zemlja, odpri se... - kdaj vas je bilo najbolj sram?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Feb. 2011 1:16

Ni me bilo najbolj sram, niti se mi ni rabla odpreti zemlja, je pa me bilo sram.
V nedeljo smo imeli skupinsko, večdružinsko kosilo v eni gostilni in jaz sem kot vedno :) imela v rokah eno dojenčico-no ja, skoraj leto dni bo stara.
In kakor je bila obrnjena na krilu proti meni, mi je z enim prijemom potegnila majico skoraj do popka in moj modrc (izstopajoče barve) se je zasvetil vsej zbrani družbi, še natakarju... :oops:
Seveda so se vsi smejali, z mano vred :P :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Feb. 2011 3:16

Oh zakon tema :D

Ko sm bla stara ene 12,13 sm se s frendico neki menla po telefonu (fiksnemu). Pa reče ona da more it neki dol in da me takoj pokliče nazaj :). In res, telefon čez minutko spet zazvoni, in jst se ful u fori zaderem u slušalko 'HELLOOOOOO, BABY!'' :D .. na drugi strani pa nekdo reče: ''khm, um, a je _____ doma?'' :P Je biu pa nek fotrov kolega ki ga je iskau..

Pa enkrat (14, 15 let) smo ble z eno frendico na morju in sem ji govorila od enga RES creepy moškega, in da ma on ziher kej prste vmes pri enem določenem umoru in blabla (skratka, res smo grdo pretiravale).. pol pa ugotovim da je ceu čas sedel 'iza čoška' na klopci in brau nek cajtong :| od takrat naprej ne maram več ogovarjat.. (oz. vsaj dobro preverim če volka še ne bo iz gozda :p )

In paa par mescov nazaj, v šoli, gremo s sošolko na sekret med odmorom, jaz končam, si umijem roke in grem nazaj pred vrata od njenega izbranega sekreta.. Pa ji začnem neki nakladat, na dougo in široko, blablabla.. in pol končam z enim živčnim 'Dej pi*da, boš hmali?? profesor je že pršu..'.. pa pride vn neka fazančica, me sam debelo gleda :oops: sošolka pa ceu cajt čakala zuni na hodniku..

Štorij o tem kako sem hodila okoli z raznimi packami sredi frisa/po cunjah je itak precej, mela sm pa tud že rob krila u gatah na trajektu in pa - a Classic one - pou metra sekret papirja na podplatu.. in gremo, veselo po Cityparku :oops: :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 23. Feb. 2011 14:32

jaz pa zadnjič na eni zabavi. me je tiščalo na wc pa sem imela cockto v roki in je nisem mogla fantu uturit, ker se je na veliko z nekim frendom pogovarjal in nisem hotla motit. pa pogledam na hitro okrog in sem mislila, da je frendica (od vzadaj na hitro) pa jo ruknem in rečem: "ej, daj mi primi." (še dobro da nisem dodala "stara", kot mi je v navadi). se obrne in je bla tašča. :oops: fak no. sicer ni panike, ker je skulirana ženska, ampak vseeno me je bilo tako sram, da brezveze. ta "ej" in tikanje. ojoj.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Feb. 2011 14:54

js si znam nardit sramoto v najbolj neprimernih trenutkih.

nazadnje sem bla na enem koncertu in sem mogla pred začetkom koncerta nujno lulat. prvi komad je bil valda moj najljubši iz celotnega repertoarja te skupine. na hitro potegnem žabe gor, zletim iz wcja in zlaufam po stopnicah.
pri tem skušam kljub naglici zgledat čim bolj fabulous, cela zrihtana in spedenana v štikelcih. čez take impresivne štegne ogromne stopicljam proti dvorani, nakar me ena ženska za mano ustavi in mi potegne oblekco ven iz žab.

ne samo da sem laufala po celih štengah z ritjo zunaj, še živo rdeče žabe sem mela, tako da je bla rit res ko en velik semafor, da so ja vsi vidli, tudi če bi mogoče kdo drugače to spregledal.

nič, zardela sem (sem bila vsaj match matchy z žabami) se nasmejala, zahvalla in šla na koncert.
toliko o looking fabulous.
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 23. Feb. 2011 15:37

2 dni nazaj pridem jaz iz celodnevnega šopinga po ljubljani in ugotovim, da imam čez celo rit strgani kiklo. Dejansko so se mi ven vidle vse žabe, spodnjice... :?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
Tammy_De
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1644
Na forumu od: 8. 3. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tammy_De » 01. Mar. 2011 14:03

Nekje na začetku osnovne šole, ne vem a 3, 4 razred. Zvečer sem se doma igrala in oblačila v mamine obleke in sem dala njen modrc nase, ampak sem ga pozabila dol dat in naslednji dan pri telovadbi se mi je odpel in zdrsnil. Kaj so si mogli ostali mislit? :oops:
"Replace the fear of unknown with curiosity"
"Whenever you find yourself on the side of the majority, it's time to pause and reflect."
"Sexy is sexy" - Adam Lambert
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 01. Mar. 2011 18:48

Neki strani nazaj sem prebrala, da je ena zaspala pri pouku ...

No men in moji sošolki sicer ni ratal zaspat, ampak vseeno je blo pa dost sramotno ...

Torej, med sociologijo sva se pogovarjali. In ona men neki ful naglas razlaga (pri nas je itak vedno glasno), nakar js opazim, da jo profesor prou grdo gleda ... in jo butnem, da bo utihnila. Ampak ona se pa začne še bolj naglas režat in me butat nazaj! Js pa profesorja gledam direkt v oči on pa mene. In me je blo sram, ja.

Naslednja se pa sicer ni naredila meni (okej, nisem bla js tista, ki bi jo blo sram).
S fantom prideva k njemu domov in on na ves glas pozdravi svojega 16-letnega brata, gre proti njegovim vratom, pa mimo njih in se skrije za omaro. Js se pa postavim direkt pred vrata od bratove sobe. Brat je pa mislil, da stoji pred vrati moj fant in je odprl samo v boksaricah. Ma prisežem, da je dobil tako zdravo rdečo barvo še preden je sploh skapiral, kaj se je ravnokar zgodilo.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Mar. 2011 0:02

Sem prav morala iti pogledat, če si ti tista s pasjo hrano.Ja, si :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
boom_boom*¸
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 31. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a boom_boom*¸ » 02. Mar. 2011 14:25

Ammm .... ja in?
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 02. Mar. 2011 15:54

Trenutno sem se spomnila prvega dneva faxa, ko sva s kolegico ful zamujali, ker ona ni znala bočno parknit :D nakar je bla sam še prva klop fraj..no in jaz že celo pot jamram, da me res fuuul na wc, in ker sva ble pozne, ni blo časa it pred začetkom. Jaz sem seveda upala, da bo sam neki uvodni pozdrav, pol pa čao pero, ampak smo po uvodnem pozdravu takoj meli še eno blok uro. Posledično sem bla v prvi klopi, pa cel čas mencala pa rukala kolegico, pa se živčno presedala (ker nisem upala vstat), dokler me ni prof. že res ful grdo gledal. In ko je blo ure konec me je tak odneslo na wc da se je menda kadilo za mano :D
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
*clia*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 18. 9. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *clia* » 13. Mar. 2011 16:34

Še en mojih 'die of shame' trenutkov:

Par let nazaj na četrtek pred pustom sedimo za mizo jaz, moj bivši (v nadaljevanu X), moja sestra in moja mati... Najina zveza je bila takrat še bolj pri začetku.

Mati: Danes ma pa X god! Hahaha!
Vsi ostali: :eek: God? Sej danes ne goduje sv. X.
Mati: Ehhh... Danes je debeli četrtek! Danes imajo vsi debeli god! :D
Sestra: {jo brcne pod mizo}
Mati (skoraj užaljeno): Ja kaj, če je pa res.

Jst sm misnla pod mizo zlest od sramu, da ne govorim o X-u. Oh, i love my family! <3
Ti ne veš.
×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 13. Mar. 2011 18:02

Ni me blo glih neki ful sram, ampak je blo pa kr... :D

V gimnaziji sva se z eno sošolko dost "zajbavale". In enkrat med uro zgodovine (profesorca je bla naša razredničarka) profesorca razlaga in sredi razlage moja sošolka na ves glas prbije: "Sara, zakaj gledaš profesorico v oprsje?" (sedele sva pa v 2. klopi da jo je ja slišala :D, pri tem da je sploh nism gledala v oprsje). No, na srečo je profesorca razumela hec ker je bla carica in smo se vsi skup temu nasmejali na konc :D
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Mar. 2011 18:27

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 17:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
no.name
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 48
Na forumu od: 4. 10. 2010
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a no.name » 13. Mar. 2011 20:06

v osnovni šoli, mislim, da 6., 7. razred smo odšli z avtobusom na ekskurzijo. odhod je bil izpred šole, ki je oddaljena od mojega doma 10 minut. in ravno na ta dan sem zaspala. ko so že bili vsi na avtobusu, me je sošolka klicala kje sem in če pridem. sem rekla da sem zaspala in naj me počakajo. mami me je pripeljala kakor hitro je šlo. usedem se poleg te sošolke, ki me je klicala in ona reče: a maš sabo pasuš? jst pa: a gremo v tujino? pa so še počakali, da je šla mami domov po pasuš :oops:

konec oš ali pa začetek sš sva s to isto kolegico šle v eno bližnje mesto, kjer so bili razni vrtiljaki in tisti avtomobili, s katerimi se zaletavaš. no midve kupiva žeton, vsi avtomobili se napolnijo in se začnejo voziti, samo midve sva bili še na mestu, ker nisva našli reže, kamor se vrže žeton :? vsiiiii so naju gledali, zakaj stojiva, midve pa sva samo skočili iz avta in tekle stran :oops:
Uporabniški avatar
lemurka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lemurka » 16. Mar. 2011 18:29

heh :oops: :D
Zadnjič spremenil lemurka, dne 16. Apr. 2011 14:48, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov