zemlja, odpri se... - kdaj vas je bilo najbolj sram?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 09. Dec. 2011 23:21

Konkubina* napisal/-a:Verjetno ko sem bla prvič pri ginekologinji :D
Sem prišla gor, cela zmedena, pa rahlo hlipava ker sem malo prej nekaj hudega od kolegice zvedla po telefonu. Pa stopim v čakalnico in se kar naenkrat polno starih mamk pa nekih mam z dojenčki v mene zazija. Potem sem se vsedla med 2 starejši ženski in kar nisem mogla prezret kak so me vse spremljale z zgroženimi, čudnimi, šokiranimi in sumničavimi pogledi. Ziher so si mislile da sem noseča ali pa kaj. In sem kar cela paranoična postala pa si mislila: zemlja odpri se! Najrajše bi se bila vgreznila takrat nekam! :eek: Potem so me po pol ure končno poklicali v ordinacijo, pol pa gas pa dolge luči v dvigalo pa ven iz stavbe :D Sicer me še zdaj kako ženšče postrani gleda ampak sem se že navadila. Pa hecno mi je, ker mi vedno uspe prit v takem terminu, ko so same neke stare mamke tam :lol:


WTF???? Ženskam je bilo čudno, da ženska pride h ginekologu??

Ne štekam sploh.

barbie_girl_85 napisal/-a:Ko sem bla po enmu ONS s tipom drug dan na kavi, in pride sodelavc v isti lokal. Pozdravim in ju hočem predstavt, takrat pa ugotovim, da v bistvu sploh ne vem imena od "sobotnega" tipa. Jst...Alen, to je...hmm...to je.... "sobotni" pa da roko in reče: včerajšnja trofeja :oops: :oops: :oops:


he he he super
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 10. Dec. 2011 12:59

Valda ti ne more bit jasno, če si moški. :lol: Poanta njenega posta je najbrž v tem, da je bila tam najmlajša in verjetno še najstnica, pa si nekatere stare mame utegnejo mislit, da je punca bila že noseča ali kaj podobnega. Jaz sem tudi pri 14 imela filing, da se vsem v čakalnici poraja vprašanje, kaj tako mlada punca dela pri ginekologinji, pa nisem šla takrat že po recept za KT, ampak na pregled zaradi neke čisto tretje stvari. :D
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 11. Dec. 2011 15:40

Tamala_mrha napisal/-a:Jaz sem tudi pri 14 imela filing, da se vsem v čakalnici poraja vprašanje, kaj tako mlada punca dela pri ginekologinji


pri meni je bilo isto :D
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Dec. 2011 17:21

Pa tudi če je bila noseča. V tem primeru je zadnje, kar potrebuješ, čudne poglede starih mam v ginekološki ambulanti. Ene se niti ne trudijo zadržati in zijajo, pa čeprav imaš včasih samo občutek, da te opazujejo.
The world is as you are.
dot
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2076
Na forumu od: 27. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a dot » 11. Dec. 2011 23:27

Jaz še nikoli nisem naletela na nobeno staro pacientko, itak je tam večina mladih žensk, ki so v rodni dobi :nixweiss: A stare mame sploh hodijo tja, pomoje se jim niti ne da :D Pa tud tega še nisem doživela, da bi kdo koga gledal čudno oz. sploh gledal :D Pa tudi če kdo gleda, grem stavit, da bi to počele tudi na avtobusni postaji / pri zobarju, če jim je to v navadi, nima veze z vsebino pregleda :). Jaz tud nisem razumela pointa tiste zgodbe, sem najprej mislila, da zato, ker je npr. prišla objokana, tresoča in z razpackano maskaro zaradi klica kolegice, sam je potem napisala, da se ji še vedno to dogaja... :D ok, mogoče pa zgleda stara 11, sam tud tukaj jaz ne bi nič čudno gledala, sej imajo punce pri teh letih večinoma že M in je logično, da grejo tja, če je kakšna težava :)

V glavnem, čudno vse skupi in nima te bit kej sram / ne se sekirat, saj za svoje zdravje skrbiš! :wink:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 12. Dec. 2011 10:59

No, pri meni so se ti "zaskrbljujoči pogledi" dogajali tam do kakega 17. leta. Itak pa niso bile skos neke stare mame, tudi mlade mamice oz. bodoče mamice, punce mojih let in druge. Zdaj več tega ni, najbrž je bilo takrat zaradi videza nedolžne deklice ( :D ), ali pa so ravno bile same take babe, ko zijajo v tebe tudi do pol ure. Če me pa zdaj kdo dalj časa gleda, pa pozijam nazaj. :D
scharlet19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 27. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a scharlet19 » 02. Jan. 2012 23:55

hmm... zgodilo se je kakšni dve leti nazaj. in sicer..
meni in moji kolegici je bil všeč prijatelj mojega brata. ampak ne v tem smislu da bi kej hotla od njega alpa da bi ga osvajala sam tko pač neka simpatija.. in enkrat sva šla skupi na vlak k sva se lih na postali srečala.. on je bil vedno tak da me je mal zafrkavu v tem smislu kok sm mu luštna, ampak res samo zajebancija, ker sm bla in sm še vedno premlada za njega. no in takrat me je spet neki zafrkavu.. in se jst odločm poslat tej kolegici sms, čist iz fore v tem smislu da je reku da sm mu všeč in da se mi zdej ful zdi in da sm vesela (ful sm pretiravala, norca sm se delala) in ponesreč pošlem svojmu bratu hahah ojoj. in seveda mu je ta povedou:/
od takrat naprej me vedno tko lepo in zapeljivo pozdravi k se srečava :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Jan. 2012 16:54

Danes, ko sem vneto pisala sms in nisem gledala kje hodim, pa sem se po stopnicah v nakupovalnem centru zaletela v enega hudega tipa, kar še ne bi bilo nič takega, če ne bi bila jaz na poti navzgor, on pa navzdol in sem ga zadela s torbico le malo višje nad občutljivo točko. :oops: Ko sem pogledala navzgor, sem videla, da mu je šlo na smeh, jaz sem pa uspela zamomljat samo nek čuden pardon. Je imel pa sila lep nasmešek. :D
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 08. Apr. 2012 15:12

Enkrat sem v knjižnici šla na wc, si umivam roke in vstopi neka oseba, ki sem jo že prej videla na stopnišču. Imela je modro smučarsko bundo (moško) in kapuco čez glavo, tako da sem sklepala, da je moški. Ko je ta oseba vstopila na wc se zaderem, da je to ženski wc, ker sem pač sklepala, da je to moški in da se je zmotil. Potem pa me pogleda in si da dol kapuco....pa vidim, da je v bistvu ženska. Sem samo zamomljala nekaj in črta ven. Pozneje sem se še nekaj dni izogibala tistega predela knjižnice in modrih smučarskih jaken. :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Džeki
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1975
Na forumu od: 7. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Džeki » 09. Apr. 2012 12:49

Tud jaz sem že šel na ženski wc, če je bila na moškem gužva. Glede na to, kolk žensk hodi na moškega, se mi to ne zdi hud prekršek.
Uporabniški avatar
rokerca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1037
Na forumu od: 20. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a rokerca » 09. Apr. 2012 12:57

Mah ne, fora je bla, da sem žensko zamenjala za moškega, ker je tako izgledala. To pa ni najbolj fajn, za nobeno od naju :D
Ljudi cenimo bolj na osnovi tega, kako uporabni so za nas, kot pa na osnovi tega, kar so.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Apr. 2012 13:27

Enkrat ko je šel moj kolega na WC na fakulteti, sem ga čakal in sva zamujala na LPP postajo ker sva morala nujno iti nekam, in se je res mudilo, in grem na WC in sem mislil da je sam in začnem tolčti po vratih od ene kabine in vpit: "pi*da daj malo hitro se posri že, midva zamujava!",
nakar se zadere starejši moški glas: "dej GMH!", jaz sam "fak, gremo ven", grem ven in se zmešam med množico, nakar iz wcja pride dekan fakultete in gleda okoli, jaz sam dol po stopnicah in potem me frend ujame objokan od solz, jaz pa sam bejžva.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 09. Apr. 2012 15:11

^Haha meni se je enkrat ful podobno nardilo :D sam da takrat smo bli nekje kjer je samo en wc delal, frendica je šla kako min pred mano v kopalnico, pridem za njo, vidim da je še vedno na wc-ju in začnem trkat da 'nej gre že veeeeen ker mene tudi lulat' :D nakar ona pride skoz vrata iz hodnika v kopalnico in vpraša 'a si? gremo?' ... :P

Aja pa enkrat pozimi sm pomerjala neke cunje v trgovini kjer je bla fuul gužva v garderobi, med vsemi ljudmi pa je bla tud družinca z otroci.. in seveda lih takrat ko sem bla sam v spodnjem perilu en mulček prime tisto zaveso in jo odgrne :lach: sej če bi bli v kaki garderobi na plaži poleti mi ne bi blo panike, ampak pred vsemi ljudmi v bundah stat skor naga je blo pa mal čudno :D
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 09. Apr. 2012 15:25

Meni je v kabinah kot jih majo v TW in P&C skrajno bedno, ko folk včasih sploh ne pogleda spodaj, če se vidijo noge in je kabina torej zasedena, pač pa samo odpre vrata. Meni se je to zgodilo enkrat v TW, ko je nek tip nesel punci nekaj za pomerjat, pa ne vem, ali je zgrešil vrata ali kaj, ker je odprl vrata, jaz sem pa na sebi imela samo spodnje perilo, od tega so bile spodnjice čipkaste brazilke. Tip pa je še ful na široko pridržal vrata, da me je za njim videlo kar nekaj folka. Saj ne vem koga je bilo v tistem momentu bolj sram, njega ali mene. :D

Če smo že pri teh napol nagih scenah, je bilo pa meni še bolj nerodno, ko sem bila pred leti na obisku pri kolegici iz faksa in nisem vedela, da je njen fant že doma, pa tudi dogovorjeni sva bili, da imava ženski večer, on se bo pa verjetno nekaj časa zadržal na pijači s sodelavci, kot vsak petek. No, in kolegica odpre vrata, se že obrne in je na poti v kuhinjo, kjer nama je že pripravila aperitiv in nekaj za prigriznit, jaz pa se zderem, da samo še na wc skočim, nakar vletim v kopalnico, tam pa je njen fant ravno odtočil in sem videla tisto malo preveč, česar mi ne bi bilo treba. Takrat je bilo meni res ful nerodno, njemu pa mislim da malo manj. Se spomnim, da sem po tistem vase po hitrem postopku vlivala alkohol, da bi se ozračje malo sprostilo, meni pa bilo manj bad ... :oops:

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov