Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 15. Dec. 2022 18:42

Nič posebnega, familija,...


Ti?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Dec. 2022 19:41

Ne vem še čisto, on v bistvu dela 1.1., zjutraj, ena možnost po njegovo je, da greva oba do njegovega očeta in njegove žene. Sicer bom pa na primorskem s prijatelji, enim parom ali dvema.


Ponavljam + kaj si na zadnje jedel/a zunaj/ kje si bila n zadnje na dejtu?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Dec. 2022 22:58

Na zadnjem dejtu sem jedel mehiško hrano. Sem bil "jezen", ker sva si kar privoščila in je bil račun 50 EUR. No sedaj bi bil po mojem že 80 v tisti restavraciji :twisted: (sem bil nazadnje tam jezen, ker sem sam zase dal 50 EUR za neko povprečno, sicer dobro, kosilo)

Na Silvestrovo bi šel na Fiesta Latina in zaplesal z eno kakor pač znam. Lahk se mi kaka kosmoforumašica javi.

Če bom še dost "filozofiral" bom morda tudi letos sam za silvestrovo, sam nekak se mi nič drugega kakor klub ne dopade... no lani k je bilo korona leto sem s ful osebami preživel silvestrovo... evo, že dobivam dodatne ideje koga klicat, ma mogoče bi bil čist happy če bi letos tud sam bil za silvestrovo... se mi velik dogaja tega decembra, dovolj žurov do konca in tudi nekaj "seksi" plesa :oops: :cool: I live my dreams. Finally. Missing just... some health and money

Ponavljam (oboje)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2022 7:10

Ni vprašanje kaj si jedel na dejtilu ampak kaj si na zadnje jedel zunaj ali drugo vprašanje, kaj si na zadnje počel na dejtu ali kje bil...

Ti vem da si drugo jedel zuni. :D


Js drugače sem na zadnje jedla, pico v Parmi, neko navadno z artičokami.

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 16. Dec. 2022 18:14

bla sva v muzeju na par pijačah pa v japonsko sva šla jest :hearts:

za silvestrovo bova s parimi kolegi na koncertu, če nam bo premraz smo pa že zmenjeni da gremo v flat od enega...


česa res ne bi toleriral pri partnerju?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 16. Dec. 2022 18:54

Kar nekaj stvari, bi rekla. Agresija, alkohol, nespoštovanje, kajenje, varanje, skrivanje težav,na koncu ko potegnem črto sicer vidim, da nič posebnega, meni osebno normalne zadeve, ki spadajo v nesprejemljivo.


Ponavljam.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Dec. 2022 19:34

Laganja, neiskrenosti za bolj pomembne stvari, da me ne bi imel iskreno rad, da ne bi želel imeti družine, velike zapravljivosti ali da bi bil zelo slab z denarjem, tudi da bi se totalno zapustil, ne bi skrbel za zdravje, na fizičen izgled, bi se zelo zredil, ker ima kao fokus samo na službi, nočnih, nase pa malo pozabil), slaba higiena, tudi preveč alkohola(ampak je vseeno fajn, da vsaj kako pivo z mano spije, kot ta zdajšnji iz tindra, prejšnja dva, K in bivši sploh alkohola nista nikoli pila/naročevala ), droge, varanje, da bi bil prepirljiv, toksičen, pretirano len, tudi kakšni bolj škrti ali ki želijo vse točno na pol so mi bolj odbijajoči, da se ne pogovarja ali m idaje čustvene podpore, ko rabim, prav nek težki kadilec bi bil bolj minus, da je, nespoštovanje do mene, da je res slab v postelji in/ ali se mu ne da nič potrudit za žensko, nespoštljiv do drugih ljudi, kakšen pretirano posesiven, nadirajoč.. Verjetno še česa, kar mi niti na pamet ne pride zdej.


Ponavljam + Stvar, ki ti je vizualno privlačna pri nasprotnem spolu?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Dec. 2022 1:22

- Nezanesljivosti, laganja, pasivne in fizične agresivnosti, fizične neurejenosti, lenobe, mehkužnosti, nezmožnosti globjega pogovarjanja/reševanja problemov, neempatičnosti, arogance, vulgarnosti, ksenofobije, zarukanosti.
Alko, droge, čiki.

- Nasmeh (lepi zobje), lepo grajeno telo, malenkost daljši temni lasje & izrazne oči, ki prav odsevajo razpoloženja in čustva.


Koliko okvirno nameniš denarja za decembrska darila?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 21. Dec. 2022 4:28

Po moje ne veliko. Lani sem mogoce 60 evrov? Obdarovala sem samo svojega in prijateljicenega otroka + nekaj za to prijateljico. Letos se malo manj, tokrat za svojega otroka in moza.

Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Dec. 2022 6:38

Ne vem jaz sem lani zelo malo, sem samo nekaj malega staršem prinesla, ne spomnim s več... okrog 10 eur.


Letos planiram kupit njemu in sebi ujemajočo pižamo, ne vem niti koliko je kompet pižame, dala bi nekje med 20/ 30 - cca 70 eur za vsako. (skupaj 40 eur - 150 eur cca.) Sploh ne vem, koliko stanejo pižame, te mislim da mi je vse vedno mama kupila, ali pa neke stare nosim.

Plus nekaj malega staršem 5-10 eur.

-------------------------------

Prejšnje vpr - jaz sem ugotovila, da so mi ful privlačne take bolj poraščene/ kosmate roke pri moških. :lach: Pač tako moško bolj deluje. Sem pri zdajšnjem ugotovila, ter pri enem prejšnjem (chaski :D ) mi je tudi blo to všeč.
Pri zdajšnjem pa tudi malo temnejša polt (v primerjavi z mojo), se mi zdi, da vizualno bi ful lahko bil nek Italjan. :D

Fuuuuuul mi je všeč naravni telesni vonj, ki je najboljši pri tipih, ki vizualno so/vlečejo na gingerje/ imajo pegice (chaski :D) in sicer vleče malo na sladko , z dvema takima sem bila do zdaj. No ne vem ali sem mogoče tudi tobak (ne čike) vohala, pomešan z lastnim vonjem, ker sta oba kadila.
(to zdajšnji sicer ni, ker je črn/zelo temno rjav)


Kateri parfum najpogosteje nosiš?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Dec. 2022 14:18

Zadnje čase jih redko; ko ga, Pure Musc (Narciso) ali pa Trussardi My Name. Oba dokaj blaga, nemoteča. Aja, pa Signorina Eleganza (Ferragamo), stalnica že par let.

Najnovejši je sicer Libre Intense, samo prenagljen nakup, premočen... pa nekako vintage mi deluje ali pa na moji koži tako diši.



Ponavljam
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Dec. 2022 14:33

Nisem še nikoli vohala tega Libre intense. ..oz. ne, tega sem vohala, samo na listku. Hotela sem reči, da tiste zadnje različice Libre, ki je prišla ven še nisem.


V bistvu jih skos menjujem, nimam stalnice.
Sem pa ne vem točno ali lansko zimo ali 2 zimi nazaj, skoraj praktično celo zimo nosila le enega in sicer Chanel Coco noir.

Zdaj sem pa imela včeraj(v službi) Chanel Coco mademoiselle, v ponedeljek YSL Mon Paris, prejšnji teden (za v službo) pa prvo polovico tedna Jo malone Mimosa & Cardamom, 2. polovico, Chanel Allure edp.

Večine svojih nišnih ne nosim za v službo, ampak bolj za prosti čas/ dejt. Ko sem bila na zadnje z njim v centru, sem imela Chanel Allure edp (ta je bolj stara klasika, pred letom 2000 prišel ven :D, čeprav zdej je neki reformuliran bil najbrž že 100x od takrat )

Zadnji nakup je pa Delina Parfums de Marly.

Ponavljam + kateri moški parfumi so ti všeč?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Dec. 2022 21:24

Za Delino me fejst zanima kako disi, ampak je ni nikjer v blizini (tester).

Najpogosteje nosim YSL Libre in Gucci Memoir d une odeur.
Moški mi diši Tom Ford-Tobacco vanilija. Na mojem super, na meni kot zmeckan cigaretni tobak.


Se pogosto parfumaš?
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Dec. 2022 21:55

Lahko jo greš testirat v Ljubljano v Ikono.
Odziv od mojega, ko jo je prvič povohal je bil nekaj v stilu: 'a ma saj diši sveže', ker je navajen kakšnih močnih/ orielntalskih parfumov tudi..


Meni drugače ni najljubši nišni pafum (za to tamrzlo zimo mi je ljubši Kilian - Love, dont be shy, ki je tudi tak zelo ženski/ punčkast, ampak sladek, gurmanski in hkrati dovolj svež), je pa tak zelo ženstven, ženski, je tak opazen oz. bi rekla da se počutiš/ počutim malo 'zafnano' , ko jo nosim - Delino. In močno se ga voha okrog, ko se našpricaš, bolj kot kakšne druge parfume.
Ga nisem še nikoli nosila odkar sem ga kupila.

Sem pa od nišnih nosila za tisti dogodek, kjer sem imela večerno obleko Nishane - Ani, ta je tudi kar znan med nišnimi.

Se šteje, da je podoben Delini oz malo podobno diši Carolina Herrera Very Good girl - rdeč čevelj. Najbolj značilne note za Delino so vrtnica, liči, rabarbara.


Tobaco Vanile je moj nosil par srečanj nazaj. :D Ma morem rečt, da mi ni najljubši od parfumov, ki jih je nosil, sem pa ugotavljala kaj voham, ko ga je nosil in sem omenila sadje in čokolado in potem so res pod notami na fragrantici napisani cacao in dried fruits - js sem najbolj vohala ti dve stvari, tobaka sploh ne.

Moj je drugače od not ful upaljen na usnje. Danes pa je menda nosil nek parfum, ki je flancker za nek ta sveži Hermes moški. (očitno zdaj uboga mojo pripombo, da so mi za bolj navadne priložnosti boljši sveži parfumi na moških kot sladki/začimbni),

Drugače so mi bili na njen od njegovih parfumov najljubši Dior L'homme Le parfum (tega je nosil ko sva imela prvi poljub), Moschino Toy boy(tega je nosil, ko sva bila 2. v kinu) in Parfums de Marly - Godolfin, (ta en v srebrni steklenički, značilna nota usnje, tega je nosil ko sva bila prvič v kinu v kinodvoru)

In, ko si je zadnjič dal moj Tom ford Neroli portofino, mu je tudi tisti pašal.

Drugače od parfumov, ki so v milerju, je meni najljubša moška linija Dior L'homme (imajo notri iris je značilno). Sem tudi lani Kju kupila Dior L'homme Intense za rojstni dan.

Lepo mi diši tudi Chanel Bleu de Chanel (je več različic, ma ne vem če kaj ločim med njimi).


-------------------------------------------------------------
Jaz nosim parfum vsak dan, razen če sem cel dan doma, ga ne nosim, če se oblečem za ven in grem ven, ga nosim.

Ampak, ko greva z mojim ven, on skoraj vedno mojega parfuma skoraj ne voha, ker si ga baje dam premalo gor in on voha samo svojega. Zato sem zdaj, ko nosim parfume prešla iz 2-3 špricov na 5.


Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 28. Dec. 2022 8:20

Za v službo in kakšne posebne priložnosti. Ne maram premočnih vonjev in mi je grozno, ko zavoham koga, ki je pretiraval kot da se je polil s parfumom.

Greš pogledati lučke v kakšno mesto oz.si jih že šla?
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]