči ko si je zlomu noge je bil kr težek come back zanga ampak je dokazu da je močen in osvojil še 5 naslovov. Schumi si je dons res zaslužu pole position. Pa rečte kar čte...
Če nisi del rešitve, si del problema.
maria18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 4. 12. 2005
Kraj: kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a maria18 » 12. Mar. 2006 14:26

kimi :respekt: .....hehe.....iz zadnga startnga mesta na 3.mesto...jeeeeeeej :tanz:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 12. Mar. 2006 14:37

Kimi je lepo vozu ja. Dons je zmago odloču 2. postank. Renault ne bo še 1x dubu naslova. Za naslov se bosta borila Kimi & Schumi. Zmagu bo pa Michi! :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
*Elle*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 628
Na forumu od: 27. 2. 2006
Kraj: *Big Apple*

Neprebrana objavaNapisal/-a *Elle* » 12. Mar. 2006 16:05

zdj mi pa prosm povejte kdo je najboljši dirkač, da pride iz zadnjega mesta na tretje kar je uspelo le redkim v zgodovini F1. Pol mi pa kle nabijate o Schumiju k se js ne spomnm, da bi njemu to kdaj ratal... :lol:

Kimi Raikkonen..je car :flehan:

bravo Kimi!!!!:respekt:
Nije mjesečina to što sja u noči, to su tvoje oči, pune ljubavi! R.I.P. - In Memoriam
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 12. Mar. 2006 16:55

Js pa se spomnm... Mal te spomin jeb* ...
Če nisi del rešitve, si del problema.
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 12. Mar. 2006 23:19

Ewchk napisal/-a:Kimi je lepo vozu ja. Dons je zmago odloču 2. postank. Renault ne bo še 1x dubu naslova. Za naslov se bosta borila Kimi & Schumi. Zmagu bo pa Michi! :D
:zustimm:

*Elle* napisal/-a:zdj mi pa prosm povejte kdo je najboljši dirkač, da pride iz zadnjega mesta na tretje kar je uspelo le redkim v zgodovini F1.


ehhh iz zadnjega mesta do tretjega je blo čist izi, pač so bli usi leseni...
1. mesto pa mu je blo čist nedosegljivo :)
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 13. Mar. 2006 1:39

Ewchk napisal/-a:Kimi je lepo vozu ja. Dons je zmago odloču 2. postank. Renault ne bo še 1x dubu naslova. Za naslov se bosta borila Kimi & Schumi. Zmagu bo pa Michi! :D

Kaj to si Walterja Wolfa citirala :D he he :cool:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 13. Mar. 2006 7:57

Ne čist... :D
Če nisi del rešitve, si del problema.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 13. Mar. 2006 9:26

Kok je men kretensko k si vsako leto nova pravila zmišljujejo... :roll:
And Michael sucks! :heul: Ne rečem, da ni dober... Sam tak luzer od športnika, da res ni... Da ne omenjamo vseh incidentov in zelo vprašljivih 'trkov' na koncih sezon s folkom, ki bi ga drugač premagal v skupnem, itd. Ne, res ni športnik tko k se gre, ne vem, kako lahko sploh kdo navija za njega... :roll:

Ališič je pa tok beden, da res ni... Celo dirko Schumi gor in dol, clo lani je vsako dirko ziher 3/4 časa sam o njem govoru, pa niti ni bil tok dostkrat prav v ospredju. Pa ok, sej je 7kratni prvak, sam kok pa folku mori, če je važno sam da je Schumi 7 in ne kdo je trenutno 1. in za kok...
Pa s tistimi svojimi ooouuuuuu in hreščečim glasom, da človeka kap, ko gleda... :lol: :lol:
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 13. Mar. 2006 14:15

ejpl Schumi je vrhunski voznik!
In za zmago, naslov, za denar je treba tut zobr pokazat ... in Schumi je hilla elegantno zrinu s ceste ... ne pa Montoya, ki je najslabši voznik v celi karavani! Zakaj? Ker njegovo prehitevanje je smrtno nevarno ... lansko leto je pokazal, da ni narejen za voznika F1, ampak za kakega voznika unih fuknjenih ameriških avto športov ... tm, kjer je važno, da veliko gori, da je čim več spektakularnih trkou, po možnosti kake žrtve :? ... žalostno, a tok resnično!
Kimi je trenutno najboljši mladi voznik ... Fernando ne ... on je meu zgolj srečo, da je Schumi dobil zelo slab komplet gum ... ker če bi bilo vse normalno, bi ga Schumi nasu za 10s ...
Nico Rosberg pa Klien sta se pokazala v zelo pozitivni luči! škoda k je Klienu avto zelo nagajal, ampak je voznik prva liga ... ravno tako Massa ... Rubihno ne bi NIKOLI tako čitil riti Šumiju kot jo je Massa na štartu in si zato zasluži vse pohvale ... škoda tiste usodne napake, ampak nekaj še bo iz njega ;)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 14. Mar. 2006 7:25

Ja no res je drugač je vsak voznik po svoje dober voznik ker drugače nebi dirkal v F1....

Ampak ševseen Schumi je zakon...

Ve bi mene vidle zadnje kroge pa tm k je napadu Schumi bla sem na kolenih pa držala pesti...so me doma spraševal če se mi je sfozlal :D

Ja pr tazadnmu postanku bi ga mogl spustit 2s prej in bi bil prvi!!

Ampak bomo zmagal nasledno dirko :D

Kdaj je 19? ane?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 14. Mar. 2006 7:30

Dejte dejte no, kdaj ste pa že vidli Schumija koga prehitet na progi, ki ni bil ful počasnejš od njega. :lol:
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 14. Mar. 2006 8:48

Ne prbiji! Ful mi gre na k***c če kdo k očitno nima pojma o F! pametuje...
Če nisi del rešitve, si del problema.
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 14. Mar. 2006 8:59

Haha... Jest mam po moje skor glih tok pojma o F1 kot ti, sam jaz se ne delam stalno v tej temi pametno, sam povem zakaj Schumi ne zasluži totalnega oboževanja, pa vam gre tok v nos, da čist živce zgubite. :lol:

Ne misli, da folk, ki ne nabija skos v tej temi, nima pojma o F1.
Sam navadno se mi ne da pregovarjat se s Schumi fani, zdej mi je pa mal dolgčas na forumu. :twisted:

Sem pa ziher, da gledam dirke dlje od večine folka tukaj, razen če ste začel še v plenicah. :P

Drugač se pa kar pričkejte, men se o Schumi vs. rest of the world ne da kregat še na forumu, ker ste njegovi fani čist težki in ne prenesete čist nobene kritike, tok da, have fun. :wink:

Vrni se na Šport

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov