Vprašaj me... #47

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 28. Jun. 2022 14:18

Omg tukaj pa imam zgodb :lach: :lach: :lach:

Dalec najslabsi je bil en nemec, ki je hotel da se pretvarjam, da sem stara 12 (in tako govorim z njim) :nein: :tot: se zdaj mi je slabo, ko pomislim na to.

pa en 'diplomat', ki je dobesedno celi dve uri govoril samo o sebi, brez da bi postavil eno samo samcato vprasanje o meni. Me je potem se enkrat povabil ven in mu ni bilo niti priblizno jasno, zakaj sem prijazno odklonila. :D

in klasika 'placal sem ti pijaco in zdaj noces z mano domov? the audacity. :evil: ' :lol:

.. mah, se je bilo tega, se ne spomnim zdaj na hitro. Prvega fanta v srednji soli sem pustila, ker mi je ratal njegov prijatelj vsec - in ko sva sla ven, mi tudi ta ni bil niti priblizno vec ok. :lach: tudi temu ni bilo nic jasno. Sem imela precej slabo vest.. ampak ok, mladi in neumni.

zabavno, ponavljam. :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Jun. 2022 19:04

saarijarvi napisal/-a:Dalec najslabsi je bil en nemec, ki je hotel da se pretvarjam, da sem stara 12 (in tako govorim z njim) :nein: :tot: se zdaj mi je slabo, ko pomislim na to.


Omg takega norca je za prijavit :nein:

Drugače pa nič posebnega, moj ima to nesrečo, da vedno ko me hoče nekam bolj fensi peljat, je veeeedno vse zaprto, s tem da po možnosti vsi gugli kažejo da stvar normalno obratuje in je navaden delovni dan :lach:

Tako da eden od bolj faliranih dejtov je bil ko sva se sestradana po celodnevnem izletu vozila slabo uro da nekega specialnega kmečkega turizma, ta je bil zaprt, nato sva se v iskanju "primerne" restavracije vozila še slabi 2 h po S primorski in nazadnje nekako pristala na kebabu v Sežani :D . All in all it was a good day :D

Ponavljam!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 01. Jul. 2022 9:43

uhhh najslabši definitivno ko smo ga enkrat žurali itak se je pilo in se zapletem z enim, celo noč sva bla en po drugem itak se zjutraj po žuru zmeniva za zmenek, se dobiva čez kak dan in tip sploh ni bil tisto kar sem jaz mislila da je ne vizualno ne karakterno, kot da bi prišel čist en drug tip..sledile sta dve ure mučenja on je itak mel v glavi da sem jaz cela napaljena na njega - očitno je tist večer spil veliko manj kot jaz in je ves čas probaval me zalizat, pa šlatat jaz sem pa sam hotla čimprej izgovor dobit da pobegnem od tam :mrgreen:

Če bi lahko izbiral, v kateri starostni dobi oziroma letu bi ostal?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Jul. 2022 11:21

Lepo življenje sem imela v srednješolskih letih, fajn družbo, veliko hobijev, največ hodila ven od celega svojega življenja, po eni strani bi ostala tam. Potem 20-25 nekje je bilo zame težko obdobje, tudi prehranjevalne motnje bi lahko rekla, da sem imela v tem obdobju.
26 je bilo kar v redu, 1. leto službe tudi je bilo bolj na izi, niso veliko zahtevali od mene, napram zdaj.
Mogoče nekje med 26-28?
Sicer upam, da neko lepo obdobje se pride, ker je bilo burno zadnjih par let (nisem pa spet nikoli bila tako na tleh kot 20-25, samo malo proti izgorelosti me je vleklo) in da bom vizualno zagledala mlada/mlajsa se vsaj nekaj let. :/

Ponavljam
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jul. 2022 11:34

V obdobju, v katerem sem zdaj. Otresla sem se veliko dvomov, nesigurnosti, bolj sem samozavestna, marsikaj sem ozavestila.

Ponavljam.
The world is as you are.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Jul. 2022 13:02

Jaz tudi preferiram svoja leta, ker imam poklic, vsaj neko gotovost, vec zdravja kakor prej, vec samozavesti, se nove hobije mi uspeva najti. Sam bi moral nekak staranje zamrznit… :razz:

Mislim, ce gledam nazaj, gledam skozi svoje oci in vidim da sm v precej slabsi kozi, zato ne bi sel tja…

Ponavljam
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Jul. 2022 5:50

Obdobje po diplomi.
Bi marsikaj drugače naredila…

- - - -

Katere strokovne izpite imaš narejene ? (ZUP, Pravosodni izpit, Strokovni izpit iz soc. varstva…)
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Jul. 2022 17:26

Strokovni izpit za zdravstvene delavce.


Najljubši del vikenda in zakaj?
(ne konkretno tega vikenda, ampak na splošno katerega dela vikenda se najbolj veseliš - sobote, nedelje?)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 04. Jul. 2022 23:04

Sem večerni tip, tako da izberem soboto zvečer. :)

Bi povedala sestri/prijateljici, če bi izvedela, da jo partner vara?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Jul. 2022 4:20

Ja, 100%. Komu, ki ga ne poznam dobro ne, se ne bi vmesavala, prijateljicam pa 100%.

Ponavljam, plus bi povedala partnerju prijateljice, ce bi ga le-ta (tvoja prijateljica) varala?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Jul. 2022 13:03

zelo težko reči, odvisno od situacije. verjetno bi se v obeh primerih prej soočil z osebo, ki vara, ker bi si želel vedet celo zgodbo, preden bi karkoli razkrival. če pa bi že razkrival nekomu, da ga partner vara, pa bi čim bolj subtilno prek namigov, da sam/a ugotovi.

ponavljam
hej norci :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jul. 2022 13:21

Ja, bi povedala sestri, svakinji, prijateljici. Tu se konča. Obratno partnerjem ne bi povedala, bi pa osebo ki vara vzpodbujala, da ali neha ali da naj pove.


Je tebi že kdo povedal, da te partner vara?
The world is as you are.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 06. Jul. 2022 13:29

Ne...nisem še niti bila prevarana..edino če mi noben ni povedal da sem bila :mrgreen:

Kaj ti ubije zaupanje do osebe?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Jul. 2022 3:45

Da se na osebo ne morem zanesti. Da se ne prikaze, ko treba / da ne naredi, kar je obljubil/a, itd.

Acts of service love laguage pac :D

Ponavljam
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 14. Jul. 2022 9:10

Ce naroci pizzo z ananasom #redflag

Kaj od nastetega bi pojedla, ce sploh kaj:
1. Zacimbe, recimo cili, ki je 1 mesec cez rok trajanja
2. Jogurt, ki je 2 dni cez rok trajanja
3. Konzerva (cesarkoli pac), ki ima sicer rok uporabe 3 leta, ampak je sedaj 3 mesece cez rok uporabe
4. Sir, ki je na eni strani malo plesniv, a lahko plesen odrezes
5. Govedina, za katero ne ves tocno, kako dolgo je v zamrzovalniku, a gotovo ne vec kot 5 mesecev.
6. Pizza z ananasom, se topla :D

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov