Vročinaaaaaaaaaaa

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Jul. 2007 14:27

Če sm doma mam klimo na ful pa zaprta usa okna, če sm na terasi, mam leden bazen, marelo in koktejle :D , če sm u autu mam klimo al pa odprto streho (plus klimo :) ), če se le da, se zdej prevažam s kolesom, pa užgem bl senčne poti, k sm pa na kavici, se pa itak u senco, pod marelo, drevo ruknem in se da lepo preživet. K se mi pa zlub, pa skok na vikend (morje), gorensko (jezera) ... Ni lih, da mi sede tale vročinski udar, ampak ljubim poletje in to spada zravn. Bol kt pa da dežuje in mam feeling, da je že kr jesen :? .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 16. Jul. 2007 15:09

Men je prau fjn ko je tk vroče. Ko če dežuje sem ceu dan depresivna :(
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 16. Jul. 2007 15:24

TiGy napisal/-a:Men je prau fjn ko je tk vroče. Ko če dežuje sem ceu dan depresivna :(


mene pa je začela tota vročina v depresijo spravlat. pa nič se mi neda delat v takem :?
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
kafrca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 274
Na forumu od: 24. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kafrca » 16. Jul. 2007 16:15

aaa men je tut vroče ja...
se morm še učit ko me še trije izpiti čakajo, pa sm se kr v klet zavlekla... vsaj žvet se da...
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Jul. 2007 16:22

sam je res vroče :D
načeloma vročino še kukrtok dobro prenašam, ampak odvisno do kakšne meje...Ponavad sem preždela cel dan v bajti na prepihu z ventilatorjem namontiranim v glavo, da sem lohk vsaj preživela..temu primerno sem tud skos zbolevala.zdej se hladim pa lepo zunej v bazenčku, se mal posončim, velik pijem..skratka preživljam normalno...
sam dons sm mislna da se bom scvrla ker sem se s kolegico v tanajvečji vročini cel dan furala z avtom sem in tja-brez klime :?
me pa zanima kakšen vreme sledi naslednji tedn...No, itak bom na morju, sam mam tak filing, da kukr so se zdej temperature dvignle da se bodo tud tko hitr spustile :?
čene pa hvačjen jezus tistmu ki je izumu bazene :flehan: :scherzkeks:
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 16. Jul. 2007 17:07

fajn da je vročeeee... jaz sem danes zvlekla eno vejko kad, pa sem se namakala cel dan zadaj na vrtu, mislim da bom letos rjava brez dodatnih kremic. pa še dvakrat grem na morje... uh to bo rjava polt.. upam samo da se ne zlupim :cry:
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 16. Jul. 2007 17:17

Uh, jaz je ne prenašam sploh, te vročine :(
V službi je tako, da kljub klimatizirani pisarni ni nevemkako znosno, ker se zrak kr segreje, pa še tako je, da nas je notr ful in valda vsem klima ne paše in vam povem, da imet takole okrog sebe 20ljudi z različnimi kapricami glede temeprature zraka je obup :roll:

OK, glede vožnje je zdaj situacija malo boljša oz. odlična, ker sm si kupla avto s klimo :P in prav danes, ko sem morala v Lj, že okusila, kakšne so prednosti te moje nove pridobitve - božansko.

Da bi pa zunaj po soncu šetala te dni - no way, me zadane kap pomoje.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 16. Jul. 2007 17:31

Aloha napisal/-a: Ni lih, da mi sede tale vročinski udar, ampak ljubim poletje in to spada zravn. Bol kt pa da dežuje in mam feeling, da je že kr jesen :? .


se podpišem. :zustimm:
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 16. Jul. 2007 19:06

Mi mamo pa v šihtu tko dobro hlajenje in klimo da sam :flehan: Res.
Ko pa ob sedme uvečer pridem vn skoz vrata me pa skor kap kok je vroče.
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
allessya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 702
Na forumu od: 9. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a allessya » 16. Jul. 2007 19:12

Jaz mam sicer zlo rada poletje in vročino, ampak kar je preveč, je pa preveč. :? Zadnjič sem brala, da je naše območje še za 3,3 stopinje toplejše od drugih. :roll: Najrajši mam normalne temperature tam okoli 27, 28, ker vročinske vale pa preživljam zaprta v bajti, če se le da, z zastrtimi žaluzijami in kakšnim ventilatorjem, vendar pa ni neke bajne potrebe po hlajenju, ker je na splošno notri izredno hladno, ponoči pa odpremo še okna in malo prezračimo s prepihom. Bog ne daj, da se grem sončit ali na bazen, ker trenutno ne smem izpostavljati obraza soncu, doma pa se še tudi nismo zedinili, če bo al ne bo bazen in če bo, kje bo... v bistvu mi je že vseeno zanj. Največja šok terapija je seveda avto brez klime, s katerim se največ vozim, ker drugih dveh avtov ni doma po cele dneve, rekreiram pa se že kar v temi, ker komaj takrat malo pade temperatura. Včasih mi je odgovarjala taka pasja vročina, zadnje čase pa vedno manj.
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 17. Jul. 2007 20:49

Joj men je tok grozn, če nisi na dopustu in si DOMA, kjer ni nobenga jezera za ohladitev, in nobene soče, da bi vanjo skoču in si sam kot ena muha na kavču pa nič se ti ne ljub!!! Jest še knjige ne morem do konca prebrat, ne da bi vsak enkrat zaaspala vmes! Mislm, da se bom kar na Islandijo preselila :ill:
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 17. Jul. 2007 22:52

Dead_kid napisal/-a:
Lejla86 napisal/-a:Men je pa fino k je tko vročeee... Vsaj vem, da je poletje :heiss:


Sam res :D ! Jst k sm iz Grčije, kjer je bilo 40°C pršla nazaj v Slovenijo, sem mela nekej dni na seb kr pleten plašč (ko je blo 18°C :P). Drgač je pa to idelana priložnost za bazene& hanging out with friends. I'm lovin' it! :cool:


tko se govri...se takoj podpišem :D
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
Tryanna
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 424
Na forumu od: 30. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tryanna » 17. Jul. 2007 23:09

Vsi kar klima klima klima. Pred leti, ko še nismo imeli toliko klim je bilo prav tako vroče in smo preživeli. Dobrih stvari se pač hitro navadimo. :) No, jaz se trudim in klimo čim manj prižigam. Več kot bomo klimatizirali, bolj bo vroče...to nikamor ne pelje na dolgi rok.
Uporabniški avatar
*Kitten*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 193
Na forumu od: 19. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *Kitten* » 18. Jul. 2007 0:18

MoJcHyKa napisal/-a: Mene pa kar malo moti, sploh zato, ker imam "tiste dneve" pa potem težje prenašam...


Se podpišem.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]